nina3905 nina3905 komentáře u knih

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Perfektná kniha! Je v nej "všehochuť". Spája v sebe napätie, násilie, sex, mafiánske prostredie s neodolateľnými hlavnými hrdinami. Hlavná ženská postava Riley, ktorá je veľmi empatická sa zaľúbi do mafiána. Kniha ma vtiahla do deja a nemohla som sa od nej odtrhnúť. Určite ju môžem s radosťou odporučiť:-)

18.08.2022 5 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Kniha je úrovňou porovnateľná s prvou časťou, takže pri čítaní som vedela do čoho idem. Žiadnu vanilku v knihe nenájdete.

17.08.2022 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Vtipné, romantické, erotikuš !!! Celá séria je perfektná a pri jej čítaní sa určite nudiť nebudete. Každý diel má niečo "doseba" - teda prináša iný romantický príbeh, ale postavy sú nezabudnuteľné. Každý diel sa mi páčil - doslova som bola z nich nadšená. Inak medzi nami najviac perfiš bol zatiaľ druhý diel o Tristanovi a jeho troch "satanoch". Prečítajte - určite, ale určite neoľutujete:-)

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Parádna romantiku kniha! Autorka sa predstavila ako odborníčka na pomalú romantiku z francúzskeho prostredia. Sympatickí boli aj hlavní hrdinovia. Za mňa veľká spokojnosť.

Rytíř Rytíř Devney Perry

Uff, čakala som viac, dostala menej. Za mňa sklamanie, pretože som bola "namlsaná" prvou časťou. Po prečítaní druhého dielu som bola rozčarovaná, keďže waw efekt sa nekonal.

16.08.2022 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Kniha priniesla presne to, čo sľubovala. Som zvedavá na pokračovanie a určite siahnem po ďalšom diele.

Ešte som ťa nestretla Ešte som ťa nestretla Sophie Cousens

Letné romantikuš čítanie, v ktorom nájdete všehochuť - v podobe lásky, humoru, rodinného tajomstva, pozoruhodných životných myšlienok - múdrostí. Kniha určite stojí za povšimnutie.

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Výborná letná romantikuš kniha! Nepreháňam, keď poviem, že kniha sa číta sama.

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Autorku uvedenej knihy mám rada a vždy s radosťou si prečítam jej nový knižný počin. Téma susedskej lásky je síce predvídateľná, ale mne sa páčilo pomalé spoznávanie hlavných hrdinov, ich vzájomný vzťah rástol a musel zápasiť s prekážkami. Páčilo sa mi aj zasadenie malej Sunny, malej dcérky hlavnej hrdinky, ktorá bola dieťaťom so špecifickými potrebami. Kniha určite stojí za prečítanie.

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Predvídateľný romantický príbeh s klasickou zápletkou. Kniha bola "čtivá", sympatickí boli aj hlavní hrdinovia. Určite stojí za povšimnutie.

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Pánečku - toto je "pecka" - vážne, ale že vážne perfektná kniha! Čítala som ju v nemčine. Prečítam si aj jej preklad. Veľmi vydarený začiatok novej knižnej série z hudobného prostredia. Teda, aspoň dúfam, že budú vychádzať aj iné diely o ostatných členoch skupiny. Určite odporúčam:-)

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Parádne zavŕšenie série!
Veľká spokojnosť - autorka ponúkla svojim čitateľom opäť nezabudnuteľný príbeh.

09.07.2022 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Romantikuš jednohubka - nenáročná oddychovka.

09.07.2022 3 z 5

Zvodné peniaze Zvodné peniaze Angelina M. Lopez

Moderná rozprávka v podobe dohodnutého manželstva a kráľovského prostredia. Som zvedavá na pokračovanie.

07.07.2022 4 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Srdcervúca kniha, číta sa rýchlo a ľahko, ale problematika, ktorá je v nej spracovaná nie je žiadna oddychovka. Znásilnenie, ktoré si hlavná hrdinka nepamätá, sa nesie celým príbehom. Hlavnej hrdinke Ave (Tulup) nikto neveril, zostala osamotená - ona teraz neverí nikomu. Mohol by to byť ktokoľvek a tak je opatrná najmä voči "žralokom". Stará sa o svojho mladšieho brata a snaží sa prežiť a dostať na dobrú vysokú školu - vyštudovať medicínu. Medzi hlavnými hrdinami - Avou (Tulup) a Knoxom (Lee) - to iskrí a držíte im palce, aby všetko ustáli a našli šťastie, čo sa im v závere príbehu aj podarí. Knihu určite odporúčam.

07.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Perfektné zavŕšenie celej série! Dúfam, že vyjde kniha ešte o Magnolii, ktorá je veľmi svojskou postavou. Určite odporúčam.

24.06.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Ufff ! Za mňa sklamanie.... Čakala som viac, dostala menej. Knihy od Penelope Ward mám veľmi rada, patrí medzi moje obľúbené autorky. Ale tento knižný počin jej nevyšiel. Príbeh nie je ničím originálny, skôr tuctový, čím skôr som ho dobrovoľne -nasilu dočítala.

24.06.2022 3 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Perfektná romantikuš kniha!

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Vydarený knižný počin. Bavil ma sympatický, sarkastický šéfinšpektor Jack Logan so svojráznymi metódami, ktorú sekundoval vytvorený kriminálny tím najmä mladá policajtka Sinerad. Pevne verím, že budú preložené aj nasledujúce diely. Knihu si určite prečítajte - neoľutujete.

Nedám Ti (vedieť) Nedám Ti (vedieť) Teagan Hunter

Vtipná relaxačná romantikuš oddychovka - za mňa omnoho lepšia ako dva predchádzajúce diely. Iskrenie, chémia medzi hlavnými hrdinami bola priam hmatateľná. K knihe ma pobavili aj netradičné domáce zvieratká (najmä ich mená). Na odreagovanie si knihu určite prečítajte.