havrmoni - Profil

Poslat zprávu

Monika (1972, žena) · Středočeský kraj

Aktivní: dnes v 01:37 online (poprvé: 03.08.2014)

1 860 bodů (přidáno 0 autorů a 1 knih)

Získané palce za komentáře: 1381, udělené: 236

Právě čtené knihy

Záchrana v pravý čas
15.05.2018
Záchrana v pravý čas 2008, M. Nichols

Náhrdelník Lady Catherine
15.05.2018
Náhrdelník Lady Catherine 2001, J. Aiken

Kdo jsem

 Celý svůj čtenářský život jsem četla vše od Němcové přes Javořickou a Vrbu,Baara,dokonce Jiráska,detektivky a opravdu jsem ochutnala z každého žánru. Mám celkem slušnou sbírku životopisů herců fimových i divadelních -prvorepublikových,Mošnou počínaje. 

Ale až na pár knížek od Rudolfa jsem se vyhýbala romantice. Pak jsem objevila historickou romanci,konkrétně Macgregor(Kenyon) a ta mě dostala. No a pak už to šlo až k nenáročné relaxační romantice samo. Dokonce jsou spisovatelky ke kterým se vracím a čtu vše- Kleypas,,Howell,Jeffries. U jiných autorů čekám na další knihy (díly),ale vracím se jen k některým titulům či sériím. Je to pro mě odpočinkové čtení. Jako mladou by mě z toho trnuly zuby, co kecám,ještě před 3 roky bych nic takového nečetla :) A teď si takové pohádky užívám. Nedělám si iluze o realitě v takovýchto příbězích a nejsem žádnej romantik. Mé sny a realitu dělí tlustá čára.

 Už se nedivím,že má babička četla ve ,,stáří" Večery pod lampou aj.romanťárny.Možná měla pocit stejný jako já a že si ty sladké příběhy užívala s nadhledem a věděla,že život sám je jedna velká kniha a je jen na nás o čem se v ní bude psát.

Nekritizuju co kdo čte hlavně,že čte.Víc mi vadí lidi co nečtou vůbec