Kontrakt

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/kontrakt-WJG-396669.jpg 4644

Kontrakt 1.

Vydáno: , Baronet

The Contract, 2016

Kniha Kontrakt

Ana72154

Začátek vypadal velmi dobře, začetla jsem se. Ovšem za polovinou to bylo takové nijaké, uspěchané, vůbec mě to nebavilo.
Vypadalo to, že autorka chtěla napsat knihu o více než 400 stránkách, jenomže ji bylo řečeno, že děj musí zkrátit a vejít se do požadované počtu stran, proto ten nijaký konec.

suzanne1997

Sérii kontrakt jsem začala číst až ve chvíli, kdy jsem měla v ruce oba díly. A docela mne mrzí, že si ten druhý prostě nemůžu přečíst hned. Hlavně tedy z toho důvodu, že se v něm objevují postavy z druhé přeložené série autorky Vested Interest, kterou však nemám přečtenou celou a nezbývá mi tedy nic jiného než se pustit do ní a Kontrakt 2 začít číst až poté. Kromě této drobné vady je však první díl více než povedený.
Čtenář si určitě přijde na své. Postavy jsou vykresleny opravdu podrobně a zápletka nenechá čtenářovy oči suchými. Děj postupně graduje a žádná situace se neopakuje dvakrát. Čtenář sice tuší, jak vztah-nevztah hlavních hrdinů dopadne, přesto u některých částí pochybuje. Na příběhu nezklame snad nic, je přiměřeně dlouhý, autorka nenatahuje a dokáže vtáhnout do děje. Hlavní postavy a jejich povahu, hlavně u Katy, si prostě nejde nezamilovat. Příběh krásně vyplní volné odpoledne a příjemně zpestří volný čas.

lihate

"Myslím, že jsi ztracený. Nepovoluješ sám sobě žádné city. Až to někdy zkusíš, až se někdy s někým sblížíš, určitě zjistíš, že svět je mnohem lepší místo k životu. Láska tě neoslabí. Pravá upřímná láska tě posílí."

Přestože tohle byla moje první kniha této autorky, moc se na její ostatní knihy těším. Musím říct, že nezklamala. Kontrakt se mi moc líbil. Celý příběh, zápletka, emocemi protkaný děj. Všechno to hrálo pro mou krevní skupinu a příjemně se kniha četla, ačkoliv téma je trochu ohrané. Katy jsem si oblíbila, její jemnost, krásu, umění být tu pro všechny. Richard byl z počátku vtipný, jak se stále vztekal, ale i on má své srdce na pravém místě. Líbilo se mi, jak i hrubián a tvrdej muž se rád mazlí a je to miláček. Novela Baby šéf byla taky senzační, zasmála jsem se. Jsem zvědavá na druhý díl.

"Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní."

Sarkak94

Jelikož jsem jako první četla sérii Vested Interest, kde se Richard taky objevuje (v knížkách Maddox a Reid) tak už tam jsem si ho hodně oblíbila a těšila se na jeho příběh.

Začátek byl hodně nadějní, Richard tam je takový správný „prevít“, škoda že to jeho „prevíctví“ až moc rychle vyprchalo. Ale nijak extra mi to nevadilo, bylo skvělé sledovat tu jeho proměnu. Katy, byla od začátku sympatická. Zvlášť, když přestala být taková ta šedá myška a konečně si nenechala vše od Richarda líbit. Vedlejší postavy byli taky super, rodinu Gavinových si prostě každý zamiluje, hlavně Grahama a Jennu.

Je skvělé, že příběh je převážně vyprávěn z pohledu Richarda. Úseky z pohledu Katy nebyly špatné, ale přišly mi trošku nijaké. Nemůžu si pomoct, ale knížky z pohledu chlapa mě prostě hrozně baví. Celkově se kniha četla rychle a bavila mě.

Super je, že do knihy je přidána povídka Baby šéf, tak je skvělá. U té jsem se snad celou dobu musel smát. A bylo skvělé sledovat Richarda, jak ho může ještě víc změnit dítě

barb_B

Slibný rozjezd a pak už jen natahované, sladkobolné nesmysly. Škoda...

LilluLong

Pekny príbeh a dobre napísané

Kristy.Seb

To, jak vidíš okolní svět, jak jednáš s lidmi, je ovlivněno tím, jak jednali s tebou.

Láska tě neoslabí. Práva upřímná láska tě posílí.

Dobře věci si vždycky zaslouží oslavu s dortem.

Život se skládá z okamžiků. Z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch dobrých. Všechny dohromady pak vytvoří skládačku, a to je váš život. Uschovejte si je všechny - hlavně ty skvělé chvíle. Pomůžou vám snést ty ostatní.

Hezký napsaný příběh, ač téma už je lehce ohrané.

Evule114

Tenhle příběh mě naprosto bavil, smála jsem se i plakala, pro mě byl hodně emotivní a skvělý, nemohla jsem se od něj odtrhnout... a pravda je, že u erotického románu čekáte hodně lechtivých scén, ale zde jsem se na ně těšila, protože zde bylo více děje, jak sexu, a proto se mi tak skvěle četla :-)