havrmoni - Profil

Poslat zprávu

Monika (1972, žena) · Středočeský kraj

Aktivní: dnes v 00:09 offline (poprvé: 03.08.2014)

1 984 bodů (přidáno 0 autorů a 1 knih)

Získané palce za komentáře: 1428, udělené: 259

Právě čtené knihy

Krištáľový záliv vo Friday Harbore
12.08.2018
Krištáľový záliv vo Friday Harbore 2014, L. Kleypas

Kdo jsem

 Celý svůj čtenářský život jsem četla vše od Němcové přes Javořickou a Vrbu,Baara,dokonce Jiráska,detektivky a opravdu jsem ochutnala z každého žánru. Mám celkem slušnou sbírku životopisů herců fimových i divadelních -prvorepublikových,Mošnou počínaje. 

Ale až na pár knížek od Rudolfa jsem se vyhýbala romantice. Pak jsem objevila historickou romanci,konkrétně Macgregor(Kenyon) a ta mě dostala. No a pak už to šlo až k nenáročné relaxační romantice samo. Dokonce jsou spisovatelky ke kterým se vracím a čtu vše- Kleypas,,Howell,Jeffries. U jiných autorů čekám na další knihy (díly),ale vracím se jen k některým titulům či sériím. Je to pro mě odpočinkové čtení. Jako mladou by mě z toho trnuly zuby, co kecám,ještě před 3 roky bych nic takového nečetla :) A teď si takové pohádky užívám. Nedělám si iluze o realitě v takovýchto příbězích a nejsem žádnej romantik. Mé sny a realitu dělí tlustá čára.

 Už se nedivím,že má babička četla ve ,,stáří" Večery pod lampou aj.romanťárny.Možná měla pocit stejný jako já a že si ty sladké příběhy užívala s nadhledem a věděla,že život sám je jedna velká kniha a je jen na nás o čem se v ní bude psát.

Nekritizuju co kdo čte hlavně,že čte.Víc mi vadí lidi co nečtou vůbec