nina3905

Zákon přitažlivostiZákon přitažlivostiSusie Tate

Kniha nemala chybu. Pri jej čítaní som sa schuti zasmiala. Hlavní hrdinovia boli úplne protiklady nielen svojou povahou, ale aj pracovnou profesiou. Knihu odporúčam. Autorka si zaručene získa nových čitateľov.

MadlyMadlyA. Reed (pseudonym)

Tento diel bol oveľa lepší ako predchádzajúci. Kniha prináša klasický romantikuš príbeh, ale z tohto žánru som čítala aj lepšie.

Vytočenej na MaxxVytočenej na MaxxMelanie Moreland

Kniha je parádna a určite sa pri nej schuti zasmejete. Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí, so super hláškami. Autorka nesklamala a pokračuje vo svojom nastavenom štandarde písania.

02. prosince

FreedFreedE. L. James (pseudonym)

Kto miluje sériu Fifty Shades, musí si jednoznačne prečítať aj túto časť. Jasné, že vo vývoji príbehu extra nič nového sa už nedozviete, ale miestami zaujímavé sú myšlienkové pochody Christiana, ktoré okoreňujú nielen tento diel, ale aj celú sériu. Knihu odporúčam.

Pan PracháčPan PracháčVi Keeland

Kniha ma bavila, ponúkla typickú romantikuš zápletku. Podľa mňa jedna z 5* kníh od tohto spisovateľského dua.

Zachraň měZachraň měMona Kasten

Z môjho pohľadu trošku slabší príbeh ako sériu Znovu, pretože tá je z môjho pohľadu veľmi vydarená. Ak však máte radi Monu Kasten, po knihe určite siahnite, pretože zažijete príjemné nenáročné čítanie.

Zachraň seZachraň seMona Kasten

Tradične dobrá kniha od Mony Kasten. Hoci niektoré pasáže knihy boli zbytočne natiahnuté a miestami ma štvala hlavná hrdinka Ruby.

28. listopadu

Domek u jezeraDomek u jezeraJasinda Wilder

Kniha prináša veľmi silný emotívny príbeh, ktorý pohltí každú romantickú dušu. Normálne som si pri nej aj poplakala a to nie som plačko. Po pravde ak by sa niečo podobné stalo mne, neviem či by som dokázala byť tak veľkorysá ako bol Adrian v knihe - čo všetko pripravil pre svoju milovanú Nadiu bolo až srdervúce. Jedinečná bola aj Nadia s Nathanom, ktorí sa napriek nepriazni osudu dokázali posunúť ďalej a našli radosť zo života. Kniha si zaslúži pozornosť, verných a citlivých čitateľov. Knihu doporučujem - prosím PREČÍTAJTE si ju - určite ĽUTOVAŤ NEBUDETE.

9. listopad9. listopadColleen Hoover

Kniha je perfektná, veľmi emotívna. Ak obľubujete autorku Colleen Hoover, tento príbeh bude pre vás povinnou jazdou. Na záver knihy si určite poplačte spolu s hlavnými hrdinami, jednoducho si nebudete môcť pomôcť. U tejto knihy nemôže zaváhať, určite si prečítajte.

26. listopadu

KnihomolkaKnihomolkaM. K. Hardy

Kniha nesklamala a splnila moje očakávania. Pohodový romantikuš príbeh z vysokoškolského prostredia.

26. listopadu

Ty nejsi můj RomeoTy nejsi můj RomeoIlsa Madden-Mills

Príbeh bol rozkošný - skvele sa k sebe hodili hlavní protagonisti - Elena a Jack. Pobavilo ma aj domáce zvieratko hlavnej hrdinky (hoci neviem si predstaviť, že by som ho mala doma) a nezabudnuteľné Daisy Lady Gang (mamča a teta hlavnej hrdinky). Knihu odporúčam.

19. listopadu

Ty nejsi moje spřízněná dušeTy nejsi moje spřízněná dušeIlsa Madden-Mills

Perfekná romantikuš kniha so všetkým čo k tomu patrí. Už teraz sa teším na ďalší diel.

IdolIdolKristen Callihan

Romantikuš oddychovka z muzikantského prostredia. Myslím si, že autorka si toto sériou získa mnoho fanúšikov.

ManažerManažerKristen Callihan

Kniha má iskru, náboj a nudiť sa pri nej určite nebudete. Hlavných hrdinov si rýchlo a ľahko zamilujete. Veľmi sa mi páčili ich prezývky. Tento diel sa mi páčil viac ako prvá časť série.

Poslední tahPoslední tahMary Burton

Autorka si určite nájde svojich verných fanúšikov. Za seba ako čitateľku môžem povedať, že som s knihou nesmierne spokojná, čo spokojná som nadšená. Hlavní hrdinovia agentka Kate - profilovačka a detektív T. Mazur tvorili veľmi zaujímavú dvojicu. Kniha splnila moje očakávania.

AbsintAbsintWinter Renshaw

Knihu som zhltla jedným šupom za pár hodín. Autorka príbeh študentky, s ktorou sa život nemaznal a mladým riaditeľom napísala pútavo. Kniha sa čítala v podstate sama a odporúčam ju každej vekovej kategórii.

11. listopadu

Sliby chybySliby chybyWinter Renshaw

Nemám slov...
Tak som sa tešila na novú knihu od tejto autorky, ale sklamanie na plnej čiare. Mala som príliš veľké očakávania.
Čo iné môžem dodať ako prečítala som - odložila som - zabudla som a určite sa k tomuto príbehu nevrátim. Knihe som pridelila 3 hviezdičky, a to len preto, že evidujem vo svojej pamäti aj vydarenejšie knihy od tejto autorky.

Výměna rolíVýměna rolíMelanie Moreland

Pohodové "romantikuš" čítanie. Ak sa vám páčili predchádzajúce série od tejto autorky. Určite sa vám zapáčili aj príbeh Liama a Shelby.

06. listopadu

HaltonHaltonMelanie Moreland

Kniha krásne sadla do série. Hlavných hrdinov Hala a Free si určite zamilujete. Celý príbeh zhltnete ako jednohubku. Veľmi sa teším na posledný diel. Knihu určite odporúčam.

06. listopadu

Psáno s lítostíPsáno s lítostíAly Martinez

Perfektná kniha. Autorka nesklamala, pretože opäť dokázala vyskladať srdcervúci príbeh, v ktorom nechýba láska, bolesť, nádej, rodinné problémy. Nemôžem sa dočkať pokračovania. Podľa môjho názoru zatiaľ najlepšia kniha, ktorú som v roku 2021 čítala. Ak by sa dalo určite by som jej pridelila viac ako 5 hviezdičiek.

Na kolenouNa kolenouMeredith Wild

Klasické romantické oddychové čítanie. Osobne mi vadila hlavná hrdinka. Kniha sa mi zdá
"nemastná - neslaná". Po prečítaní knihy rýchlo zabudnete, o čom vlastne bola.

Za hranouZa hranouMeredith Wild

Názov knihy korešponduje s príbehom, ktorý je v knihe spracovaný. Síce neviem si spolužitie v milostnom trojuholníku predstaviť v reálnom živote, ale autorka túto tému spracovala zaujímavým spôsobom.

Knihkupectví ztrát a nálezůKnihkupectví ztrát a nálezůSusan Wiggs

Príbeh vás upúta nielen prostredím, v ktorom sa dej odohráva teda v kníhkupectve nachádzajúcom sa v historickej budove, ale aj témou, ktorá je spracovaná v knihe. Autorka dokázala veľmi vrúcnym spôsobom opísať rodinný príbeh - lásku vnučky k starému otcovi. Kniha bola veľmi dojímavá.

Já a ty, navždyJá a ty, navždyJo Watson

Z môjho pohľadu zatiaľ najlepšia kniha, ktorú som od tejto autorky čítala. Hlavná hrdinka - "bláznivka" Becca je už klasikou, s ktorou sa v autorkiných knihách stretávame. Počas čítania príbehu resp. niektorých jeho pasáží sa budete smiať nahlas napr. knižný erotický klub starších dám. Kniha bola vtipná, romantická, oddychová, ale aj návyková, pretože ak ste sa už začítali, nevedeli ste sa odtrhnúť.

Svatba naokoSvatba naokoJo Watson

Príbeh, ktorý je klasický, ale napriek tomu originálny. Dejová zápletka, pre niekoho možno "otrepaná" - falošný snúbenec a svadba naoko. Autorka ponúka veľmi dobrodružný, romantický príbeh s množstvom humorných situácii, pri ktorých sa schuti zasmejete a pobavíte.

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

Kniha je vtipná a oddychová. Zápletka v knihe predstavuje klasiku, s ktorou sa môžeme stretnúť romantických resp. erotických príbehoch. Medzi hlavnými postavami vnímate už od začiatku príbehu vzájomné iskrenie a na ich slovných výmenách sa určite zasmejete.

Matčin hrobMatčin hrobLisa Regan

Najlepší diel série o policajnej veliteľke Josie Quinn. Príbeh odhaľuje traumatizujúce, temné, neľahké detstvo Josie, o ktorom sme niečo v náznakoch tušili už z predošlých častí série. V knihe sú krátke kapitoly, početné dialógy, ale dej je dynamický a rýchlo odsýpa. Zápletka príbehu je napínavá, uveriteľná, kvalitne prepracovaná a zachádza ďaleko do Josienej minulosti. Autorka si určite našla svojich fanúšikov a čitateľov.

Dívka beze jménaDívka beze jménaLisa Regan

Druhý diel série o Josie Quinn ma mierne sklamal, pretože záplatka príbehu bola menej uveriteľná. Niektoré kapitoly boli z hľadiska dejovej línie až veľmi prekombinované. Knihu však ako pokračovanie série odporúčam.

RivaliRivaliVi Keeland

Kniha ponúka oddychové, vtipne a sexy čítanie. Veľké dejové zvraty a dychberúce scény nečakajte. Hlavné postavy Sophia Sterling a Weston Lockwood pochádzajú z dvoch dlhodobo znepriatelených hotelierskych rodín. Dlhé roky sa nestretli, ale teraz ich osud znova zviedol dohromady. Ich vzájomné hašterenie si bude užívať. Milovníci červenej knižnice si knihu podľa mňa zamilujú.

Mizející dívkyMizející dívkyLisa Regan

Kniha Miznúce dievčatá sú "knižnou lahôdkou" pre všetkých milovníkov detektívneho žánru. Príbeh má všetko, čo treba na správnu dávku napätia. Určite si zamilujete hlavnú hrdinu, Josie Quinnovú, ktorá je veľmi húževnatá, inteligentná, sebaistá. Určite si prečítam aj pokračovanie série.