Bentley

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bentley-0k7-427679.jpg 3.8395

Vested Interest 1.

Vydáno, Baronet

Bentley, 2018

Kniha Bentley

lucie3944
předevčírem

Přečteno za pár dní, čekala jsem nějakou větší zápletku, ta nepřišla. V podstatě průměrná kniha, hned tak se k ní nevrátím, pokud vůbec....

Ctirada

Kniha se četla dobře, seznámení hlavní dvojice bylo mile naivní, nicméně kdyby autorka vynechala pasáže o sexu, moc by z příběhu nezbylo. I od románu pro ženy očekávám silnější příběh.

oresvo

Mě se ta knížka ale vážně líbila. Od začátku mi to přišlo vtipné, tak trochu romantické. Pak byla i zápletka , drama , nakonec i pěkný konec .
Četlo se to pěkně, nenudila jsem se u toho.

novi74

Úvodní díl do série, hlavní hrdinka je skvělá a její humor miluju. Kniha naláká ke čtení dalších dílů, které jsou již propracovanější a tím i zajímavější.
Hodnocení celé série 5 hvězd.

Ewik

Jsem trošku zklamaná. Od romance tohoto druhu se moc očekávat nedá, ale i tak byla celá zápletka hrozně průhledná, jaksi bez nápadu a celkem o ničem. Čtivost se knize v žádném případě nedá upřít, je vidět, že autorka psát umí, ale naše hlavní dvojice je těžce nevěrohodná a jejich vzájemné vzplanutí už od prvního setkání je dost přehnané. Je mi líto, ale příběh je poměrně plytký a postavy se kromě sexu nikam neposouvají a postrádají jakoukoliv uvěřitelnost.
V rámci žánru jsem četla mnohem lepší. Kvalitě moc nepřidávají ani překlepy a chyby, kterých je v textu víc než dost.

Jita160

Mám moc ráda tyto série o kamarádech, kteří spolu podnikají,ale jinak jsou každý úplně jiný jako třeba série Bez dechu.
Bentley-uhlazený, nudný,tvrdý obchodník a samotář má všechno co si myslí,že potřebuje dokud nezakopne o batoh.
Krásně se rozvíjející se příběh s Emmy,kterému nechybí jiskřeni, vzrušení, vzájemné popichování,láska i zklamání.
Je velmi příjemné jak nás autorka pomalu připravuje i na zbývající jeho kamarády ,tak šup jdeme na ně.

LilluLong

Prvý diel je fajn, uvidím ake bude pokračovanie

johana3160

Celkem zajimavy pribeh, velky ale nevyuzity potencial. Unos jsem necekala, ale vse ostatni bylo pruhledne. Myslim, ze mi to nesedelo. Chybeli emoce, co ma takovy pribeh vyvolat. Trochu se bojim jak budou vypadat ty dalsi knihy, kdyz uz bylo naznaceno tolik... fakt nevim.. konec mi prisel pateticky...