PS: Nesnáším tě přehled

PS: Nesnáším tě
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 429 429

P.S. série

1. díl >

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize PS: Nesnáším tě. Přihlašte se a napište ho.

Honey0105
30.01.2024 1 z 5

Hledala jsem oddechové čtení. Nakonec šlo asi až o moc velkou oddechovku. Co se mi v knize líbilo byla jména hlavních postav, ta byla opravdu originální.
Začátek byl docela slibný, ale pak to jen ztrácelo a ztrácelo. Necítila jsem žádnou chemii, příběh byl napsaný, jak kdyby to psala 12ti letá holka. Konec nebyl ani dojemný, bylo to napsané tak uměle, že to nebudilo žádné emoce.
Neříkám, že už od autorky nic nepřečtu. Já jsem takovej masochista, že když hledám něco u čeho nemusím přemýšlet, tak ráda sahám po jakékoliv romantice. Takže možná někdy příště a třeba to bude lepší.

Knihotyna
04.01.2024 3 z 5

Isaiah a Maritza jsou dva cizí lidé, kteří si na poprvé úplně nesednou. Vzhledem k tomu, že Isaiah je voják a Maritza se mu neustále plete do cesty, rozhodne se s ním strávit týden než odjede - každý den bude něčím výjimečný. Důležité je však jedno - nezamilovat se.
Knížka ve mě zanechala rozporuplné pocity. Rozečetla jsem ji už v prosinci a na začátku ledna jsem se k ní vrátila - nebyl problém skočit do děje a hned jsem věděla, která bije. Knížka je také poměrně čtivá, takže máte rychle přečteno :).
Bohužel, já jsem nenašla vztah k hlavním hrdinům - hodně se opakující, plytcí, nevyzrálí. Styl humoru, který v knize je je dosti specifický a nemusí sednout každému - ve své podstatě je to morous vs. naivka :D.
Konec knihy je trošku zrychlený a je do něj narváno až příliš klišé.
I tak mám v plánu se pustit do autorčiných dalších knih.

Ála1968
23.11.2023 5 z 5

Nádhera,tohle vážně bylo krásný.Hodně dojemný příběh,jen jsem celou dobu doufala,že autorka nenechá Isaiaha umřít v Afganistánu,i když to by nebyla pak ta správná romantika.Každopádně poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně od slz.Bylo to úžasný a já doufám,že další díly budou ve stejném duchu

všechny komentáře

Související novinky (1)

10 nejprodávanějších eknih (duben)

02.05.2019

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha PS: Nesnáším tě v seznamech

ve Čtenářské výzvě21x