nina3905 nina3905 komentáře u knih

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhá časť prečítaná, ale za mňa prvý diel mal lepší spád. Zároveň som zostala rozčarovaná z vývoja vzťahu medzi hlavnými hrdinami Avou a Lucem. Prečítam si však pokračovanie.

14.04.2023 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Pre mňa nová autorka detektívnych príbehov ma príjemne prekvapila. Dej je svižný, postavy prepracované a sympatické. Určite si prečítam pokračovanie.

14.04.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Fíha, tak tomu hovorím jazda. Kniha vás vtiahne do deja už od prvých strán, vynoria sa nevšedné prepojenia, s ktorými som spočiatku ani nerátala. Som rada, že Madison našla svojho syna. Už teraz som veľmi zvedavá pokračovanie.

14.04.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Pohladenie pre každú romantickú dušu.

09.04.2023 5 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Romanitkuš príbeh z hokejového prostredia so sympatickými hlavnými predstaviteľmi, ktorí prekonávajú nástrahy osudu.

07.04.2023 4 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Vydarený začiatok novej romantikuš série. Nenáročná, romantická jednohubka so sympatickými hlavnými protagonistami. Už teraz som zvedavá na pokračovanie o ďalších vlkoch z Wall street.

07.04.2023 5 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Láska ako hrom už od detských škôlkarských rokov zo strany Connora, ktorý ju však nevedel vyjadriť inak ako vzájomným doťahovaním, roztržkami s Rory. Pozitívne hodnotím aj rodinné stretnutie s "nenažranými" mužmi z rodiny Bradfordovcov. Veľmi vtipná kniha...

01.04.2023 4 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Vtipná romantikuš kniha na odreagovanie. Slovný ping-pong medzi hlavnými protagonistami nemal chybu. Už teraz som nadstavená na pokračovanie.

01.04.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Perfektné pokračovanie romantickej série o deťoch zakladateľov BAM.

18.03.2023 5 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Prijemné nenáročné romantikuš čítanie.

11.03.2023 4 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Veľmi rýchla erotikuš novela, nič originálne v príbehu nenájdete. Avšak na odreagovanie postačí.

11.03.2023 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Príjemná a nenáročná romantikuš oddychovka, hoci predvidatelna. Som zvedava na pokracovanie o Whipovi.

26.02.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Nenarocna romantikuš oddychovka, zatial najlepsia z celej serie.

26.02.2023 4 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Jedna z troch top kníh od Sandry Brownovej. Kniha je precízne prepracovaná, silný príbeh, od ktorého sa nedokážete odtrhnúť.

Nebezpečné puto Nebezpečné puto Sandra Brown

Autorka píše pútavo. Vie aj z jednoduchého námetu spraviť prepracovaný príbeh s nečakaným koncom, a práve to na jej knihách obľubujem. Rozhodne odporúčam na prečítanie.

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Vydarené pokračovanie série naftarskej rodine. Parádne a veľmi vtipne sú tu rozhovory medzi bratmi a ich ženami.

25.02.2023 4 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Kniha je vtipná, romantická, s neuveriteľnou chémiou medzi hlavnými hrdinami. Rozhodne odporúčam prečítať.

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Kniha je prvým dielom trilógie o naftárskej rodine Tylerovcov. Pohodové romantikuš čítanie.

25.02.2023 4 z 5

Španielsky ľúbostný podvod Španielsky ľúbostný podvod Elena Armas

Kniha bola perfektná! Nebudem tajiť, že som mala pred jej čítaním určité obavy, ale po jej prečítaní som zostala prekvapená. Štýl autorkinho písania mi sadol “priam galakticky”. Veľmi, ale že veľmi mi kniha pripomínala tvorbu mojej obľúbenej autorky, kráľovna pomalej romantiky, Mariany Zapaty. Knihu si musíte jednoznačne prečítať!

23.02.2023 5 z 5

Scénář na lásku Scénář na lásku Annabel Monaghan

Romantikuš jednohubka, ktorá stojí za prečítanie.

12.02.2023 4 z 5