Vytočenej na Maxx přehled

Vytočenej na Maxx
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474673/bmid_vytocenej-na-maxx-bkd-474673.jpg 5 536 536

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka jménem Charlyn. Jenže místo aby se mu život zjednodušil, zašmodrchá se ještě víc. Nejenom že je vtipná, ale navíc taky neuvěřitelně schopná, a hlavně – je to žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Sex je ve vzduchu… Jak tohle asi skončí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Revved to the Maxx , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vytočenej na Maxx. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
15.07.2024 5 z 5

Teda já fakt miluju komentáře Nermala. To je tak neskutečně trefné, že škoda pak něco psát.
Je to boží, vtipné, sice předvídatelné, ale pobaví a potěší.
Tak s chutí do toho.

Pája699
28.05.2024 5 z 5

Temperamentní zrzka Charlynn a tak trochu nabručený Maxx. Tak takhle dvojice vás nenechá v klidu a provede vás úžasným příběhem. A vem čert, že je to předvídatelné .-)

Když se tihle dva poprvé potkají v baru, tak vás ty jiskry mezi nimi skoro popálí a to ještě ani jeden z nich netuší, že druhý den se potkají znovu :-D překvapení jsou oba dva.

Charlynn je takové sluníčko, které rozzářilo a změnilo život více lidem. Maxx byl skvělý chlap a ta jeho autodílna….Neskutečně tihle dva k sobě pasovali. Žhavost se dala krájet :-)

Prostě super vtipná oddechovka, která se čte sama.

mina_harker
10.01.2024 3 z 5

Pokud nečekáte vysokou literaturu, tak je to v pohodě.

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

10.01.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

15.12.2021

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Vytočenej na Maxx v seznamech

v Právě čtených5x