Kontrakt

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/kontrakt-WJG-396669.jpg 4490

Kontrakt 1.

Vydáno, Baronet

The Contract, 2016

Kniha Kontrakt

Ryorka

taková ta červená knihovna 100x trošku jinak. Ale oddychovka na neděli dobrá.

MarkétaI.

On šéf. Ona sekretářka. Konec celkem jasný. Není to první a určitě ani poslední kniha s tímto příběhem, ale mě to baví. Je to příjemné, romantické čtení :-)

ivetapl

Toto bylo skvělé. Krásně se kniha četla, zápletka skvělá. Trochu mi to zápletkou připomíná sérii knih od Laurelin Paige, kdy potřeboval na oko přítelkyni kvůli své matce. Ale tady, se mi to líbilo mnohem více. Určitě doporučuji přečíst.

Ella161

Tenhle příběh mám strašně ráda a už jsem ho četla několikrát. Autorka píše tak, že upoutá vaší pozornost a vy nemůžete knihu odložit, dokud jí nebudete mít dočtenou. Doslova hltáte každou další stránku, až si uvědomíte, že jste najednou na konci a všechno to končí. Názorně vidíme, jak láska lidi mění. Můžeme se zamilovat ač nechceme. Můžeme se zamilovat do osoby, kterou jsme předtím neměli rádi. Kniha taktéž poukazuje, že nemáme soudit podle vzhledu. Nikdy totiž nevíme, jaké tajemství či příběh v sobě člověk skrývá. Místy byla kniha i smutná a dojemná, takže pokud jste citlivý či empatický, oči Vám nezůstanou suché.

Aja39

Kniha se četla sama pěkný příběh!

maruska2906

Za mě prostě úžasná ❤

Myška43

Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte si je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní. Příběh není ničím zvláštní, konec předvídatelný, a přesto mě kniha uchvátila. Líbí se mi autorčin styl, vtáhlo mě to do děje a prožívala jsem to s Richardem a Katy společně.

ElaMi

Druhá kniha od tejto autorky a veľmi sa mi páčila. Stala sa mojou ďalšou obľúbenou spisovateľkou. Páči sa mi ako je kniha písaná, že je tam viac mužských pohľadov, preto sa vieme viac priblížiť k jeho myšlienkam. Príbeh je krásny a dá sa povedať, že aj reálny. Niektoré časti mohli byť viac detailnejšie a tiež som čakala, že na konci s Katy a prácou to skončí inak, ale aj tak som spokojná ako to nakoniec dopadlo. A poviedka bola len čerešnička na torte. Už sa teším na pokračovanie

Nádherná svatba
Nádherná svatba