Sliby chyby

Když mi bylo šestnáct, přísahala jsem, že jeho si nikdy nevezmu. Plácli jsme si na to. Dokonce jsme slib sepsali a podepsali vlastní krví. Bylo to to jediné, na čem jsme se kdy shodli. Svět ho zná jako prince Juliana, vévodu z Montcroix, prvního v nástupnictví na chamontský trůn. Má přízvuk, z něhož se ženám tají dech. Královskou noblesu. Oslnivý vzhled. Je to neskutečný krasavec. A má dlouhatánský seznam dívek po celém světě, které by obětovaly své prvorozené dítě za svatbu s ním. Je nejžádanějším mládencem svobodného světa. Ale pro mě je to jen syn otcova nejlepšího přítele – otravný kluk, který mi každé léto dělal ze života peklo. Rodiče si našeho vzájemného opovrhování nevšimli a vtipkovali o našich zásnubách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479999/big_sliby-chyby-Jiq-479999.jpg 2.972

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Marriage Pact, 2019

Kniha Sliby chyby

georginaa
předevčírem

Královská rodina mě nijak nevtáhla do jejich příběhu. Nechtěla bych nikdy takové prostředí, kde se musíte chovat dle pravidel společnosti, kontrolovat kdy máte mít ruce sepnuté, kdy kolena u sebe, kdy se usmívat, mávat, kývat, klanět se. Plno pravidel a ukazovat se na místech, kde ani nechcete být. Bylo to docela nudné a jedině co můžu pochválit, krátké kapitoly.

petusska01
21. listopadu

(+ SPOILER) Autorka patrí medzi mojich obľúbencov ale teda toto bolo akoby zbuchané na kolene. Nápad podľa mňa nebol zlý a mohla z toho o dosť vyťažiť. Mám dojem že postavy medzi sebou išli veľmi po povrchu, najprv mali dohodu, potom jeden večer si 8 rokov starú pravdu len tak medzi rečou povedia a odvtedy je všetko ružové len s tým že má byť úprimný... A potom sa ju snaží zohnať na mobile a to od stredy do soboty nemala čas 2 minúty aby jej niečo povedal?? A potom Julian zase nelogicky všetko otočí do extrémov.. A proste z cieľavedomých ľudí sú ľudia ktorý sa ocucmavajú na benzínke. No ja som popravde sklamaná. Príbeh by mi nevadil, veď áno, zápletky atď. Ale tie postavy, ktoré sa absolútne nevyvíjali, nepoznali sme ich a nijako sa neprejavili... To bola škoda veru.

Elize
19. listopadu

Zpočátku měla kniha dobře našlápnuto - romantický příběh, chemie mezi postavami jiskřila, ale to fungovalo asi tak první dvě kapitoly, a že to byly krátké kapitoly, pak jako kdyby přišlo zakolísání a vše je dál psané už v jedné rovině. Nemastné, neslané, nikam se neposouvá ani děj ani vztah hlavních protagonistů a ten konec? Naprosto nelogický... Julian, který má celou dobu sny, plány a vizi a vlastně nám ho celou dobu autorka servíruje jako přemýšlivého a oddaného vládce pro svůj lid a svou zemi, najednou obrátí a prostě radši je pro něj přednější jeho přítelkyně - neodpovídá charakteru a je nelogické, kdyby se alespoň ten konec trochu pozvednul a našli společnou cestu, jak překonat své problémy... je to milá knížka, ale znovu bych ji už neotevřela.

Anjelik004
13. listopadu

Mohla to byť tak skvelá kniha...
Mám rada knihy od autorky, tu sa však zbytočne uponáhľala. Toľko čo to začalo mať nejaké zauzlenie deja, na nasledujúcej strane to v 5 vetách aj rozuzlila.
Nebola to zlá kniha, no kľudne by som prijala tento príbeh na pokračovanie, možno v dvoch častiach.
Každopádne kvôli autorke dávam 3*

nina3905

Nemám slov...
Tak som sa tešila na novú knihu od tejto autorky, ale sklamanie na plnej čiare. Mala som príliš veľké očakávania.
Čo iné môžem dodať ako prečítala som - odložila som - zabudla som a určite sa k tomuto príbehu nevrátim. Knihe som pridelila 3 hviezdičky, a to len preto, že evidujem vo svojej pamäti aj vydarenejšie knihy od tejto autorky.

V.Marie
11. listopadu

To je hrůza. Kniha je plná překlepů a chyb a její obsah mě teda nijak zvlášť neuchvátil. Lituji, že jsem za to zaplatila 300.. spíše by to měli dávat jako dárek k nákupu.
Od teto autorky je to velké zklamání.

lucie3944
11. listopadu

Přečteno, odloženo, zapomenuto. V těchto knihách se dá málokdy napsat něco nového, objevného, překvapujícího. Ale aspoň to utíká, dobře se to čte. Tuto knihu jsem několikrát odložila, vrátila se k ní a zase odložila. Nakonec jsem ji, evidentně, dočetla. Jediné, co bylo jinak, bylo konec. Happy end, ale trochu jinak. I tak to není důvod, proč se vracet. Absolutní průměr.

Kristy.Seb
10. listopadu

Předstírej, dokud tomu sama neuvěříš.

Každý v životě potřebuje nějakou jistotu.

To co o tobě někdo řekne, je ve skutečnosti odraz jeho samého.

Přijímat věci, tak jak jsou a jak den za dnem přicházejí.

Příběh milý, jednoduchý.