Hříšná noc

Hříšná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485921/bmid_hrisna-noc-zrz-485921.jpg 4 510 109

After Hours série

Občas trochu zlobit není špatný nápad… Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena vzít si, co chce. Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu. Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

One Night of Sin , 2014

Majuš333
03.03.2024 4 z 5

"Neměli by ti dovolit nosit oblečení," vyhrkla. "Vážně. Měl by na to být nějaký zákon."
Ušklíbl se. "Nejspíš mi kvůli tobě pěkně naroste ego."
"Nejspíš se kvůli tobě udělám už jen tím, že se na tebe dívám."
"To je to nejhezčí, co mi kdo kdy řekl, zlato."

'Hříšná noc' bola taký mini zákusok :)

"Moje spolubydlící mi pověděly, že se nemám obtěžovat sem chodit. Vysvětlily mi, že bych měla přijmout, že tě prostě nezajímám, a jít dál. Mají pravdu?"
Reed promluvil dřív, než to stihl Gage, a vypadalo to, že je z té situace tak pobavený, až měl Gage chuť ho praštit. "Ty ho rozhodně zajímáš, kotě."
To ji zaujalo. "Ano?"
"Věř mi, že ano. Sotva mi o tobě řekl jediné slovo."
"Já ani nevěděl, že existuješ," doplnil AJ a zelené oči mu svítily.
Znovu se zamračila. "Vy dva rozhodně nepopisujete chlapa, který má zájem."
"S tímhle pitomcem to ale znamená přesně tohle." Reed na Gage ukázal prstem a protočil oči. "Čím méně toho řekne, tím víc se zajímá."

Katka7922
12.02.2024 4 z 5

Po přečtení některých recenzí tady jsem měla fakt obavy, ale víte co, dostala jsem fakt hezký příběh o dvou osamělých lidech, kteří se potkali a zamilovali.
Jasné je, že pokud má kniha cca 160 stránek (moje čtečka ukazuje 130) nemůžete čekat, že se budou 100 stránek seznamovat :-)
A protože jsem měla chuť na něco rychlého bez zbytečných úvodů, tak tohle bylo přesně ono.
Kdo má rád rychlou akci a žádné okecávání tak tohle je akorát pro něj :-)
Určitě se vrhnu i na další knihy z téhle série.

Knihotyna
26.01.2024 2 z 5

První díl série After Hours. 159 stran. Už vzhledem k počtu stran se nedá očekávat nějaký velký popis děje či charakterů.
Jedná se o příběh Skyler a Gage nebo spíše o jejich vášnivé poznání :D.
Dlouho jsem si nevytvořila ani k prostředí ani k postavám žádný vztah a když už, tak byl konec :D.
Líbilo se mi, že Skyler se s ničím nemaže a zkrátka se do toho vrhá po hlavě a Gage se nechá ovládat tím, že Skyler je zkrátka to, co mu v životě chybí :).
V rámci možností byl příběh hezký, rychlý a vášnivý. Není to však něco, co by mě chytilo za srdce nebo do čeho bych se v budoucnu pustila znovu.

Silvisek
20.01.2024 2 z 5

No abych pravdu rekla, tal teda nic moc. Dle recenzi jsem ani necekala nic extra a musim roict ze opravdu hrozny. Na druhy dil se moc netesim, ale doufam stale ze to bude lepsi nez tento

Books_by_Dee
20.11.2023 3 z 5

Nečekala jsem zázrak a taky jsem se ho nedočkala. Ono taky vzhledem k počtu stránek se snad ani žádný zázrak čekat nemohl. Jsou to opravdu jenom takové novelky na pár hodin, na večer. Vždyť první dva díly jsem stihla za jeden víkendový den.

První díl hodnotím tak nějak průměrně 3 . Bylo to fajn, ale... Druhý díl se mi líbil o chloupek více 3.25. Tam jsem jim tu touhu věřila o dost více. Jen ta hlavní zápletka mě přišla taková odfláknutá. A třetí díl příjemně překvapil a mám ho na 3.75.

Obecně se mi v knížkách líbili ženské postavy. Konečně nějaké ženské s kuráží. Chlapíci jsou ale děsně sexy s pořádně chlípnou pusou. O erotiku tam není nouze, mám za to že tak 60 % knihy je sex.

Takže pokud hledáte nějakou víkendovou oddechovku plnou žhavých scén, tohle je můj tip.

Knížky se dají číst samostatně, ale děj na sebe navazuje..

Katebe
24.10.2023 4 z 5

Holka co si chce trochu zazlobit a vypadnout ze streotypu hodných kluků a zrovna najde chlapa svých snů v těch "špatných".
Děj neurazí ale nenadchne. Příjemný romantický příběh k oddechu jak dělaný.

Ála1968
09.08.2023 5 z 5

Sice krátký,ale erotikou a romantikou s trochou drsna příjemný příběh.

Luciee113
26.06.2023 3 z 5

Sladké,ale jak už tu zmínili i další, slabé. Příběh byl hezký, ale mohl být víc rozepsaný a rozebraný. Takhle to jelo snadno jako když natírate dobře rozpuštěné máslo na chleba.

Lee7
11.06.2023 3 z 5

Bavila jsem se, příběh plynulý a rychle skončil. Spíš takové jednorázové počteníčko do postele. A mě zaujal spíše na jiný "pár". super oddechovka

Juici
27.05.2023 3 z 5

(SPOILER) .. Jen do toho, holka zlobivá. Jen do toho ..

Děj je hodně podobný Spáleným mostům od Tami Fischer. Prostředí s mafií, hlavní hrdina s tajemným příběhem, hlavní hrdinka zachránkyně příběhu a nechybí boje v kleci, které jsou za chyby bratra.

Kniha je jednohubka bez zbytečných okolků.

Starlet
04.04.2023 3 z 5

Nic převratného, klasika do postele, která Vám zlepší den. Škoda, že to nebylo delší.

biairicia
20.02.2023 4 z 5

Pěkná, rychlá, nenáročná jednohubka. Žádné zbytečné komplikace. Prostě ucházející rychlovka :)

alzbeta2843
12.02.2023 4 z 5

Najskôr som čítala príbeha Aja a Brett, kde som si obľubila hrdinov Sky a Gage, preto som siahla po tejto knihe. Už som nemala také vysoké očakávania, pretože táto séria je skôr jednoduchá, ale tento príbeh ma veľmi prekvapil. Silák Gage mi prišiel ako typický veľký silný chlap, skúpi na slovo, ale s obrovskou dávkou gentlemanstva a pokory. I keď to o sebe dosť pochybuje. Naopak Sky je milá a slušná študentka, čo chce zahodiť starosti a riadiť sa len svojimi pudmi. Z tohto príbehu nemohli vzniknút nič iné než príjemná oddychovka, ktorá ma bavila a zhltla som ju za pár hodín.

zp87
06.01.2023 3 z 5

Od Elle Kennedy asi nejslabší, co jsem zatím četla. Mám na ni zkrátka vysoké nároky.
Celý příběh je až moc rychlý, postavy těžko uvěřitelné, je to útlá knížka - ale i ta může být propracovanější. No, není každý den posvícení.
Ve svém žánru průměr.
Na autorku podprůměr.

pavlinda
26.12.2022 1 z 5

Asi 80 pct erotiky:-)))

pohoda58
16.12.2022 2 z 5

Milá oddechovka na jedno odpoledne.

Knihom_olka_
19.11.2022 1 z 5

Tak tohle fakt ne.
Už jsem od téhle autorky četla sérii Off-Campus a ta byla fantastická, ale tohle mi vážně nesedlo. Kniha si byla krátka, ale pro mě hrozně nečtivá. Všechno bylo moc o ničem a ještě k tomu uspěchané.
Postavy jsem taky nemusela.
Upřímně moc nevím, co vyzdvihnout. Knížka u mě nejspíš nepřišla v pravý čas.

Monka0901
13.11.2022 4 z 5

Mám rada knihy tejto autorky, avšak táto mi prišla strašne rýchla. Pekný príbeh, ktorý by si zaslúžil viac.

adela2230
05.11.2022 5 z 5

Je to rychlý příběh, kde mají sice hlavní postavy problémy, ale rychle se to vyřeší. Je to taková klasická romanticko-erotická kniha.

JanickaP
29.10.2022 3 z 5

Opravdu jednoducha a rychleplynouci kniha. Zadna velka zdrzovacka nikde nebyla a myslím,ze je to škoda. Trochu mi ta kniha prijde jakoby ji chtela mit autorka rychle z krku. Uplne me to za srdce nevzal,proto 3 *.

Elle Kennedy
kanadská, 1982