Vytočenej na Maxx přehled

Vytočenej na Maxx
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 533 533

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vytočenej na Maxx. Přihlašte se a napište ho.

Pája699
28.05.2024 5 z 5

Temperamentní zrzka Charlynn a tak trochu nabručený Maxx. Tak takhle dvojice vás nenechá v klidu a provede vás úžasným příběhem. A vem čert, že je to předvídatelné .-)

Když se tihle dva poprvé potkají v baru, tak vás ty jiskry mezi nimi skoro popálí a to ještě ani jeden z nich netuší, že druhý den se potkají znovu :-D překvapení jsou oba dva.

Charlynn je takové sluníčko, které rozzářilo a změnilo život více lidem. Maxx byl skvělý chlap a ta jeho autodílna….Neskutečně tihle dva k sobě pasovali. Žhavost se dala krájet :-)

Prostě super vtipná oddechovka, která se čte sama.

mina_harker
10.01.2024 3 z 5

Pokud nečekáte vysokou literaturu, tak je to v pohodě.

GalaxyR
12.11.2023 4 z 5

Já jakože obyčejně erotické romány nečtu, ale když už byla e-kniha ve slevě a s motorkářem v hlavní roli, a k tomu všemu s dobrým hodnocením na DK, tak jsem neodolala.
A bylo to fajn. Pět hvězdiček tomu nedám, na to byl příběh opravdu příliš klišoidní, ale byla to vynikající oddechová četba na neděli. Charaktery dostaly nějakou tu hloubku, jiskření se odehrávalo a prostředí dílny, opravy aut, restaurování motorek, mělo to super náboj a četlo se to lehce.

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

10.01.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

15.12.2021

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Vytočenej na Maxx v seznamech

ve Čtenářské výzvě33x