Hráč v pokušení

Hráč v pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536021/bmid_hrac-v-pokuseni-66153c921ac2d.jpg 4 40 40

Bratři Cambleovi série

< 2. díl >

Kdo nehraje, zlobí. Hvězdný baseballista Chad Gamble je proslulý svými výkony na hřišti i v posteli. Když v klubu, v jehož zákoutích se odehrávají erotická dobrodružství, narazí na temperamentní zrzku Bridget, vypadá to na další úlet na jednu noc. Jenomže proslulý záletník je kvůli prodloužení smlouvy nucený napravit svoji pověst a obyčejná holka z kanceláře mu v tom může pomoct. Bridget má možnost slavného baseballistu odpálkovat. Anebo kývnout na spolupráci a užít si sex, na jaký se nezapomíná. A ještě mnohem víc...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Tempting the Player , 2012


více info...

Přidat komentář

Janulkaxxx
dnes 4 z 5

Žádná velká zápletka, předvídatelný děj, ale četlo se to dobře.

Jita160
21.05.2024 4 z 5

Za mě to byl takový krátký erotický příběh o dalším děvkaři v kalhotách.
Je to hráč baseballu, který žije na hraně a aby se udržel v sedle potřebuje falešnou přítelkyni aby si vylepšil image.
Temperamentní zrzka přiměje tohoto starého proutníka aby se začal chovat slušně a dokonce se do ní zamiloval.
Nic originálního ,ale přesto mě to drželo při čtení díky jejich humornému popichování a vzplanutí.


lusitta05
19.05.2024 4 z 5

Taká milá jednohubka, fajn romantika

Nuttelka
12.05.2024 4 z 5

Ano, druhý díl je mnohem lepší jak první, u kterého jsem se dost kroutila.. I tato dvojka - Chad s Bridget - mě více bavila a chemie mezi nimi byla skvělá, nenechalo mě to chladnou :-) Ale je to samozřejmě zase jedno z tradičních klišé, které víme jak dopadne.. jsem zvědavá na posledního bratra, jak si ho jistá osoba určitě omotá kolem prstu :-)))

monika0181
09.05.2024 4 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Není to 100%. Je to pořád naivní rychlovka. Ale čte se dobře. Vypnete u ní. Když neřešíte reálnost, knihu si za odpoledne užijete.
Jsem nadšená, ale ne tolik, aby kniha nepadla v zapomnění. Zatím ji nechám v knihovně, třeba někdy zase dostane šanci.
Rozhodně potěšila a předpokládám, že trojka bude o slečně Goreové. Tak na tu se fakt těším na upjatou sekerku. To by mohlo mít šťávu.

JaAnička
07.05.2024 3 z 5

Žhavá oddechová knížka o muži, jehož jediná vlastnost je sexy tělo a penízky a té "zrzce".

Bylo to lepší než jednička? Ano. Mělo to trochu lepší a komplikovanější děj? Ano. Má to zajímavější - leč stejně klišé - zápletku? Ano. Má to postavy, které byste nejraději profackovali, ale zároveň jim fandíte? Ano. Je to mnohem víc erotické než jednička? Ano. Přečetla bych si to někdy znovu? Pravděpodobně ne...

Nechápu, jak je to možné, ale autorce se tam podařilo nacpat docela dost zajímavých příběhových linek (včetně náhledu do minulosti atd.) a ani postavy nejsou tak neskutečně plytké jako právě v jedničce (a to má kniha lehce přes 200 stránek).

Jediné, co bych vytkla, je to "sportovní prostředí", které mi tam prostě a jednoduše chybělo. Když si vzpomenu sama na sebe ...a jak jsem nadávala na Zapatu...trochu se stydím, protože ona tam z toho sportu dává 1000x víc (tady bylo jenom to, že běhá a že má sexy tělo) a to je škoda. Např...kdyby tam místo tohoto typu klubu na začátku byl nějaký klasický a zbytečně nás neteasovali na BDSM, které tam teda jako "nebylo", ale ty pasáže by věnovali třeba utkání, zranění, reálnému tréninku atd., hned by to vypadalo lépe (jinak je nasnadě otázka...proč to byl vlastně sportovec a ne třeba manažer nebo it-maniak?).

Budu se opakovat, ale kniha by zasloužila třeba 50-100 stránek navíc a pak by byla excelentní, protože ano, je to prostý, přímý a jednoduchý erotický román...a to mi ke spokojenosti stačí. Neočekávám víc a ani míň.

Jo a ten konec...nebyla jsem si jistá, jestli se mi líbil nebo ne...to ale posuďte sami.

havrmoni
02.05.2024 5 z 5

Bavilo mě to. Taková nenáročná a fakt oddychová četba. Lepší než první díl.

miloslava3256
28.04.2024 3 z 5

Určitě lepší než jednička. Příběh je už zajímavější, barvitější. Ikdyz některé věci byly absolutně předvídatelné, ale pobavila jsem se a udrží vás to při čtení. Jen konec, poslední dvě kapitoly trochu uspěchané stejně jak v jedničce. Jde tím poznat jiný styl autora.

Paja1709
24.04.2024 4 z 5

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.

Katebe
22.04.2024 4 z 5

Tento díl se mi rozhodně líbil více než ten předchozí. Příběh o Chaseovi byl uspěchaný a úplně mi nesedl. Chad se mi naopak líbil. Populární sportovec a playboy má namále kvůli jeho pověsti, která ohrožuje jeho kariéru. Jeho PRistka ho přesvědčí k falešné přítelkyni, která by jeho působení na veřejnost vylepšila.
Bridget pracuje společně s Madison, je to děvče plných tvarů a se zálibou k pestrým barvám. S Chadem se potká v klubu a společně odejdou domů. Navzdory příjemně strávenému večeru Bridget od Chada uteče a doufá, že se jen tak nepotkají. Osud tomu ale chtěl jinak.
Až na rychlý konec knihy, kde jsem měla pocit, že minimálně pár stran chybí, se mi kniha opravdu líbila. Rychlá oddychovka k odreagování.
Moc se těším na další díl o Alaně a Chandlerovi. Naštěstí nemusíme čekat jinak dlouho.

PetraN17
18.04.2024 4 z 5

Není to žádná hitparáda, ale líbila se mi více než první díl.

Štítky knihy

romantika

Autorovy další knížky

Jennifer L. Armentrout
americká, 1980
2021  84%Z krve a popela
2014  86%Počkám na tebe
2014  86%Buď se mnou
2015  87%Zůstaň se mnou
2014  78%Jako led