Bentley

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427679/bentley-0k7-427679.jpg 3.862

Vested Interest 1.

Vydáno, Baronet

Bentley, 2018

Kniha Bentley

lusitta05
včera

Zlé to nebolo, ale dej mi pripadal, že iba tak kĺže po povrchu v jednej rovine. Ku koncu trošku osvieženie. Uvidím, či sa to zlepší v pokračovaní, dúfam, že áno.

Chvilkasnění
předevčírem

Krásná kniha a ještě lepší příběh. Taková ta oddychovka na dlouhé večery. ☺ Mě se to líbilo a těším se na další díly. ♥

AliceTief
předevčírem

Povedený příběh, krásně napsáno a moc se těším na zbytek série =)

ovecka535

Dobrá oddychovka na tento čas

pavlikova9332

Krásná kniha. Udělala jsem jedinou chybu nepočkala jsem až budu mít vice dílů ze serie. Protože nutně chci další díl.

bosorka382

Bolo to sladke,predvidatelne,hl.hrdinovia sympataci,som zvedava na dalsi pribeh...

Adris

Bentley a jeho dva přátelé z vysoké Aiden a Madox jsou majitelé developerské firmy. První díl se věnuje upjatému Bentovi a pohodářce Emmy.

První stránky okouzlující a vtipné...Pak dlouhá nuda. Potom akce, super.. Nuda.. A konec. Jste z toho moudří?

Prostě klasika, developer zaopatří Popelku, oba maj bolestivou minulost. A jeho dva spoluvlastníci firmy pokukují po Popelčiných nevlastních sestrách.

Ale jo, asi si i druhý díl přečtu.

(A přesně, jak píše uživatelka pode mnou, proč všichni hlavní hrdinové v poslední době mají mrtvé rodiče?)

Kukicka

Musim rict, ze po prvnich hodnocenich a komentarich jsem se uplne bala do knihy pustit, ale bylo to neopodstatnene. Kniha pro me sice nebyla tak dobra jako Kontrakt, ale rozhodne jsem se u knihy nenudila. Je to jednohubka, ktera potesi romanticke dusicky a urcite neurazi

Dalajlamova kočka
Dalajlamova kočka