Hráč v pokušení

Hráč v pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536021/bmid_hrac-v-pokuseni-66153c921ac2d.jpg 4 18 4

Bratři Cambleovi série

Kdo nehraje, zlobí. Hvězdný baseballista Chad Gamble je proslulý svými výkony na hřišti i v posteli. Když v klubu, v jehož zákoutích se odehrávají erotická dobrodružství, narazí na temperamentní zrzku Bridget, vypadá to na další úlet na jednu noc. Jenomže proslulý záletník je kvůli prodloužení smlouvy nucený napravit svoji pověst a obyčejná holka z kanceláře mu v tom může pomoct. Bridget má možnost slavného baseballistu odpálkovat. Anebo kývnout na spolupráci a užít si sex, na jaký se nezapomíná. A ještě mnohem víc...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Tempting the Player , 2012

miloslava3256
včera 3 z 5

Určitě lepší než jednička. Příběh je už zajímavější, barvitější. Ikdyz některé věci byly absolutně předvídatelné, ale pobavila jsem se a udrží vás to při čtení. Jen konec, poslední dvě kapitoly trochu uspěchané stejně jak v jedničce. Jde tím poznat jiný styl autora.

Paja1709
24.04.2024 4 z 5

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.

Katebe
22.04.2024 4 z 5

Tento díl se mi rozhodně líbil více než ten předchozí. Příběh o Chaseovi byl uspěchaný a úplně mi nesedl. Chad se mi naopak líbil. Populární sportovec a playboy má namále kvůli jeho pověsti, která ohrožuje jeho kariéru. Jeho PRistka ho přesvědčí k falešné přítelkyni, která by jeho působení na veřejnost vylepšila.
Bridget pracuje společně s Madison, je to děvče plných tvarů a se zálibou k pestrým barvám. S Chadem se potká v klubu a společně odejdou domů. Navzdory příjemně strávenému večeru Bridget od Chada uteče a doufá, že se jen tak nepotkají. Osud tomu ale chtěl jinak.
Až na rychlý konec knihy, kde jsem měla pocit, že minimálně pár stran chybí, se mi kniha opravdu líbila. Rychlá oddychovka k odreagování.
Moc se těším na další díl o Alaně a Chandlerovi. Naštěstí nemusíme čekat jinak dlouho.

PetraN17
18.04.2024 4 z 5

Není to žádná hitparáda, ale líbila se mi více než první díl.

romantika

Jennifer L. Armentrout
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led

Kniha Hráč v pokušení je v