Šéf

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/big_sef-bQa-360606.jpeg 4.31065

Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman, 2016

Kniha Šéf

Artep071

Předpokládala jsem klasiku ..šéf a asistentka .. fajn bylo to něco podobného, ale byl to moc fajn příběh a docela zajímavá zápletka a skvělý závěr .. moc se mi to líbilo :)

Marci_Vaj

Nečekala jsem, źe se u toho tak nasměju. Ty flirtující vtípky byly fajn. Pěkný příběh, hodil by se takový šéf… :)

zaandulee

K této knize jsem se dostala celkem náhodou, měla jsem chuť na obyčejnou pohodovou knihu s romantikou/erotikou, a dle anotace mi přišla kniha zajímavá. Byl to impulzivní nákup a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Četlo se to samo, vztah mezi postavami byl skvěle vyprávěn a prohlubován. V mnoha částech knihy jsem se nasmála, avšak postavy byly ukázány i se svými démony z minulosti, které je stále provázejí a oni se jimi trápí.

Doporučuji přečíst, anotace je výstižná a postavy sympatické. :)

Han-nah

Kniha již podle obalu evokuje obsah. Je plná přátelství, romantiky, škádlení, vášně. Děj života Rees a Chase přiblíží vše z toho, ale i, jak nevyřešená minulost dovede zasáhnout do přítomnosti. Tito dva vše zvládnou a konec, jak má být. Hezká oddychovka nejlépe na pláž k moři.

MAU256

Tak tohle byla nádhera. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, i když bylo zřejmé, jak to dopadne, bylo to super čtení. Nesčetněkrát jsem se přistihla, že se usmívám, bavila mne jejich hra. Smutek, který zasáhne tak hluboko, že jen těžko ho lze překonat. Ale nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Pro romantické dušičky knížku doporučuji.

Šajler

pěkné a svižné čtení.Bavil mě hlavně začátek vztahu hlavních postav, který mě pohltil. Nenáročné čtení na odpoledne u kterého člověk vypne.

Pasadenka

Tak toto je jedna z nejlepších knížek od Vi. I když kulisy nejsou až tak zajímavé. V této knížce se však Vi vyhrála s fabulacemi a bláznovstvím tak hezky, že to bylo doslova neodolatelné čtení. :)

cukrovka

Příjemná čtivá oddechovka. Příběh plný humoru, romantiky s trochou sexu a také smutných událostí z minulosti.