Říše neřesti

Nemyslitelné. Neuvěřitelné. Nepředstavitelné. Nepoznávám, co se stalo s mým životem. Už nedokážu říct, kde končí lži a začíná pravda. Vpadl do mého světa a vyhnal mě z mého bezpečného koutku. Všechny moje sny se plní až na jednu věc, po které toužím nejvíc – být šťastná. Ale budu o to bojovat. Teď. Vždycky. Říše neřesti je závěrečným dílem trilogie....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485977/big_rise-neresti-JXv-485977.jpg 4.4190

Savage Trilogy 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Rogue Royalty

Kniha Říše neřesti

rampapa
včera

Tak tohle bylo SUPER ÚŽASNÉ.... Nemám slov. Miluju tuhle autorku to jak píše. Temperance jsem si v téhle série ještě víc zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

AnnaNešporová
předevčírem

Celou sérii bych zhodnotila jako nic moc. Nejlepší byl první díl, ale oproti Mount trilogy mě tohle tolik nebavilo. Konce, které nutí číst dál, ale příště by mi asi stačilo najít na internetu, jak to celé dopadne namísto čtení dalších dílů.
Savage trilogy bych spojila do jedné knihy.

Artep071

...pecka ... tak to jsem nečekala ...wuau ..super jak to z porno číčoviny vygradovalo ... :)

Kešu1981

Pardon, ale tohle byla trilogie jak přes kopírák s trilogií s Mountem. Napoprvé oki, ale znovu? To už mě neba. A jako ten moment objasnění záhady, kdože je ten největší záporák v příběhu byl totálně vycucanej z prstu... jakože šokující odhalení?…fakt nee.

Andrejka91

Je mi líto, že to byl poslední díl. Všechny knihy od Meghan miluju.
Tenhle díl jsem přečetla během pár hodin, nic tomu nechybělo. Erotických scén tak akorát, bylo to napínavé, nabitý děj a moc mě čtení bavilo.
Doporučuji všem, rozhodně knihy od této autorky za mě stojí za přečtení.

Toledo

Trilogie od Meghan March jsou skoro jak přes kopírák, ale vždycky je slupnu velmi rychle. Povedené oddechové čtení.
V posledním díle se mi potvrdilo, co jsem si myslela na konci druhého, není to tak těžké si představit, co se bude dít.

Kiwicatko

Tady uz hlavni postava postradala svou drsnost. Trosinku vymeknul, ale i tak stale super serie.

Jo a sazela jsem, ze Mags bude … a ona to pritom byla takova dobra duse.

Romalu

Ano, splnilo to přesně to, co jsem od toho čekala! Výborný závěr! Nepamatuji si, kdy bych něco tak hltala.