nina3905 nina3905 komentáře u knih

Fake Fake Kylie Scott

No, po pravde som zostala zaskočená, pretože autorkin štýl písania poznám. Veľmi som si obľúbila jej sériu Stage Dive- tá je prefektná, veľmi, ale, že veľmi dobré "počteníčko". Pri tejto knihe som zostala mierne sklamaná, pretože som dostala klasický príbeh.

09.10.2022 4 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Za mňa sklamanie, pretože na knihu som sa (na základe anotácie) veľmi tešila, ale dostala som menej ako som očakávala. Niektoré state v knihe boli podľa mojej mienky veľmi otrepané.

09.10.2022 3 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Jéjjjj - pri čítaní tejto knihy som sa veľmi pobavila. Veľmi vydarený knižný počin - kniha je perfektná na odreagovanie. Určite vás dostane doberanie - doťahovanie - rozkošné hašterenie hlavných hrdinov.

09.10.2022 5 z 5

Vtipná romantikuš kniha, ale môj osobný názor je, že prvý diel bol lepší.

09.10.2022 3 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Vyradený knižný počin. Po dlhšej dobe som bola opäť spokojná s knihou od tejto autorky. Takže odporúčam na prečítanie.

28.09.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Waw ! Perfektná kniha, autorka nesklamala a udržala si svoju úroveň. Vtipný, zábavný, romantický príbeh s hlavnými hrdinami, ktorých si zamilujete. Jednoznačne paráda:-)

28.09.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Od knihy som čakala viac, žiaľ zostala som sklamaná.

18.09.2022 2 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Waw - veľmi dobrá romantikuš kniha. Musím sa priznať, že autorku som nepoznala a nemôžem uveriť, že je pôvodom Češka. Myslela som si, že čítam knihu americkej autorky. Nemôžem inak, len a len celú knihu vychváliť.

18.09.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Romantikuš kniha podľa môjho gusta so sympatickými hlavnými hrdinami, medzi ktorými ste mohli cítiť vzájomnú chémiu už od prvých strán.

18.09.2022 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Tento diel je pohladením pre každú romantickú dušu.

Od nenávisti k láske Od nenávisti k láske Angelina M. Lopez

Oddychové romantikuš čítanie.

Polib mě Polib mě Stella Tack

Klasické romantikuš čítanie, výhrady mám najmä k hlavnej hrdinke, ktorá mi nesadla, jej správanie boli miestami veľmi detinské.

12.09.2022 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Od autorky som čítala aj lepšie knihy. Za mňa je príbeh nemastný - neslaný.

12.09.2022 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Humorné, oddychové, návykové romantikuš čítanie - jedným slovom - parádne, vážne nepreháňam. Hlavné postavy boli "na rožranie" - frfloš Adam a pozitivistka Olive, ich vzájomné rozhovory nemali chybu. Dobre mi padlo aj vysokoškolské resp. vedecké prostredie, v ktorom sa dej odohrával. Pozitívne hodnotím, že autorka v príbehu načrtla rodovú nerovnosť v profesionálnom prostredí. Dúfam, že budú k dispozícii aj iné knižné počiny od tejto autorky, pretože jej štýl písania mi jednoznačne padol "do noty". Knihu zaraďujem zatiaľ za najlepšiu, ktorú som si mohla v roku 2022 prečítať. Za mňa dávam 10/10 - nepreháňam :-)

12.09.2022 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Kniha je z môjho pohľadu zdĺhavá, nezáživná. Neočarila má, ale ani zďaleka nebola najhoršia svojho druhu.

20.08.2022 2 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Výborná romantikuš kniha - výborná zápletka, super rozuzlenie, krásna žena, úžasný muž. Príbeh ma zaujal hneď od prvých riadkov. Príbeh Alexy a Caina je plný útrap z minulosti, ale aj iskrenia a lásky. Odporúčam na prečítanie.

20.08.2022 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Vtipná romantikuš kniha na spríjemnenie voľných chvíľ.

20.08.2022 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Príjemná, vtipná, nenáročná romantikuš oddychovka. Vydarenejšia časť ako predošlá.

20.08.2022 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Za mňa bol tento druhý diel lepší než prvá časť. Kniha priniesla všetko čo som od nej očakávala.

19.08.2022 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Tradičná kniha z mafiánskeho prostredia. Určite si prečítam aj pokračovanie.

19.08.2022 4 z 5