nina3905 nina3905 komentáře u knih

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Príjemná romantikuš kniha. Obaja hlavní hrdinovia sú tvrdohlaví (Kate, Aidan) a ani jeden z nich neustúpi. Začína medzi nimi boj a jeden pre druhého sú navzájom konkurenciu (spoločný podnik kaviareň s kníhkupectvom). Chémia medzi nimi funguje od začiatku, postupne si však nachádzajú cestu k sebe.

12.02.2023 5 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

No, toto bol trošku iný knižný počin od autoriek, na ktoré som už navyknutá. Nebola to zlá kniha, ale čakala som od nej trošku viac.

12.02.2023 4 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Hneď od prvých stránok som bola veľmi príjemne prekvapená. Príbeh prináša čitateľom nielen detektívnu zápletku súvisiacu s aktuálnym prípadom, ale aj tému rasizmu (rómovia), únos dieťaťa resp. syna vyšetrovateľky. Pri čítaní ste neustále v strehu, premýšľate čo bude na nasledujúcich stránkach. Záver knihy zostal otvorený, takže sa môžeme tešiť na pokračovanie. Myslím si, že autorka si nájde svojich fanúšikov.

12.02.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Ak sa vám páčila kniha Šelma od tohto autora, tak si určite obľúbite aj novú sériu, ktorej hlavnou protagonistkou je Jessica Blackwood. Kniha určite stojí za prečítanie.

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Pri prečítaní anotácie tejto knihy si možno myslíte, že viete o čom kniha bude, no zdanie môže klamať. Kniha vás vtiahne do deja už od prvých strán. Možno sa vám bude zdať téma knihy otrepaná, ale upútajú vás sympatickí hlavní hrdinovia, ako aj ich vzájomné hašterenie. Autorku tejto knihy si určite zaradíte k svojim obľúbeným "romantikuš" autorom. Už teraz sa teším na pokračovanie série.

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Parádne romantikuš čítanie. Už teraz sa teším na pokračovanie.

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Collen Hoover, autorka, ktorá ma nikdy nesklamala. Jej príbehy vždy prinášajú čitateľom aj skryté posolstvo. Vyskúšajte, určite po knihe siahnite, neoľutujete.

Spomienky na neho Spomienky na neho Colleen Hoover

Tak toto je parádna kniha!!! Myslím si, že od tejto autorky som ešte nečítala knihu, ktorá by bola emocionálnou jazdou ako na húsenkovej dráhe. Autorka opäť prepracovaným príbehom prináša osudy hlavných hrdinov, pre ktorých nie je život prechádzka rúžovou záhradou, ale "bojom o prežitie". Knihu určite odporúčam na prečítanie - neoľutujete - siahnite po nej.

21.12.2022 5 z 5

FadeAway FadeAway Anabelle Stehl

Prečítala som, ale určite sa ku knihe nevrátim.

21.12.2022 1 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Vydarený knižný počin. Sympatickí hlavní hrdinovia, hoci téma mierne otrepaná. Určite si však prečítam pokračovanie.

21.12.2022 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Romantikuš oddychová jednodhubka.

21.12.2022 4 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Fúha..., po prečítaní knihy som zostala rozpoltená. Smutno-trpko-srdcervúci príbeh, ktorý nenechá citlivé duše bez odozvy. Avšak miestami mierne "šlialený", ale to je pre autorku L. J. Shen typické.

21.12.2022 4 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Autorka sa nesklamala. Opäť príjemný, hoci predvídateľný romantikuš príbeh.

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Parádna kniha! Krásny romantikuš príbeh, pri ktorom sa určite nudiť nebudete. Určite odporúčam na prečítanie:-)

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Od knihy som čakala viac, ale dostala menej. Predvídateľná romantikuš kniha.

09.11.2022 3 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Pohodová, oddychová romantikuš kniha.

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Autorka priniesla opäť originálny príbeh a nesklamala svojich skalných čitateľov. Určite si prečítam aj pokračovanie.

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Erotikuš kniha, ktorá priniesla aj dávku napätia a romantiky. Autorka nesklamala. Určite si prečítam aj pokračovanie príbehu.

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Príbeh prečítaný "na jeden záťah". Nevedela som sa od knihy odtrhnúť. Za mňa je tento tretí diel z celej série najlepší.

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Štýl písania autorky Riny Kent mi pripomínal tvorbu Amo Jones. Knihu som si prečítala a som zvedavá na pokračovanie. Dúfam, že preložia aj zvyšné knihy zo série. Záver knihy zostal otvorený, teda ako vravím na pokračovanie.