PS: Nesnáším tě přehled

PS: Nesnáším tě
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 435 435

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize PS: Nesnáším tě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (100)

natalie-p6706
19.09.2024 4 z 5

Mě se kniha četla dobře, dej předvídatelný, ale to je u všech knih tohoto typu, takže já jsem od knihy dostala to, co jsem očekávala

warca
02.08.2024 odpad!

Tak tohle dílko se moc nepovedlo.
Kniha byla naprosto nudná, nezáživná. Zvládla jsem to asi do poloviny, ale poměrně dobrý nápad byl zpracovány dost nečtivě. Postavy nic moc, rozhovory neatraktivní.
Odkládám.

Honey0105
30.01.2024 1 z 5

Hledala jsem oddechové čtení. Nakonec šlo asi až o moc velkou oddechovku. Co se mi v knize líbilo byla jména hlavních postav, ta byla opravdu originální.
Začátek byl docela slibný, ale pak to jen ztrácelo a ztrácelo. Necítila jsem žádnou chemii, příběh byl napsaný, jak kdyby to psala 12ti letá holka. Konec nebyl ani dojemný, bylo to napsané tak uměle, že to nebudilo žádné emoce.
Neříkám, že už od autorky nic nepřečtu. Já jsem takovej masochista, že když hledám něco u čeho nemusím přemýšlet, tak ráda sahám po jakékoliv romantice. Takže možná někdy příště a třeba to bude lepší.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

02.05.2019

Kniha PS: Nesnáším tě v seznamech