PS: Nesnáším tě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/big_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4372
Série:

P.S. 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský
Originální název:

P.S. I Hate You, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (92)

Kniha PS: Nesnáším tě

MAU256
26. března

"Před pár měsíci jsem se ztratil ve tvém úsměvu a našel jsem se v tvých polibcích. Byla jsi ta pravá. Já jsem se jen bál si to připustit. Kdybych ti to řekl dřív, možná bys teď už byla moje. Nejspíš se snažím říct... počkej na mě."

Byla to hezká romantická knížka. Líbil se mi ten jejich týden sobot. Úplně mne mrzelo, že už byl konec. Už se těším na další dílo autorky. Knížku pro romantická srdíčka mohu jen doporučit.

Mufka
05. března

Knihu jsem si vybrala podle názvu, rozhodně byla má představa hlavního hrdiny naprosto odlišná od obálky.. :-) Příběh to byl zajímavý, zápletka taky a jak se říká, pokud to nedopadlo dobře, ještě to neskončilo, a tak tomu bylo i v případě téhle knihy.


Pedruska01
12. ledna

Na knihu jsem se celkem těšila a koukala jsem po ní už dávno. Anotace zněla dobře, takže jako oddechovku, proč ne. S autorkou jsem už tu čest měla a nebylo to vůbec špatné, tudíž další známka jít do toho. Četlo se to rychle a dobře. Mělo to dobré tempo, vůbec nebyl problém. Styl i forma mi seděli. Téma nebylo asi úplně originální, ale i tak jsem si to užila, bylo to zajímavé.
Hlavní hrdinka Maritza mi ze začátku přišla krapet jinačí než po pár stránkách. Možná to dělalo to, že jsem na knihu neměla moc čas, a tak jsem ji měla dlouho rozečtenou. Nebylo to však nic ve zlém či špatném světle. Ve výsledku jsem si tu holku oblíbila. Nevadila mi, místy se mi i dost líbila. Byla hodně živá a aktivní, ukecaná. Samozřejmě našlo by se něco, co bych udělala jinak, ale tak co - každý jsme nějaký. Měla docela "zajímavou rodinu". Překvapilo mě, v čem žije a přitom si musí vydělávat. Jako jo, je to správné, ale... asi to prostě nečekáte. Žila i v dost zajímavém místě.
Druhý hlavní hrdina Isaiah měl neskutečně děsný jméno. Ono vlastně ani hrdinka to dvakrát nevyhrála. Každopádně ten týpek se mi líbil. Nebyl dokonalý, nohama na zemi, starostlivý, obětavý. Takový možná klasický hrdina, co se neváže, v rámci možností si užívá, ale přitom srdce na pravém místě. Musím toho chlapa obdivovat - být voják a na misi je... šílený, odvážný, úctyhodný, nesobecký a zatraceně pitomý ve smyslu svých blízkých, které nechává za sebou. Je to tak rozporuplný. Nevím, jestli ho obdivovat nebo být naštvaná, kdybych byla v kůži některé z postav v jeho okolí. Na konci byla dobrá zápletka s jeho bratrem. Tohle jsem nečekala a líbilo se mi to. Přesto... pěknej šmejd.
Ten vztah mezi hlavními hrdiny byl tak neskutečně nepravděpodobný, až to bylo milé. Jako... týden společných zážitků včetně pár dopisů, co končí láskou na celý život? Vážně?! Jako fantazie dobrý, ale děsně vzdálený alespoň kapce reality. Velká pohádka pro dospělé.
V každém případě se mi příběh líbil. Byl dost jednoduchý, oddechový, milý, rychle plynul. Točil se převážně jen kolem hlavní dvojice. Nic pořádně závažnějšího anebo průserovýho se na vedlejší koleji neřešilo. Nebylo to bohužel top, a to více směry a mouchy tam prostě jsou, ale zase na druhou stranu, proč ne. Jasně, mohlo to být víc rozepsané, dovysvětlené, dotažené do konce, míň růžové, ale pokud tam člověk nebude hledat jen to špatné, tak si to užije. Alespoň já si to užila. Epilog mi tam moc neseděl. Nevím, lehce zvláštní. Kdyby to skončilo poslední kapitolou, bylo by to ok, ale tahle? Dostali jsme zase nějaké info, které ne-úplně bylo rozvedeno. Prostě šup, plác, po třech letech a tečka. Měla bych asi pár dotazů. A to vlastně nejen k epilogu, ale celkově k příběhu. Cením ale, že mi ze samotného konce netrnuly zuby.
Na závěr - je to takový hezký, místy hloupoučký příběh, který je čtivý. Bavilo mě to. Celkem se těším na další díly z této P.S. série. Odpočinková, velmi nenáročná a lehce romantická četba. Nemám problém doporučit i když to není nijak hluboké, hodnocení musím lehce stáhnout dolů, mezi 3,5-4*, protože několik kazů tam je, za srdce mě to až tak nevzalo - bohužel, a určitě se to dalo podat lépe. Však, proč ne. :)

Kešu1981
07.12.2021

Jako pardon, ale tohle neberu. Nemělo to - nic! Žádná chemie, žádné jiskření, žádná šťáva, žádnej humor, žádná romantika - nic... prostě nudaaaa!
Po přečtení příběhu Sliby chyby, což byla taky bída, jsem chtěla dát autorce šanci, ale bohužel...
Tu hvězdu dávám jen za obálku!

Mondaika
19.09.2021

Krásná oddechovka. Jen ten konec byl až trochu moc rychle utnut jiným směrem než by mohl být a dodal by tomu větší kouzlo, ale také více stran...

Kristy.Seb
19.08.2021

Myšlenka na to, co by mohlo být, je stejně bolestivá jako zlomené srdce.

Jednoznačně nejlepší díl této série. Příběh mě bavil. Každý by měl aspoň dělat něco, aby vystoupil že své rutiny.

tanecnica
06.05.2021

Tohle mě bavilo. Příběh je moc hezký, uvěřitelný, nechybí romantika, ale není to blbé, přitažené za vlasy. Nudit se určitě nebudete. Navečer na vyčištění hlavy po práci je to ideální čtení.

AnDyB
05.05.2021

Oddechovka klasická romantika ;) precteno za dva dny. Někdy až moc prehnane emoce zničehonic ale v pohodě. V jedné části jsem si myslela ze je to jasné předvídatelný ale v úseku mě kniha překvapila za to má velké +

1