Bentley přehled

Bentley
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 768 768

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bentley. Přihlašte se a napište ho.

monika0181
15.05.2024 5 z 5

Pro mě opakované čtení, ke kterému jsem se ráda vrátila.
Je to psáno neskutečně čtivě, že Vám ani nevadí, že příběh je naprosté klišé a není moc překvapující.
Ale ty interakce mezi jednotlivými postavami jsou super. Líbí se mi nejen komunikace mezi Emmou a Benteym, ale i Aidenem a Meddoxem.
Uznávám, že další díly měly větší šťávu a drive. Ale je to i charakterem postavy Bentleyho, klid, nadhled, obrovské charisma.
A díky Bentleymu jsem zhltla celou sérii i předchozí sérii Kontrakt a i pokračování Vested Interest ABC corp.

Pája699
19.04.2024 5 z 5

Tak tohle bylo moc krásné čtení. Moje romantická dušička zaplesala :-) A všem čtenářům stejného typu vřele doporučuji.

Bentley a Emmy…..nejde si je nezamilovat. Kdo by řekl, co všechno způsobí jedno zakopnutí o starý batoh .-)

Příběh sice opět předvídatelný, ale tak krásně to plyne a čte samo. Pro mě příjemně strávené dvě odpoledne s touto knihou.

Strašně se mi na knize líbí přátelství všech kluků z BAM. Jak drží při sobě, jsou si oporou a můžou se jeden na druhého spolehnout, v každé situaci.

Hurá do druhého dílu!

Luciee113
28.11.2023 4 z 5

Tak jak píší ostatní... bylo to předvídatelné. Ale... i tak to bylo pěkné počteníčko. Docela mě překvapilo, že mě kniha dokázala v některých částech rozesmát a dokonce jsem u jedné i zaslzela. Pro mě, po dlouhé době, překvapení.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

10.05.2020

Knižní novinky (13. týden)

22.03.2020

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Bentley v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených1 078x
v dalších seznamech3x

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley