Šéf

kniha od:

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4.3 1167

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Bossman , 2016


více info...

Komentáře (228)

Komentáře 228 Recenze 5

Knihomolka_176
Knihomolka_176
26.11.2023 3 z 5

,,Nechci, aby ses změnila. Ani trochu. Miluju tě se vším, co k tobě patří. I kdybych mohl, nezměnil bych na tobě nic. Ovšem s výjimkou tvého příjmení."
Moje druhá kniha od autorky a určitě ne poslední. Přestože "Pozvánka" mě bavila víc, i "Šéf" mě moc bavil. Příběh byl plný humoru, svádění a narážek a i když mi ani jeden z hrdinů tolik nepřirostl k srdci, chemie mezi nimi určitě byla.
Kámen úrazu pro mě byla zápletka. Oba dva měli problémy s bezpečím, každý trochu jinak, ale základ byl stejný. Minulost Reese měla super potenciál, ale to vlastně i ta Chasova. Z obou jejich "traumat" se toho dalo vytěžit víc, takhle to pro mě byla jen nezábavná a většinou nudná vsuvka.
Jinak to byla ale příjemná oddechovka.

Lucie.285
Lucie.285
08.10.2023 5 z 5

Krásný romantický příběh. První setkání a vlastně i ty další mezi Reese a Chasem byly perfektně napsány. Erotických scén je tu akorát. Líbilo se mi, jak autorka pomalu budovala jejich vztah, jak se pozvolna jeden druhému otevírají. Chase si s sebou nese skutečně srdceryvnou minulost, ovšem ani Reese to neměla lehké. Snad první kniha, kdy hlavní hrdina v podobě šéfa, se chová normálně, ne jako namyšlený blb a ví, co chce. A za nádherný epilog bych nejraději dala ještě jednu hvězdičku.


Mona7741
Mona7741
26.09.2023 4 z 5

Po dlouhé době jsem pro odlehčení sáhla po ,,slaďárně". Takto nazývám knihy romantického a sexuálního rázu, které poslední dobou již nevyhledávám. Jejich děj mi většinou připadá jako nerealistická pohádka. Ale i přesto musím říct, že mě kniha bavila a četla se skvěle. Nechyběla láska, neodolatelný muž, ale i humor a úsměvné situace. Být mi 17 let, byla bych nadšená....

nela3812
nela3812
21.09.2023 3 z 5

Ačkoliv jsem se do příběhu velmi těžko začítala, musím jej v konečné fázi hodnotit pozitivně. Erotiky si v knize neužijeme tolik, jak bych od tohoto žánru očekávala, ale i tak si užijeme velmi zajímavý příběh, ve kterém minulost vystrkuje růžky a snaží se zničit přítomnost.

Velký vliv na konečné hodnocení má především hlavní hrdina, který byl neuvěřitelně sympatický. Byl to gentleman a nepotřeboval kolem sebe plivat sprosté výrazy a šikanovat zaměstnance, jako tomu u podobných příběhů bývá. Tohle byl neskutečně přátelský a vtipný mužský s komplikovanou minulostí. Opravdu příjemná změna.

Stejně tak i hlavní hrdinka byla rozumná, cílevědomá a hned neskočila šéfovi do postele. Dokázala říct NE a za svým názorem si i hodně dlouhou dobu stát. Měla rozumné důvody postavené na zkušenostech. Za oba hlavní hrdiny rozhodně palec nahoru.

V první polovině knihy je hlavní zápletkou neustálé přemlouvání a přesvědčování, které panuje mezi hlavními hrdiny. Každý chce něco jiného a snaží se to vnutit tomu druhému. Tato přetahovaná mě neuvěřitelně bavila, ačkoliv je v ní minimum z žánru erotiky. V druhé polovině už dostává trochu té erotiky a především autorka využije vedlejší dějové linky a příběh najednou míří úplně jiným směrem. Bohužel je zde ale zvrat postaven na mém velmi neoblíbeném „nejsem pro tebe dost dobrý, neřeknu ti proč a už se nikdy neuvidíme“ tohle je takové klišé a navíc taková hovadina, že mě to v knize vždy naštve. Copak je tak těžké postavit zvrat na něčem logickém a pevném?

Příběh je fajn a hlavní hrdinové jsou neskutečně sympatičtí a vyspělí, ale má to své ale. Hodnotím tedy 3/5, ale věřím, že tento příběh dokáže oslovit spoustu nenáročných čtenářů, hledajících oddech.

Senza Jenka
Senza Jenka
13.09.2023 5 z 5

Pokud bych měla zvolit jediné slovo, které by knihu vystihovalo, pak musím napsat, že je to HRAVÉ.
Svěží, vtipné, hravé. Fakt se mi to moc líbilo.

Dizzy3
Dizzy3
25.07.2023 5 z 5

Přesně můj šálek kávy! Tahle byla top! Úžasná chemie mezi hlavními postavami!

Juici
Juici
02.05.2023 2 z 5

(SPOILER) .. Nechci, aby ses změnila. Ani trochu. Miluju tě se vším, co k tobě patří. I kdybych mohl, nezměnil bych na tobě nic. Ovšem s výjimkou tvého příjmení ..

Tak tady jsem šlápla malinko vedle. Nebavilo mě to. Je to sice oddechová četba, ale tohle bylo až moc klišé. Nuda. Musela jsem se do čtení nutit a to je vždy známka špatně zvolené knihy.

Hlavní hrdinka mi třičtvrtě příběhu nemohla přijít na chuť. U Chase mi chyběla energie a taky mi moc nepřidalo, když pořád opakoval tu hroznou přezdívku - koláčku -. Další problém mi dělal obal knihy. Tím u mě bohužel ztratil Chase zájem úplně. Ještě mohu vytáhnout, kdy seděl na schodech a hlídal Reese. To už bylo opravdu hodně přitažené za vlasy.

Hvězdičku za překlad - konečně kniha se skoro nulovými chybami. Druhou hvězdičku za kapitoly, které díky tomu rychle utíkaly.

_Lucie_97
_Lucie_97
01.05.2023 5 z 5

Úžasný příběh! Postavy máji hloubku a snadno jsem si je oblíbila. Zároveň jsem se smála od první stránky, což je velký plus

Michelleee
Michelleee
15.12.2022 5 z 5

Super knížka, líbila se mi. Sázka na jistotu. Rees je na nepovedeném rande a Chase jí zachrání, když si k nim přisedne a předstírá, že se už dlouho znají. Narazí na sebe i podruhé a nakonec se stane jejím šéfem.

moma08
moma08
19.11.2022 5 z 5

Knihu jsem četla naposledy před rokem a něco a pamatovala si jen útržky, takže jsem si řekla, že si jí opět přečtu a zase mě dostala svou čtivostí.
Začala jsem během odpoledne a skončila během večera.
Tento příběh se mi líbil a vím, že v této době je takových plno, ale pro mě měl své kouzlo.

Artep071
Artep071
01.09.2022 4 z 5

Předpokládala jsem klasiku ..šéf a asistentka .. fajn bylo to něco podobného, ale byl to moc fajn příběh a docela zajímavá zápletka a skvělý závěr .. moc se mi to líbilo :)

Marci_Vaj
Marci_Vaj
18.08.2022 4 z 5

Nečekala jsem, źe se u toho tak nasměju. Ty flirtující vtípky byly fajn. Pěkný příběh, hodil by se takový šéf… :)

zaandulee
zaandulee
29.07.2022 4 z 5

K této knize jsem se dostala celkem náhodou, měla jsem chuť na obyčejnou pohodovou knihu s romantikou/erotikou, a dle anotace mi přišla kniha zajímavá. Byl to impulzivní nákup a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Četlo se to samo, vztah mezi postavami byl skvěle vyprávěn a prohlubován. V mnoha částech knihy jsem se nasmála, avšak postavy byly ukázány i se svými démony z minulosti, které je stále provázejí a oni se jimi trápí.

Doporučuji přečíst, anotace je výstižná a postavy sympatické. :)

Han-nah
Han-nah
16.04.2022 3 z 5

Kniha již podle obalu evokuje obsah. Je plná přátelství, romantiky, škádlení, vášně. Děj života Rees a Chase přiblíží vše z toho, ale i, jak nevyřešená minulost dovede zasáhnout do přítomnosti. Tito dva vše zvládnou a konec, jak má být. Hezká oddychovka nejlépe na pláž k moři.

MAU256
MAU256
15.04.2022 5 z 5

Tak tohle byla nádhera. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, i když bylo zřejmé, jak to dopadne, bylo to super čtení. Nesčetněkrát jsem se přistihla, že se usmívám, bavila mne jejich hra. Smutek, který zasáhne tak hluboko, že jen těžko ho lze překonat. Ale nakonec to všechno dopadne tak, jak má. Pro romantické dušičky knížku doporučuji.

Šajler
Šajler
10.04.2022 4 z 5

pěkné a svižné čtení.Bavil mě hlavně začátek vztahu hlavních postav, který mě pohltil. Nenáročné čtení na odpoledne u kterého člověk vypne.

Pasadenka
Pasadenka
08.04.2022 4 z 5

Tak toto je jedna z nejlepších knížek od Vi. I když kulisy nejsou až tak zajímavé. V této knížce se však Vi vyhrála s fabulacemi a bláznovstvím tak hezky, že to bylo doslova neodolatelné čtení. :)

cukrovka
cukrovka
21.02.2022 5 z 5

Příjemná čtivá oddechovka. Příběh plný humoru, romantiky s trochou sexu a také smutných událostí z minulosti.

Turquoise
Turquoise
17.02.2022 5 z 5

Moje první dílo od Vi a musím říct, že mám zřejmě novou oblíbenou spisovatelku...
Výborný příběh, velmi poutavě napsané. Do cca půlky knihy jsem se smála jak najatá a taky si užívala ten jejich taneček, kdy kolem sebe kroužili. No a druhá půlka mě dostala... řvala jsem jak želva. Velmi smutná a silná zápletka. Chlap s piercingem v bradavce prostě vždycky stojí za to. (viz. i takový Greyson King z knihy V podsvětí...) :P

uminaa
uminaa
04.02.2022 4 z 5

Tak, keď som si osviežila príbeh Alfa samec, tak som sa rozhodla aj znovu siahnuť po Šéfovi, a celkom ma to potešilo.
Vi mám jednoducho rada a jej príbehy mi naozaj vyhovujú :)

DUNIKO
DUNIKO
16.01.2022 5 z 5

Tak to bylo krásné čtení,já si nemůžu pomoct miluju takové příběhy, jednoduché,sexy, sladké a krásné.Keeland je prostě skvělá.

Jita160
Jita160
18.11.2021 5 z 5

Když jsem uviděla obálku knihy tak mě okamžitě napadlo ...ó šéf a bude určitě striptér.
Ach jak jsem se jenom spletla. Originální úvod o nevydařeném rande,tak se potkali Chasea s Reesem.
Malá prsatá kráska Reese, která se snaží být tak moc nedostupná .Odolává co můžu...jenže Chase má neuvěřitelný sexepíl. Má úžasný smysl pro humor a není to žádný snop.
Šéf a jeho zaměstnankyně častý příběh,ale tady to bylo vše v jednom....prostě bomba!!!!

Koudynka
Koudynka
30.10.2021 5 z 5

Moje doufání se naplnilo. Oproti minulé knize mě mnohem víc zaujal příběh a užila jsem si čtení. A vím jistě že během pár dnů přečtu všechny dostupné knihy této autorky (autorek). :)

Siwan
Siwan
28.10.2021 4 z 5

Přečteno na jeden zátah, čte se to samo. Pokud budete číst za sebou Šéfa a Sexy Profesora najdete poměrně dost podobností, ale ve finále to nevadí. Vi Keeland prostě umí psát, takže i erotický román je pořád román a ne paskvil. Je to jednoduché, ale dobré.
Lepší průměr z toho dělá humor. Smála jsem se dost :)

marie2577
marie2577
29.09.2021 4 z 5

Precteno na jeden nadech. ;-) oddechovka.
Romanticke vtipne a napinave. Zahralo a potesilo. Vyborny a chutny kolacek.;-)

Tereza.Fait
Tereza.Fait
23.09.2021 4 z 5

Precteno za den, za me hezka oddechovka. Cetla jsem hezci veci, ale rozhodne i horsi, tohle si klidne prectu znovu. Navic se mi libi Chase :-D

Ála1968
Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Bylo to krásné.Úžasně vtipné a romantické.Prostě nádhera

LenysekC
LenysekC
29.08.2021 3 z 5

V tomhle žánru asi lepší průměr. Čtivé, ale velmi jednoduché. Na druhou stranu o to tady asi jde, že. A asi poprvé se shoduje borec na obálce s popisem v knize, to je plus :)

nina3905
nina3905
28.08.2021 4 z 5

Kniha obsahovala vtipné, romantické, ale aj erotické scény. Oddychové čítanie, ale knižka Egomaniak sa mi páčila viac.

badliar_id
badliar_id
17.08.2021 4 z 5

Moje druhá kniha od Vi Keeland a byla stejně skvělá, jako ta minulá. Dokonce i o trochu lepší. Nevím jak to Vi dělá, ale píše vážně dobře.
Smála jsem se od začátku knihy, až do samého konce. Mělo to samozřejmě i smutnou stránku, ale převážně se budete jen smát :D.
Chase byl úžasný! Hned na začátku jsem si ho zamilovala a fakt jsem ho žrala. Jeho minulost byla vážně smutná a bylo mi ho neuvěřitelně líto. Každopádně! Ke konci mě trošku štval (samozřejmě si to pak hned vyžehlil :D)..
Reese byla fajn už od začátku a neměla jsem s ní žádný problém, ale na konci mě taky štvala. Oba si to ale vyžehlili. A ta chemie mezi nimi, božínku!!
Kniha byla fajn, na odpočinek jako dělaná. Chybičky zde byly, ale jinak jsem byla velice spokojená. Určitě doporučuju.