Knihomolka

Romantický příběh z vysokoškolského prostředí, v němž hraje hlavní roli knihomolka. Oddechová kniha psaná z pohledu dvou hlavních hrdinů. Znáte taky ten pocit, když máte k přečtení tolik skvělých nových knih, ale není dostatek času? A navíc vám ostatní neustále vyčítají, že pořád jen čtete? Pak jste na tom stejně jako Nikol. Té se daří s knihomolskými problémy relativně slušně vypořádat, než se objeví jeden o něco větší zádrhel. Jmenuje se Luke – neustále zmlácený spolužák jejího staršího bratra, který má snad nadlidský talent na zprotivení knihy. Nikol dokonce udělala nemyslitelné, udeřila ho knihou. Samozřejmě že pak přišla velká omluva… ta kniha si to vážně nezasloužila....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476866/big_knihomolka-Tll-476866.png 4179

Kniha Knihomolka

kristy.books

Druhá kniha od autorky je opäť milá, vtipná a nenáročná oddychovka, ktorú prečítate v priebehu pár hodín. V autorkinom štýle je cítiť určité zlepšenie oproti knihe Hacker, aj keď musím povedať, že zápletka v Hackerovi ma zaujala viac.

Nikol miluje knihy a čítanie, takže som sa s ňou dokázala veľmi dobre vžiť a pochopiť ju. Miestami mi pripomínala mňa samotnú. Dokonca čítala aj niektoré moje obľúbené knihy.

Z Lukea som mala najskôr trochu zmiešané pocity, ale keď som ho lepšie spoznala, obľúbila som si aj jeho. Škoda, že nebol doriešený jeho komplikovaný vzťah s otcom, čakala som, že sa bude riešiť viac.

Nesmiem zabudnúť ani na psíka Sama, ktorý dodával príbehu na rozkošnosti.

Celá zápletka so spoločným bývaním a falošným chodením bola celkom fajn. Romantická linka sa vyvíjala pomaly, čo mám rada. Nechýbalo ani vzájomné podpichovanie a vtipné hlášky. Príbeh nebol zlý, ale Hacker sa mi páčil viac.

Kiwicatko

Na to, ze se jedna o prvotinu autorky to bylo povedene :) Pribeh me chytil od zacatku a dala jsem ho skoro na jeden zatah. Samozrejme byly tam logicke nesrovnalosti v chovani, kdy jste meli chut kricet, ze takova blbost neni ani mozna, ale kdyz se od toho clovek oprosti, tak si to uzije :)

Katie46

Milá oddechová knížka s hlavní hrdinkou knihomolkou. Příběh sice předvídatelný ale i tak mě to bavilo číst. Taková romantická vtipná jednohubka. Moc pěkný styl psaní.

zaandulee

Kniha mě opravdu bavila. Je to takové milé oddychové nenáročné čtení. Pěkná romantika, vtípky, hlavní hrdinka zabraná do knih. Dostala jsem přesně to, co jsem od knihy čekala, ne-li více, jsem velmi spokojena.

Určitě doporučuji přečíst. Není to ničím extra výjimečné, ale ne vždy na takové knihy máme chuť, a proto existují takové jako je tato - zábavné a milé.

attila1

Sladký příběh pro mladé čtenáře.

Saimoon

Tohle bylo naprosto sladký, krásný a dokonalý. Ačkoliv se českým autorům vyhýbám, tuto knihu jsem si koupila hlavně, protože mě uchvátil přebal knihy. A musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Ze začátku mi trochu dělalo problém s českým prostředím v knížce a s českými jmény, ale pak jsem se začetla a už mi to tak divné nepřišlo. Kniha se čte moc pěkne. Děj krásně odsejpá, hlavní hrdinové jsou super a čtenář se i párkrát pořádně zasměje. Knihu bych doporučila spíše mladším ročníkům, přece jen hlavní hrdince je 19 let a chodí na vysokou školu. Ale i tak jsem si čtení moc užila a i zavzpomínala na svoje léta na vysoké. Toto určitě není poslední kniha, kterou si od autorky přečtu.

Lidska_ctecka

Drahouškové,
tato kniha asi nebude úplně pro každého, ale pro mě byla jako dělaná. Potřebovala jsem nějakou oddechovku, co se čte sama. Navíc mě vždy baví, když jsou postavy "nucené" spolu být. (Špatně použité slovo, ale nechci nechávat spoilery. I když tady by to asi vůbec nevadilo). Pokud nečekáte velké dějové zvraty a nevadí vám, že pravděpodobně odhadnete konec, moc doporučuji. Hlavní hrdinové mě moc bavily.
P. S. Hlavní hrdina je asi nejlepší "nefantasy" kluk/muž co jsem za poslední dobu četla. (Proto ta poslední hvězdička). Gentleman, vtipný, rozumný... Pak mají mít holky reálné požadavky u svých drahých poloviček.. : )

Karola050716

Bože to byla taková kravina naivní, že kdybych u toho nebyla čerstvě po porodu a nebyla fyzicky neschopná chápat složitější zápletky, tak bych tu knížku vyhodila oknem :D