Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

Nermal
08.08.2022 4 z 5

Katy musela být světice, když vydržela všechno, co si Richard usmyslel. Měla k tomu důvod, ale i tak. Čímž neříkám, že mi to při čtení vadilo. Ani si nepamatuju, kdy jsem takhle tlustou knihu přečetl tak rychle. Inu, Melanie Moreland prostě umí hezky psát. Tyhle příběhy mě baví a nevadí mi ani příliš růžového či sladkého. Protože v životě je ho tak málo.

Surikatka2308
26.07.2022 4 z 5

Upřímně nevím, co autorka hodlá psát v druhém díle. Ke konci už mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a o ničem.

Peetullka
17.07.2022 3 z 5

První polovina se hezky četla, druhá polovina byla tak moc přeslazená, že jsem přeskakovala, abych to vůbec dočetla. Ale na pláž na odpoledne to zabaví. Čtenář se nemusí soustředit co vlastně čte.

Silvisek
08.07.2022 5 z 5

Musim rict, ze super knizka a bavilo me to moc cist, protoze jsem chtela vedet jak to bude vse pokracovat. A ted jdu cist pokracovani teto knihy.

biki
24.06.2022 4 z 5

Protože se mi poslední tři autorčiny knihy líbily, pojala jsem záměr seznámit se i se sérií Vested Interest. V jednom z komentářů jsem ale narazila na souvislost s touto knihou, kterou jsem poprvé vůbec nedočetla. Také nyní jsem nejprve měla co dělat, abych se prokousala úvodními kapitolami, protože Richard byl zpočátku opravdu kretén a Katy působila až trochu moc uťápnutě, i když k tomu oba měli své (smutné) důvody. Ale když jsem tyto části překonala, začalo mě to opravdu bavit a knihu jsem si užívala. Samozřejmě, že je to opět taková pohádka, jenže autorčin styl je velmi příjemný, čtivý a i já jsem si ho oblíbila.

Janík511
20.05.2022 3 z 5

Do půlky mě kniha celkem bavila, taková romantika až za hrob. Pak ale děj celý stagnoval a byla to jen jedna přeslazená fraška, kdy už jsem se neskutečně nudila. Posledních několik desítek stran jsem už vysloveně přeskakovala. Druhý díl nemám v plánu vůbec číst. Bohatě mi stačilo toto.

MAU256
15.05.2022 5 z 5

Moc hezky napsaný příběh neskutečně arogantního Richarda, milující a obětavé Katy. Samozřejmě o lásce, která dokáže zázraky, nechybí ani smutek, bolest, smích, přátelská pouta, která jsou důležitá součástí života. Knížka byla krásně napsaná, pro romantické dušičky doporučuji.

Marci_Vaj
07.04.2022 4 z 5

Hezký příběh, líbilo se mi, že to je psané z pohledů obou hlavních účastníků :)

Terka18
02.04.2022 5 z 5

Moc hezky se mi příběh četl. Autorku a styl jejího paní mám ráda, takže jsem si čtení užívala. Není to nic náročného a něco nečekaného, ale stejně se příběh čte moc hezky. Samozřejmě je jasné, jak to dopadne, ale proč si neužít hezkou romantiku a jen tak snít spolu s Katy a Richardem.

kalinka99
12.03.2022 4 z 5

Takový jednodušší a předvídatelný příběh mezi Katy a Richardem, ale jinak moc příjemné čtení na odpoledne.

Ivana09
09.03.2022 4 z 5

Líbilo se mi sledovat, jak se nenávist proměnila v lásku.
Obdivuju kathrine, za její obětavost a dobré srdce, grahama, jak se k nim poté zachoval.
Srdečný příběh.

uzivatel1061
06.03.2022 4 z 5

Super knížka. Autorka se s ničím nepiplá a děj pěkně ubíhá. Žádné zbytečně zdlouhavé momenty. Zvrat možná trošku předčasný, takže konec se na můj vkus táhl dlouho, ale i tak mě to bavilo. Jsem zvědavá na druhý díl.

Ála1968
20.02.2022 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila.A vůbec nejsem zklamaná.Konečně zase mohu napsat-NÁDHERA.....

Nattali.ka
14.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Pěkné a chytlavé čtení, příběh s vtipnými momenty doplňovalo i pár dojemnějších. Asi do poloviny knihy mě to bavilo opravdu hodně, hašteření hlavních hrdinů a postupný přechod od nenávisti k přátelství a nakonec samozřejmě k lásce. Přišlo mi, že zvrat přišel moc brzy, tedy nějakých už 100 stran před koncem, takže rozuzlení, tedy usmíření hrdinů přišlo posléze, a tak závěr mi přišel poněkud zdlouhavý až místy nudný, především velká změna postavy Richarda, nevěřil na lásku a najednou se z něj stal přeslazený manžel, který v každé větě používá "miláčku, zlatíčko.." To bylo podle mě trošku přehnané ta náhlá změna. Dodatek baby šéf bylo příjemným happyendem, ačkoli v druhé části knihy už jsem nečetla tím jedním dechem jako na začátku. Ano je to klišé, bylo jasné hned o začátku, kam to směřuje, ale od toho tyhle knihy jsou ne? :) Takže tentokrát můžu tento typ " zlý šéf verus asistentka" hodnotit pozitivně.

Artep071
30.01.2022 5 z 5

Ola laaaa ...... já si Richarda a Katy oblíbila a jejich příběh si moc užila . Hned po dočtení prvního dílu jsem navázala druhým :)
.............................................................................................................................Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní..................................................................................................
juuuuuu
přesně jak to tady zmiňujete bylo to sladký ... jó to bylo :) ale četlo se to jedním dechem a bylo moc fajn sledovat jak se Richard mění a jak ho láska celkově ovlivňuje ... Moc pěkný příběh , vtipný, milý, sexy i smutný a závěr pohádkově šťastný ... doporučuji pokračovat 2 dílem ... juuuuuu ten si taky užijete :)

Laf
30.01.2022 4 z 5

Dobrá volba, pokud hledáte něco nenáročného. Čte se dobře. Má zajímavě vymyšlený příběh a častěji je popisován z pohledu Richarda než Katy. Začátek knihy se mi líbil víc, pak to sklouzlo k takové předvídatelné lince, ale i tak se mi kniha líbila. Za přečtení to stojí :)

wielka
27.01.2022 3 z 5

Nie zla kniha, ale akosi som sa nevedela dockat konca. Katy mi pripadala trosku nesvojpravne a carovna premena Richarda zasa nebola az taka uveritelna. Seria BAM je u mna ovela lepsia. Som vsak zvedava na Kontrakt 2.

Ivanka83
16.01.2022 3 z 5

Richardovi trvalo dlouho, než pochopil co ke Katy začal cítit. Ale pak se z nesnesitelného blba stal až moc velký slaďouš a příběhu najednou chyběla ta šťáva z prvních dvou třetin.

Jita160
28.12.2021 4 z 5

Richard byl vážně hovado a tyranský šéf.
Melanie pracovitá úžasná šedá myška ,která musela trpět všechny jeho náročné a nesmyslné požadavky aby si udržela práci kterou velice potřebovala.
Jestli láska dokáže člověka změnit? Jasně že jo!!!!
Krásný a známý příběh o šéfovi a jeho sekretářce. Dobře se četl, snad až na ten konec který byl i na mě až moooooc slaďoučký.

princesse
25.11.2021 3 z 5

Dobře se to četlo, oddechovka skvělá, ale místy hodně a na konci až moc přeslazené. Chvílemi toho bylo moc.

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley