nina3905 nina3905 komentáře u knih

Madly Madly Ava Reed (p)

Tento diel bol oveľa lepší ako predchádzajúci. Kniha prináša klasický romantikuš príbeh, ale z tohto žánru som čítala aj lepšie.

02.12.2021 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Kniha je parádna a určite sa pri nej schuti zasmejete. Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí, so super hláškami. Autorka nesklamala a pokračuje vo svojom nastavenom štandarde písania.

02.12.2021 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Kto miluje sériu Fifty Shades, musí si jednoznačne prečítať aj túto časť. Jasné, že vo vývoji príbehu extra nič nového sa už nedozviete, ale miestami zaujímavé sú myšlienkové pochody Christiana, ktoré okoreňujú nielen tento diel, ale aj celú sériu. Knihu odporúčam.

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Kniha ma bavila, ponúkla typickú romantikuš zápletku. Podľa mňa jedna z 5* kníh od tohto spisovateľského dua.

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Z môjho pohľadu trošku slabší príbeh ako sériu Znovu, pretože tá je z môjho pohľadu veľmi vydarená. Ak však máte radi Monu Kasten, po knihe určite siahnite, pretože zažijete príjemné nenáročné čítanie.

28.11.2021 4 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Tradične dobrá kniha od Mony Kasten. Hoci niektoré pasáže knihy boli zbytočne natiahnuté a miestami ma štvala hlavná hrdinka Ruby.

28.11.2021 4 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Kniha prináša veľmi silný emotívny príbeh, ktorý pohltí každú romantickú dušu. Normálne som si pri nej aj poplakala a to nie som plačko. Po pravde ak by sa niečo podobné stalo mne, neviem či by som dokázala byť tak veľkorysá ako bol Adrian v knihe - čo všetko pripravil pre svoju milovanú Nadiu bolo až srdervúce. Jedinečná bola aj Nadia s Nathanom, ktorí sa napriek nepriazni osudu dokázali posunúť ďalej a našli radosť zo života. Kniha si zaslúži pozornosť, verných a citlivých čitateľov. Knihu doporučujem - prosím PREČÍTAJTE si ju - určite ĽUTOVAŤ NEBUDETE.

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Kniha je perfektná, veľmi emotívna. Ak obľubujete autorku Colleen Hoover, tento príbeh bude pre vás povinnou jazdou. Na záver knihy si určite poplačte spolu s hlavnými hrdinami, jednoducho si nebudete môcť pomôcť. U tejto knihy nemôže zaváhať, určite si prečítajte.

26.11.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Kniha nesklamala a splnila moje očakávania. Pohodový romantikuš príbeh z vysokoškolského prostredia.

26.11.2021 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Príbeh bol rozkošný - skvele sa k sebe hodili hlavní protagonisti - Elena a Jack. Pobavilo ma aj domáce zvieratko hlavnej hrdinky (hoci neviem si predstaviť, že by som ho mala doma) a nezabudnuteľné Daisy Lady Gang (mamča a teta hlavnej hrdinky). Knihu odporúčam.

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Perfekná romantikuš kniha so všetkým čo k tomu patrí. Už teraz sa teším na ďalší diel.

Idol Idol Kristen Callihan

Romantikuš oddychovka z muzikantského prostredia. Myslím si, že autorka si toto sériou získa mnoho fanúšikov.

Manažer Manažer Kristen Callihan

Kniha má iskru, náboj a nudiť sa pri nej určite nebudete. Hlavných hrdinov si rýchlo a ľahko zamilujete. Veľmi sa mi páčili ich prezývky. Tento diel sa mi páčil viac ako prvá časť série.

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Autorka si určite nájde svojich verných fanúšikov. Za seba ako čitateľku môžem povedať, že som s knihou nesmierne spokojná, čo spokojná som nadšená. Hlavní hrdinovia agentka Kate - profilovačka a detektív T. Mazur tvorili veľmi zaujímavú dvojicu. Kniha splnila moje očakávania.

11.11.2021 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Knihu som zhltla jedným šupom za pár hodín. Autorka príbeh študentky, s ktorou sa život nemaznal a mladým riaditeľom napísala pútavo. Kniha sa čítala v podstate sama a odporúčam ju každej vekovej kategórii.

11.11.2021 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Nemám slov...
Tak som sa tešila na novú knihu od tejto autorky, ale sklamanie na plnej čiare. Mala som príliš veľké očakávania.
Čo iné môžem dodať ako prečítala som - odložila som - zabudla som a určite sa k tomuto príbehu nevrátim. Knihe som pridelila 3 hviezdičky, a to len preto, že evidujem vo svojej pamäti aj vydarenejšie knihy od tejto autorky.

11.11.2021 3 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Pohodové "romantikuš" čítanie. Ak sa vám páčili predchádzajúce série od tejto autorky. Určite sa vám zapáčili aj príbeh Liama a Shelby.

06.11.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Kniha krásne sadla do série. Hlavných hrdinov Hala a Free si určite zamilujete. Celý príbeh zhltnete ako jednohubku. Veľmi sa teším na posledný diel. Knihu určite odporúčam.

06.11.2021 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Perfektná kniha. Autorka nesklamala, pretože opäť dokázala vyskladať srdcervúci príbeh, v ktorom nechýba láska, bolesť, nádej, rodinné problémy. Nemôžem sa dočkať pokračovania. Podľa môjho názoru zatiaľ najlepšia kniha, ktorú som v roku 2021 čítala. Ak by sa dalo určite by som jej pridelila viac ako 5 hviezdičiek.

29.10.2021 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Klasické romantické oddychové čítanie. Osobne mi vadila hlavná hrdinka. Kniha sa mi zdá
"nemastná - neslaná". Po prečítaní knihy rýchlo zabudnete, o čom vlastne bola.

28.10.2021 3 z 5