Kontrakt

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396669/kontrakt-WJG-396669.jpg 447

Kontrakt (1.)

The Contract (2016)

Vydáno:, Baronet

Kniha Kontrakt

JanickaP
dnes

Tak tuhle knizku jsem si zamilovala. Oba dva hrdinove jsou skveli, perfektne k sobe pasuji a jsem hltala kazde slo.

AliceTief
včera

Pohodová oddechovka, už jsem knihu s takovou to tématikou četla a můžu říct, že se mi příběh velice líbil. Richarda jsem si i nakonec oblíbila a dokázal pobavit =D

Makadamka
včera

Kniha se četla docela dobře, ale četla jsem skoro uplne stejnou knihu dříve, jediny rozdíl byl, že Penny nebyla jeji adoptivní máma ale tchýně, jelikož Katy byla manzelka jejího mrtvého syna

maca5449

Obyčejný průměr. Četla se rychle, ale fráze se neskutečně opakovaly a pořád se omýlalo asi pět vět dokola. Žádný zázrak jsem od toho nečekala. Romantika na páteční večer. Jsem teď rozmlsaná z jiných knih z Baronetu, které mi přišly prostě mnohem lepší.

Tereza18

Klasika surreální pohádka, kterou si občas stejně ráda přečtu. Ale tentokrát mě nějak zarazilo, jak je děj převídatelný a klišoidně se v podobných dílech opakuje. (Jasně, s tím bych měla možná počítat.) A těch sladkých oslovení bylo ke konci opravdu hodně.

ciaram

Jsem desátý komentář, takže jsem se ještě vešla do Výzvy :)
Ale zpět k hodnocení - když víte, že jdete číst ryze romantickou knihu, pro kterou je důležitý vývoj vztahu mezi oběma hrdiny, tak je to kniha přesně pro vás. Čte se krásně, člověk se zasměje, popláče a hlavně si u ní odpočine a vyrelaxuje. I když existují dvě povídky, tak součástí této knihy je jenom jedna 35 stránková povídka, kde prožíváme spolu s dvojicí prvního potomka. Autorce se navíc podařilo dostat se mi pod kůži krásně vykresleným vztahem mezi Katy a Penny. A na druhou stranu, i když byl přerod Richarda fajn, konec byl na můj vkus až příliš cukrkandlový, proto ta hvězda dolů.

lovemanner

Peknee

domina

Kniha se mi dobře četla . Příběh byl sice sladký a předvídatelný, ale míč milý. Určitě si přečtu někdy znova. A je to kniha ze série? Tak to jsem fakt zvědavá na další

inom

Na knihu jsem se moc těšila, což po pravdě byla asi chyba. Nemohu říct, že by byla vysloveně špatná. Děj byl docela v pohodě, jen ten Richard. Zpočátku byl vážně hnusný, ale aspoň mi to přišlo přirozenější než to jeho chování na konci. Samé miláčku sem, drahoušku tam. Romantiku mám ráda, jenže tohle už mi přišlo vysloveně přehnané.

Evka3814

Hodně předvídatelná kniha,trochu přeslazená. Čekala jsem od ní víc,ale jako oddychovka dobrý průměr

jani.ruzicko

Skvěle napsaný příběh. Svým způsobem to není vůbec nic originálního, ale stejně jsem si to užila a mrzí mě, že je tak brzo konec. Střídavě jsem se smála a bulela, ale rozhodně to stálo za TO! =)
Mohu doporučit. =)

MarKy95

Pěkná kniha, děj i když byl trochu předvídatelný bylo to fajn :) Super byly časové rozestupy...

Zaneta92

Tyhle romantické knihy moc nevyhledávám, ale kamarádka, která ji četla v angličtině, mi ji doporučovala už minulý rok. Včera jsem si koupila e-knihu a spát jsem šla až ráno ve tři. Skvělý příběh! Miluju Richarda, tu jeho proměnu. A autorku chválím za skvělý humor.

zverona

Kniha mě opravdu mile překvapila. Ačkoliv byl děj předvídatelný, bavil mě a několikrát i donutil k slzám.

Terez9119

Příjemné překvapení. Richard je ze začátku opravdu strašný idiot, ale Kate si s ním dost rychle poradí. Celé je to cukrkandlové, celá ta jejich rodinná firma, hlavně, aby muž miloval svoji ženu, na ničem jiném tam vlastně nezáleží, ale dá se to snést. Celkově mám z té knížky hezký, milý pocit. Někdy se k ní zase vrátím.