nina3905 Online nina3905 komentáře u knih

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Kniha je pútavá, napínavá, strhujúca, občas brutálna až zvrátená a obsahuje niekoľko prekvapení, hoci som "Opičieho vraha" odhalila. V kapitolách knihy sa striedajú pasáže z vyšetrovania a denníkové zápisky. Príbeh budete hltať očami a nebudete chcieť knihu odložiť. Ak obľubujete autorov ako Nesbø alebo Carter, neváhajte a po knihe siahnite. Odporúčam čítať celú sériu za sebou.

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Knihu zaraďujem medzi ideálne dovolenkové knihy. Na jej prečítanie ma nalákal obal a anotácia. Knihu si viem predstaviť aj ako predlohu pre filmové spracovanie.

24.08.2021 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Rieši rodinné problémy. Zaujímavá bola dočasná výmena bydliska starej mamy a jej vnučky. Príbehom sa autorka snaží spájať generácie.

24.08.2021 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Erotický román "so všetkým všudy." Žiadnu vanilku nečakajte.

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha obsahuje okrem tradičného zamilovania, posteľových scén aj humorné časti (kempovanie "v prdelákově"). Niektoré pasáže knihy by som skrátila. Knihu hodnotím ako veľmi "čtivú". Autorku si určite zapamätám, pretože aj jej ďalšie knihy môžu byť pútavé.

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Romantika ako vyšitá. Pri čítaní knihy sa nasmejete. Tento diel je z môjho pohľadu o trošku lepší ako prvý. Tristan je jednoznačne miláčik.

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Typická romantika a pohodové čítanie. Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť a následne "reštartnúť" sa kniha za prečítanie určite stojí.