Absint

Na displeji sa zobrazovalo meno „Absint“. Ja som ju však poznal ako podmanivý hlas v telefóne, s ktorým som neskoro do noci viedol debaty o Proustovi a Hemingwayovi, kde-tu pretkané necudnými… rozhovormi. Nikdy sme sa nestretli. Až raz vpochodovala ku mne do kancelárie s jablkovou lízankou v čerešňovočervených ústach a dobre známym hlasom sa spýtala: „Chceli ste so mnou hovoriť, pán riaditeľ?“ Ten hlas som poznal. Spoznal by som ho kdekoľvek. Zdvihol som zrak. Vo dverách do mojej kancelárie stálo dievča v obtiahnutých legínsach a tielku s hlbokým výstrihom, v plných perách omáľalo lízanku a sledovalo ma povedomými jadeitovými očami. Bola to ona....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/381234/absint-c3p-381234.jpg 3.955

Absinthe (2017)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Ikar (SK)

Evka3814

No za mě rozhodně super oddychové čtení. Zhltla jsem to na jeden zátah,akorát jsem čekala že to bude ostřejší(ale to neva,jelikož se ro četlo samo;))

jani.ruzicko

Bylo to... hm...? Jsem trošku na vážkách, jak hodnotit.

Podle anotace jsem čekala asi trošku "drsnější" příběh, ale tohle bylo vlastně docela milé =)

Přišlo mi to ale všechno nějaké moc rychlé... Nic moc se nedělo, ale přesto se do sebe "zakoukali" a najednou uběhlo 5 let a konečně si k sobě najdou cestu... chybí mi něco MEZI. Komplikovaný vztah by šel určitě vykreslit lépe, tak snad příště =)

Jako oddechovka na jeden večer to ale bylo celkem příjemné =) A hlavně za tu čtivost dávám nakonec 4*

TTwigy

Spojlery: Kniha mě bavila. Četla se sama, za den jsem jí měla přelouskanou. Ale co mě fakt štvalo, byla povaha Absint. Když se s ní chtěl chlap vyspat, tak byl špatný, protože nepočká a chce jen jedno...a když jí Kerouac odmítal, tak ho naháněla a štvalo jí, že s ní spát nechce....ano asi se tak chovala vzhledem k svému věku, ale i tam mě to tam vadilo..Navíc si myslím, že vzhledem k tomu co si Absint v dospívání prožila, mohla ji nechat trošku upustit páry v konfliktech se sestřenicí..já bych jí normálně natáhla a to nemám za sebou to co ona :D..

LilliBell

Krasna kniha.. nedala sa odlozit a na konci mi bolo luto, ze uz koniec..

simona5843

Tak toto bolo u mňa mierne sklamanie.Dokonalá ilúzia je síce desne kliše a takých príbehov bolo aj bude ale to mi je fuk.Absint je však úplne iná kniha.Počas čítania som mala pocit akoby to chcela autorka rýchlo napísať nech už ma pokoj a môže začať písať iný príbeh.Postavy a ich charaktery opísala len okrajovo aby sme čo to o nich vedeli,takto som si tento príbeh nepredstavovala a som sklamaná. Nebolo to zlé,knihu som nemohla vôbec pustiť z ruky ale na druhej strane ani nič úžasne.

anishta

Čekala jsem, že to bude trošku skandálnější, ale nejsem zklamaná. Příběh přirozeně plynul, žádná hluchá místa. Navíc kniha nebyla přeplněná zbytečně podrobně vylíčenými erotickými scénami. Příjemný příběh o komplikovanějším vztahu.

-Sinéad-

Krásná romantická kniha přečtená za pár dní.

Damienronnie

Prečítaná za pár hodín .

keiko33

Rychle a intenzivne. Precitane za par hodin. Kniha vas nepusti, kym ju nedocitate, lebo chcete vediet ako to skonci, aj ked je hned jasne ako. Jedine co by som knihe vytkla, je rychly a trochu sladsi koniec, no na dojme z knihy to neubralo. No a este musim vyzdvyhnut taktny opis sexualnych scen a nadavok, kedze pri podobnych knihach to byva prehnane a mne osobne to kazi dojem z knihy. Takze ak hladate zhavu jednohubku, tak tu ju mate.

Lenka9419

Dokonale. za jeden den precitana kniha. Uzasny dej, ziadne zbytocne reci. Nemohla som ju proste odlozit kedze kazda jedna strana bola zaujimava. Necakala som vobec takyto dej a bolo to perfektne. A tu sesteernicu by som zabila :D Po dlhom case jedna z naaj knih.

Mistylady

Přečteno během jednoho dne. Strhující romantická oddychovka, nemohla jsem přestat číst, nutně jsem chtěla vědět jak to dopadne.