nina3905 nina3905 komentáře u knih

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Vtipna erotikus oddychovka.

10.04.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Kniha je perfekna, precitana jednym dychom.

10.04.2022 5 z 5

Knihovna mého srdce Knihovna mého srdce Freya Sampson

Nenáročná romatnikuš oddychovka.

03.04.2022 3 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Kniha je porovnateľná s prvých dielom. Dej neročný, postavy klasické, v popretí sú erotické scény.

03.04.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Ufff, čo napísať... Čakala som viac - dostala menej. Kniha nebola vyslovene zlá, ale zostala som sklamaná. Dôvodom je určite to, že kniha nedosiahla úroveň série o kapele Stage Drive.

03.04.2022 3 z 5

Navždy v decembri Navždy v decembri Emily Stone

Príbeh začína a aj končí v decembri. Za ten čas si vás hlavné postavy, Josie a Max, jednoznačne získajú a budete fandiť ich láske, s ktorou sa osud riadne pohral. Príbeh je o silnej láske, o najťažších životných voľbách, o smútku, utrpení. Horko-sladký príbeh vám chce ukázať, aká silná je sila okamihu, že odkladať niečo na neskôr sa nevypláca.

Sedem slonov Sedem slonov Nancy Mehl

Detektívny príbeh som prečítala na jeden šup. Jednoznačne sa mi páčila hlavná hrdinka, behaviorálna analytička, Kaely Quinnová, ktorá mala neľahké detstvo, keďže jej otec bol známy sériový vrah. Nevadilo mi ani prepojenie detektívneho príbehu s kresťanským motívom. Určite si prečítam pokračovanie.

Cena za bozk Cena za bozk Linda Kage

Perfektná romantická kniha, ktorá priniesla čitateľom hlavného hrdinu Masona s nezvyčajným zamestnaním. Príbeh prečítate rýchlosťou blesku, pretože je doslova návykový. Autorku zaradím jednoznačne medzi moje obľúbené. Už teraz sa teším na pokračovanie série.

Stav sa! Stav sa! Jennifer Crusie

Vtipná romantikuš oddychovka.

19.03.2022 4 z 5

Žena, která lovila sama Žena, která lovila sama Magnus Jonsson

Zatiaľ najslabší diel celej série.

19.03.2022 4 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Overené spisovateľské duo nesklamalo. Kniha je pohľadaním pre romantickú dušu. Sympatickí boli obaja hlavní protagonisti príbehu, ktorí prinášajú čitateľom horko-sladký príbeh . Ak po knihe siahnete, určite neoľutujete.

19.03.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Veľmi emotívny dojemný príbeh, pri ktorom nájdete všetko - lásku, nenávisť, bolesť, beznádej. Pri niektorých pasážach knihy som si aj poplakala. Určite odporúčam.

13.03.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Parádna kniha, ktorú som prečítala na jeden "šup". Keďže som až veľmi nedočkavá, dorazila som celú sériu v angličtine. Určite stojí celá séria za prečítanie.

13.03.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Čím ďalej čítam knihy z tejto série, tým sa mi zdajú slabšie.

13.03.2022 3 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Tak som "dorazila" knihu, ale bol to ťažký boj. Knihu zaraďujem do kategórie - prečítala som - zabudla som - nevrátim sa k nej.

13.03.2022 1 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Po pravde, kniha bola lepšia ako som čakala. Som príjemne prekvapená a určite siahnem aj po ďalších knihách od tejto autorky.

20.02.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Predvídateľná, "ošúchaná", nenáročná romantikuš oddychovka na odreagovanie. Teším sa na pokračovanie.

20.02.2022 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Romantikuš oddychové čítanie. Hneď od prvých stránok knihy bolo cítiť medzi hlavnými hrdinami iskrenie. Táto kniha bola omnoho vydarenejšia ako kniha Zakázané noci.

13.02.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Romantikuš oddychovka s povahovo protikladnými hlavnými hrdinami. "Pološialená" hlavná hrdinka Hazel - doslova je neriadenou strelou a seriózny hlavný hrdina Josh. Pri niektorých scénach z knihy sa schuti zasmejete.

13.02.2022 4 z 5

Hriešne vinný Hriešne vinný Meghan March

Kniha nemastná - neslaná. Druhý diel je o trošku lepší ako prvý, ale nadšená z neho nie som.

06.02.2022 2 z 5