PS: Nesnáším tě

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/p-s-nesnasim-te-6TH-404283.jpg 4.1290

P.S. 1.

Vydáno, Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You, 2018

Kniha PS: Nesnáším tě

Vendulik

Kniha byla dobrá. Příběh super. Ale bylo to na mě moc rychlé a krátké. A erotické scény tam vůbec být nemusely.

johana3160

No pani:) nejsem si presne jista proc, ale tohle stalo za to. Netvrdim, ze je to buh vi jak originalni, buh vi jak uzasne, nebo dokonale. Ale autorce se podarilo me udrzovat polovinu knihy v trvalem napeti jak se to vyvrbi. Dokonce jsem ani nekoukals na konec jak mam ve zvyku (aspon ne moc). Na jednu stranu mi to obcas prislo zdlouhave, ale presto to zdlouhave nebylo. Nevim jak to popsat. Podobne smisene pocity jsem z knihy nikdy nemela. Jsem zvedava, na dalsi dil.

kacenka6144
02.12.2020

Zatím jsem dala 4* a počkám, jak se budou vyvíjet další díly série. Už jsem přečetla spoustu knih, které opisovaly příběh jedna od druhé a lišily se jenom v detailech. Tenhle příběh byl pro mě příjemně jiný. I když samozřejmě se stejným koncem. A psaní dopisů je vlastně taky docela fajn. Tak jo, nakonec všech 5*

veronika9761
22.11.2020

Rychlovka na jedno odpoledne, předvídatelna od začátku do konce. Ale co.

Nikyna8
03.11.2020

Krásná kniha, moc hezky napsaná, četla se jedním dechem, odpočinková, romantická se špetkou napětí.

ivetapl
14.10.2020

Tohle byla úžasná jednohubka. Pobrecela jsem si. Krásně napsané... Nemám slov, tahle knížka mě dostala.. Doporučuji!!

Blanka29
17.09.2020

Proč jsem se od této knihy nemohla vůbec odtrhnout? Nevím.
Příběh vypráví o dívce, která pracuje jako servírka a narazí na nerudného zákazníka, který je voják. Vesměs téma, které se poslední dobou objevuje skoro ve všech romantických knihách. Nepřináší nic nového, ale přesto je kniha hodně čtivá a pěkně napsaná :)

Ivet1990
26.08.2020

Příběh nebyl špatný, ale mě to moc nezaujalo. Kniha se skvěle četla, jako oddychovka a vsuvka mezi knihy to byl super výběr.

všech 6 knih autora