Aiden

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444102/big_aiden-5MI-444102.jpg 4.2555
Série:

Vested Interest 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Aiden, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (96)

Kniha Aiden

Domkar9116
01. května

Lepší jak první díl. Vše tam bylo předvídatelné, ale vůbec to nevadilo, protože člověk tak úplně neočekává detektivku. Plný počet hvězdiček nedávám z toho důvodu, že jsem si z toho úplně nesedla na zadek. Ale je to takový ten lepší průměr. Opět je příběh hezky četl a děj ubíhal. A najednou konec knihy. Jdu na Maddoxe.

bezzink
17. března

Pekne, ctive, jen me trosku mrzi, ze neznam ten zacatek. Vzhledem k tomu, ze Aiden i Maddox se se svymi polovickami dali dohromady uz v prvnim dile. Ty zacatky mam vzdycky nejradsi prave. Ale i tak to bylo fajn.


Mondaika
17. března

Na některých stránkách jsem lapala po dechu jak byly krásné u jiných jsem si přála ať už končí.
Dílu něco chybělo, abych mu naprosto propadlo. Byl také předvídatelný.
Přátelství nepokrevních bratrů, kteří jsou úspěšní.... avsak mají své chyby z kterých se dokazali ponaučit pokračuje.

Láska není o tom, že někoho milujete je o tom, že druhého chcete hlavně pochopit, poznat, pomoct mu...

Najít opravdovou lásku a přiznat si je těžké, ale udržet ji je mnohdy těžší.

Miška935
26. února

Naprosto perfektní příběh. Knihu jsem si maximálně užila :)

helenkan
11. ledna

To jejich přátelství může člověk jen závidět. Pěkná romantika. Fajn jsem si to vychutnala.

cukrovka
07.11.2022

Příjemná a čtivá romantika. Děj nepřekvapí, ale romantičky budou spokojené. Bohatý krasavec s problematickým dětstvím a dívka schopná velké empatie. Kromě hlavní dvojice se zde objevují i postavy z minulého dílu.

Nermal
18.09.2022

Opět zdařilý díl série o třech kamarádech z BAM a jejich dívkách. První díl se mi líbil maličko víc, asi za to můžou ty temné tóny v Aidenově duši. Cami si v lásce trvala na svém a nakonec se jí podařilo odemnout Aidenovo srdce. Téma mužského kamarádství se prolíná celou sérií a je zdrojem chlapského humoru. Rovněž tak vzájemná podpora jejich přítelkyň.

LucijeT
04.09.2022

Jako po másle řekla bych

1