Kosti v srdci přehled

Kosti v srdci
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498284/bmid_kosti-v-srdci-O1Q-498284.png 4 1002 1002

Beyah se nemůže dočkat, až nechá minulost za sebou a vydá se na cestu k lepším zítřkům. Od vysněné budoucnosti ji dělí jen dva krátké měsíce. Dokud nečekaná smrt nezpůsobí, že Beyah nemá v kam jít. A tak je nucena strávit zbytek léta na poloostrově v Texasu s otcem, kterého sotva zná. Beyah má v plánu držet se při zemi a nechat léto hladce plynout, její nový soused Samson jí ale tento plán překazí. Samson a Beyah nemají na první pohled nic společného. Ona pochází z chudé rodiny bez vyhlídek, on je bohatý a privilegovaný. Jedno však mají společné: oba je přitahují smutné věci. Což znamená, že jsou přitahováni jeden k druhému...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Heart Bones , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosti v srdci. Přihlašte se a napište ho.

Kniholapka
16.07.2024 5 z 5

Další typické emocionální zvraty, naděje a zklamání....Prostě to, co tahle autorka umí. Určitě skvělá kniha do letních dnů, od které se jen těžko odtrhává.

Teri_59
16.07.2024 5 z 5

Rozhodně skvělá knížka. Doporučuji si ji přečíst. Moc mě bavila! Skvělé čtení na letní dny

KK22
14.07.2024 4 z 5

Colleen Hooverová se mi čte vždy skvěle. A ani tato kniha nezklamala. Tady bych řekla, že jde spíš o Young Adult žánr a možná už jsem na ni trochu stará, ale přes to mě to bavilo a za pár dní jsem měla přečteno.

všechny komentáře

Související novinky (6)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (17)

Zvláštní, jak se váš život může úplně změnit mezi tím, když vstanete z postele, a chvílí, kdy si do ní zase lehnete.

Někdy si myslím, že povahu člověka formují spíš rány než laskavost. Laskavost se vám nikdy nedostane pod kůži tak, jako když vám něco ublíží.

Nenapadlo mě, co se mnou udělá pohled na oceán, ale když jsem ho teď viděla, přála jsem si, aby to mohl zažít každý člověk. Vidět na vlastní oči moře mi připadalo skoro tak důležité jako mít jídlo a střechu nad hlavou. Připadalo mi, že by měla existovat nějaká charita založená jen kvůli tomu, aby umožnila všem lidem dojet až k moři. Mělo by to patřit mezi základní lidská práva. Mezi nezbytnosti, bez nichž se nedá existovat. Ten pohled na valící se vlny vydal za léta terapie.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Kosti v srdci v seznamech

v Přečtených1 296x
ve Čtenářské výzvě229x