Jediná noc

Jediná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188021/jedina-noc-188021.jpg 4 31 4

Byrons of Braebourne série

Ďalší očarujúci ľúbostný príbeh z populárnej série Tracy Anne Warrenovej o šľachtickom rode Byronovcov z Braebournu. Mallory Byronová prišla o snúbenca a ani po roku sa z tej straty nespamätala. Útechu hľadá u dlhoročného priateľa Adama, no keď ich prichytia v háklivej situácii, neostane jej nič iné, iba sa zaňho vydať. A hoci v jeho náručí zažíva vášeň, o akej sa jej nikdy ani nesnívalo, svojimi citmi k nemu si vôbec nie je istá...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Wicked Delights of a Bridal Bed , 2012

nina3905
17.08.2023 2 z 5

Kniha ma príliš nezaujala. Pri jej čítaní som sa doslova nudila a určite po nej už nesiahnem.

karamelka57
06.05.2021 5 z 5

Mne sa to pacilo, velmi. Konecne sa hlavna zenska postava nesprava ako posahana , ako ta v predoslom dieli. Zaujimava zapletka, ktorú som vobec necakala...

vcielka
07.01.2019 3 z 5

Na zaciatku sa to tahalo ako zuvacka. A vobec mi Gresham nepripadal hodny svojej povesti zhyralca. Dokonca bol prilis sladky. V par okamihoch sa mi ale pacil. Ku koncu sa mi ale pribeh uz zacal pacit. A aj Mallory posobila ovela dospelejsie.

modranka
06.08.2014 1 z 5

Došľaka, fakt neviem ako ohodnotiť tento príbeh!
Prvých 100 strán bolo o jedení, večierkoch, jazde na koni - proste nuda, opísaná tisíckou iných autoriek - nič originálne.
Druhých 100 strán bolo o svadobných prípravách, svadbe a svadobnej ceste - jedlo, sex a oboznámenie sa s novým domovom - nuda
Až posledných 50 strán sa v príbehu vyskytol aký taký manželský konflikt (nemôžem prezradiť o čo išlo, lebo by som vám pokazila aspoň tú trochu vzrúša čo kniha ponúka).
Jednu hviezdičku som dala asi len preto, že je to súčasťou série.

historické romance

2011  89%Odvážná milenka