Kontrakt

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/big_kontrakt-WJG-396669.jpg 4781

Kontrakt 1.

Vydáno: , Baronet

The Contract, 2016

Kniha Kontrakt

Nermal

Katy musela být světice, když vydržela všechno, co si Richard usmyslel. Měla k tomu důvod, ale i tak. Čímž neříkám, že mi to při čtení vadilo. Ani si nepamatuju, kdy jsem takhle tlustou knihu přečetl tak rychle. Inu, Melanie Moreland prostě umí hezky psát. Tyhle příběhy mě baví a nevadí mi ani příliš růžového či sladkého. Protože v životě je ho tak málo.

Surikatka2308

Upřímně nevím, co autorka hodlá psát v druhém díle. Ke konci už mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a o ničem.

Peetullka

První polovina se hezky četla, druhá polovina byla tak moc přeslazená, že jsem přeskakovala, abych to vůbec dočetla. Ale na pláž na odpoledne to zabaví. Čtenář se nemusí soustředit co vlastně čte.

Silvisek

Musim rict, ze super knizka a bavilo me to moc cist, protoze jsem chtela vedet jak to bude vse pokracovat. A ted jdu cist pokracovani teto knihy.

biki

Protože se mi poslední tři autorčiny knihy líbily, pojala jsem záměr seznámit se i se sérií Vested Interest. V jednom z komentářů jsem ale narazila na souvislost s touto knihou, kterou jsem poprvé vůbec nedočetla. Také nyní jsem nejprve měla co dělat, abych se prokousala úvodními kapitolami, protože Richard byl zpočátku opravdu kretén a Katy působila až trochu moc uťápnutě, i když k tomu oba měli své (smutné) důvody. Ale když jsem tyto části překonala, začalo mě to opravdu bavit a knihu jsem si užívala. Samozřejmě, že je to opět taková pohádka, jenže autorčin styl je velmi příjemný, čtivý a i já jsem si ho oblíbila.

Janík511

Do půlky mě kniha celkem bavila, taková romantika až za hrob. Pak ale děj celý stagnoval a byla to jen jedna přeslazená fraška, kdy už jsem se neskutečně nudila. Posledních několik desítek stran jsem už vysloveně přeskakovala. Druhý díl nemám v plánu vůbec číst. Bohatě mi stačilo toto.

MAU256

Moc hezky napsaný příběh neskutečně arogantního Richarda, milující a obětavé Katy. Samozřejmě o lásce, která dokáže zázraky, nechybí ani smutek, bolest, smích, přátelská pouta, která jsou důležitá součástí života. Knížka byla krásně napsaná, pro romantické dušičky doporučuji.

Marci_Vaj

Hezký příběh, líbilo se mi, že to je psané z pohledů obou hlavních účastníků :)