havrmoni - Profil

Poslat zprávu

Monika (1972, žena) · Středočeský kraj

Aktivní: včera v 23:57(poprvé: 03.08.2014)
Body:2 099(přidáno 0 autorů a 1 knih)
Palce:1465 za komentáře, udělené: 269
Knihovny: Městská knihovna Český Brod (Český Brod)

Právě čtené knihy

Vinice na Santorini
17.09.2018
Vinice na Santorini 2014, E. Darcy

Námluvy po texasku
10.09.2018
Námluvy po texasku 1993, A. Broadrick

Kdo jsem

 Celý svůj čtenářský život jsem četla vše od Němcové přes Javořickou a Vrbu,Baara,dokonce Jiráska,detektivky a opravdu jsem ochutnala z každého žánru. Mám celkem slušnou sbírku životopisů herců fimových i divadelních -prvorepublikových,Mošnou počínaje. 

Ale až na pár knížek od Rudolfa jsem se vyhýbala romantice. Pak jsem objevila historickou romanci,konkrétně Macgregor(Kenyon) a ta mě dostala. No a pak už to šlo až k nenáročné relaxační romantice samo. Dokonce jsou spisovatelky ke kterým se vracím a čtu vše- Kleypas,,Howell,Jeffries. U jiných autorů čekám na další knihy (díly),ale vracím se jen k některým titulům či sériím. Je to pro mě odpočinkové čtení. Jako mladou by mě z toho trnuly zuby, co kecám,ještě před 3 roky bych nic takového nečetla :) A teď si takové pohádky užívám. Nedělám si iluze o realitě v takovýchto příbězích a nejsem žádnej romantik. Mé sny a realitu dělí tlustá čára.

 Už se nedivím,že má babička četla ve ,,stáří" Večery pod lampou aj.romanťárny.Možná měla pocit stejný jako já a že si ty sladké příběhy užívala s nadhledem a věděla,že život sám je jedna velká kniha a je jen na nás o čem se v ní bude psát.

Nekritizuju co kdo čte hlavně,že čte.Víc mi vadí lidi co nečtou vůbec