Aiden

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444102/big_aiden-5MI-444102.jpg 4.2412

Vested Interest 2.

Vydáno: , Baronet

Aiden, 2018

Kniha Aiden

Ketfl
včera

I u druhého dílu si autorka jede ve svém tempu a stylu, ale i přesto se mi tento díl zdál o krapet lepší než díl první. Asi mi celkově víc sedly hlavní postavy. Aiden se mi totiž zamlouval už v prvním díle, takže jsem tento díl slupla fakt jako malinu. Opět se to hezky četlo, sice to není kniha, na kterou budete ještě za 10 let vzpomínat, ale jinak vůbec nemám co vytknout. Těším se na Maddoxe. :-)

Terka18

Příjemný lehký příběh, který se čte sám. Rozjezd možná trošičku pomalejší, ale pak to bylo skvělé. Není to nic náročného, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost příběhu.

katkaq
17.11.2021

Autorka má někde asi napsanou šablonu a každý příběh pak do ní s malou obměnou dosazuje. Za mě velmi podobné jako předchozí díl. Aiden mě zaujal už v první knize a tak jsem se na tuto knihu těšila. Jsem trochu zklamaná, ale i tak to nebylo úplně špatné.

evineckY
24.10.2021

Knihu jsem už četla. Jak jsem mohla zapomenout a tak jsem si dala opáčko.
Ale jo, ale né, ale jo, ale né...polovina knihy- a pak to byl tryskovlak !
Ze začátku mě Aiden štval, ale pak se z něj stal miláček. Cami je chytrá holka s nohama na zemi, která si se sestrou neprožila zrovna život jako sen a zaslouží si pohádku. I když je to tak předvídatelné, už se těším na Maddoxe.

Verunka4444
15.10.2021

Aiden-medvídek s velkým M.Až mě z toho sladkého bolí zuby,ale stálo to za to
V příběhu bylo snad úplně všechno to,co jsem hledala.Namakaný,potetovaný a inteligentní Aiden mě vzal za srdce,takže doufám,že další pokračování bude v podobném duchu.BAM

ardeas
01.10.2021

Vsetko je to pekné ale nič mi to nedalo. Dejová linka bola rovnaká ako v prvej knihe. Len vymenila autorka postavy. Necítila som nejake extra emócie a príde mi, že najprv sa nedialo nič a potom zrazu bolo vybavené všetko. A to som si myslela, že s druhou knihou si autorka už u mňa nasliapne... s ďalšou knihou vaham a mozno sa k tejto sérii vratim časom.

lihate
26.08.2021

„Smůla vždycky chodí po třech. Dávej pozor. Bůhví, co ztratíš dál.“

Cami je úžasná, milá, statečná a krásná osobnost. To, co zažila bych nepřála nikomu. Ale s Aidenem jsem se v téhle knize sžila více. Vlastně asi můžu říct, že vím, jaký to je mít blok a nemoct. Chtít, ale nemoct. Nic vám nepomůže. Cítíte bezmoc a přijdete si zbyteční. Všude a se všemi. Nerozveselí vás nic a nevíte, co s tím. A tak se soustředíte na něco jinýho. Něco co vám jde, kde jste dobří. Něco, co vám připadá správný, ale ve skutečnosti jen ochuzujete o to, dělat to, co chcete. Protože to nejde. Začarovaný kruh. Může to způsobit jen jeden moment v životě, jedná věc, situace, věta, slovo... Cokoliv. A vám to znemožní spoustu věcí. Doufáte, že se něco stane ale bojíte se tomu jít naproti. Rochníte se v tom. Hodinu. Den. Týden. Rok. Polovinu života. Minulost prostě musí zůstat minulostí. Dlouho se nedokážete svěřit ani sami sobě, na což někomu dalšímu.
Tenhle díl se mi líbil hrozně moc, oblíbila jsem si ho. Navíc jsem si zamilovala autorčin styl psaní. Její vyjádření emocí a pocitů, které v knize můžete zažít, se prostě vryje pod kůži. Můžu jen doporučit.

"Já to cítím. Cítím toho tolik, ale toho, co cítím, se strašně bojím."

"Láska přichází s bolestí a odmítáním. Jediná věc, která následovala, když jsem si dovolil mít někoho rád, bylo zklamání a lítost. Obojího se mi dostalo vrchovatě na to, aby mi vydržely na celý život."

martina1797
11.08.2021

No prostě oddechová romanťárna na dva večery. Tenhle díl pro mě o chloupek lepší než první.