Šéf

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360606/sef-bQa-360606.jpeg 4.3349

Bossman (2016)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Šéf

Nika320

Ve které společnosti toho chlapa najdu, a kdy můžu přijít na pohovor? :D

Damonka12

Skvělá kniha, velmi vtipná i se skvělým námětem. Velice rychle se čte. Za mě druhá kniha od autorky a je stějně dobrá. Je vidět že autorka umí psát. Jediné co mě malinko zklamalo byl konec. Jako v každé knize se před svým štěstím musí ještě rozejít. Je to tak všude. Ale jinak naprosto doporučuji.

Irsaf

Kniha se mi líbila a spravila mi chuť po Absolutním miláčkovi...

Ivet1990

Kniha mě úplně dostala, ale ze všeho asi nejvíc ten konec. Nemám slov, byla to první kniha od autorky a díky to jsem se rozhodla, že si pořídím i další knihy.

Maruš.D

Achh.. jak já těm hlavním postavám závidím. Další eroticko- romanticky nabitý příběh, který Vás i přes svou předvídatelnost nezklame.
Vzah se šéfem je rozhodně zajímavý a nudit se nebudete. Je to sice oddychovka s ne příliž napáditou zápletkou, ale i tak to stojí za věnování toho kousku času do knihy. :-))

Mišule_11

Páni! Tak tohle jsem nečekala! Knížka se mi líbila, byla čtivá a zaujala mě již od prvních řádků a to jsem přesně potřebovala..:) Rozhodně jí nic nechybí a člověk se u ní ani nenudí a ještě i odpočine :) Zkusím se pustit i do dalších knih od autorky :)

Lofda

Nevím jak, ale tahle knížka přišla přesně v tu správnou dobu. Moc dobře se mi to četlo, bavila jsem o trochu víc než jindy, romantika se vším všudy, milostné scény tak akorát, trochu tajemství.. Za mě ještě o kousek lepší než Alfa samec, takže dávám tentokrát plný počet. A těším se na další knížky od autorky, baví mě ;-)

bellass1864

Knížka byla velice čtivá, skoro jsem se od ní nemoha odtrhnout. Měla jsem ji přečtenou za dva dny. Rozhodně ji doporučuji přečíst :).