Šéf

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/sef-bQa-360606.jpeg 4.3810
Vydáno, Ikar (ČR)

Bossman, 2016

Kniha Šéf

Jurajovamaka
předevčírem

Táto kniha bola prvou čo som od Vi Keeland čítala a veľmi som sa na ňu tešila.
Hneď ako som začala, som sa od nej nevedela odtrhnúť. Nepustíte ju z ruky, kým nebudete na konci. Má všetko čo zbožňujem, romantiku, jednoduchú zápletku a čo je najhlavnejšie veľa humoru a vtipných scénok. Veľakrát som sa schuti zasmiala, pretože niektoré situácie boli komické, ale naozaj veľmi zábavné. Ani ako dej pokračoval nebol nudný, pekne sa posúval a vôbec jej nemám čo vytknúť. Hoci tématika šéfa a podriadenej je dosť rozšírená, táto kniha fakt stojí za to si ju prečítať! ❤

alcahanca
předevčírem

Pěkný, romantický příběh s lehkou detektivní zápletkou, i vtipnými momenty. Podezřívám autorku, že je velkou fanynkou seriálu One Tree Hill :-) Jména postav jako Peyton, Chase, Sawyer, Owen atd. nemůžou být jen tak náhodná;-) Ale jinak doporučuji, čteno ve slovenštině.

martinka3875

Jako vždy úžasná knížka, jen mě štve že se do toho vždycky tak začtu a za dva dny jí mám přečtenou

Knihom_olka_

Taková skvělá oddychovka, neurazí nenadchne, ale pobaví.

Radka1727

Tak tohle je spíš romantika než erotika - ale proč ne? Naopak oceňuji, že Chase není klasickým bohatým playboyem s tryskáčem, který š*** první ligu , všechno je pro něj jen otázka peněz a jako mávnutím kouzelného proutku se změní, když potká "tu pravou", kterou pozná na první pohled, jako to v těchto knihách bývá...... Odhalení vraha po 7 letech je pro NYPD těžká podpásovka, autorka zřejmě neviděla žádný krimiseriál z pera svých spoluobčanů.... Hezká oddechovka, ke které se dá ještě vrátit. Obálka dost zavádějící - šéf má mít vždycky dobře padnoucí oblek nejlépe od Armaniho - tohle je spíš striptér z Oklahomy, nebo model z gay časopisu. V epilogu pokus o "stylový" návrat tam, kde to všechno začalo, ale už bohužel bez reakce Chasee na zprávu, kterou se dozví jen čtenáři...........

Ketfl

Příjemná oddychová četba. Hlavní postavy byly sympatické, sice tu byly i chvíle, kdy bych je nejraději pleskla, ale díky tomu nádhernýmu vyznání lásky a žádosti na konec, při kterém se moje srdce div nerozplynulo, vše odpouštím. :-D Super, Vi je taková klasika prostě :-)

betule3

Rozhodně se nejedná o moji nejoblíbenější knihu z tohoto žánru, ale špatná taky nebyla. Hlavní hrdinové byli oba někdy trochu na pár facek, někdy jsem se naopak nad jejich slovními přestřelkami nemohla přestat smát. Za m slušný průměr.

Nika30

Tuto spisovatelkui doporučila sestra a jsem moc ráda. Čekala jsem možná trochu víc od erotického románu ale vzhledem k tomu že mám ráda i romantiku tak jsem nebyla vůbec zklamaná.