Už žádné předstírání přehled

Už žádné předstírání https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485967/bmid_uz-zadne-predstirani-tsx-485967.jpg 4 414 414

Molly zoufale potřebuje najít spolubydlící, zatím ale stále nemá štěstí. Když už pomalu ztrácí naději, objeví se nový zájemce: mladý a přitažlivý muž Declan Tate, který ji okouzlí svým šarmem, humorem a vytrvalostí. Oba se rychle spřátelí a svěřují se jeden druhému téměř se vším – včetně svých neopětovaných milostných vztahů. Rozhodnou se předstírat rande, aby u svých vyvolených vzbudili žárlivost… Jenže když jim jejich plán začne vycházet, objeví se nové skutečnosti a jejich vztah se zkomplikuje. Najednou mají všechno, co chtěli, ale nemohou přestat myslet jeden na druhého. Co mají dělat, když se předstírané city stanou až příliš skutečnými?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Not Pretending Anymore , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Už žádné předstírání. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
01.04.2024 5 z 5

Ach jo,to bylo fantastický.Asi jako všechny knihy od těchto dvou dam.Zase mi pěkně zabrnkaly na struny,tak už jsem dlouho nebrečela,tady jsem si to od poloviny knihy pěkně užila.Jsem nadšená a doufám, že takových příběhů bude přibývat

LenkaStr
30.03.2024 3 z 5

(SPOILER) Tři výhrady:

1. Název knihy docela ironickej, vezmu-li v úvahu, že od začátku do konce všichni něco předstírají nebo zamlčují, aby prostřednictvím toho někým jiným manipulovali.

2. Nepřijde mi pravděpodobné, že by někdo dokázal dlouhodobě tak mistrně skrývat, že trpí depresemi.

3. Ta žádost o ruku by byla výrazně únosnější, kdyby skončila tím odneseným prádlem. To co následovalo byl kýč jak bič.

Ale jako celek pořád lepší průměr.

michaela5515
30.12.2023 2 z 5

Vi i Penelope jsou jedny z mých oblíbených autorek. Ale tohle nebyl můj šálek kávy. Nedokážu říct, co přesně se mi na tom nelíbilo, ale asi skoro všechno. Líbila se mi dějová linka s Molly a jejím tátou. I to, jak Declan poschovával růžové lentilky. Ale jinak nee.

Knižní novinky (11. týden)

13.03.2022

Kniha Už žádné předstírání v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech8x