Maddox

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445400/maddox-5b6-445400.jpg 4.3205
Série

Vested Interest 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Maddox, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (42)

Kniha Maddox

Přidat komentář
Laf
08. dubna

Kniha se mi líbila a zhltla jsem ji pomalu jedním dechem. Zase super zápletka a rozvíjení příběhu všech postav i z minulých dílů. Přijde mi, že každá další kniha v této sérii je lepší než ta předešlá. Rozhodně mohu doporučit :)

alzbeta4340
31. března

Mám ráda, když si autor vytvoří svůj svět a propojuje postavy ze svých knih. To umí Melanie Moreland dokonale. Maddox je fajn romantické čtení - jako obvykle s přeslazeným závěrem, ten se dá naštěstí přežít. Těším se na další díl o Reidovi.


Jita160
27. března

Maddox je vážně zlatíčko.Jeho příběh byl zatím nejvíc,byl vzrušující,zábavný a plný citů.To jak jsou tito přátelé navzájem propojení a kryjí si záda mě nadchl.Tyto příběhy mě vždy pohladí po srdci,tak vzhůru za Reidem,myslím že i ten nezklame.

johana3160
25. března

Mam trosku smisene pocity. Nektere dialogy byly strojene, nebo mi prisly nedokoncene. Chvili se zdalo, ze se to vlece a najednou byl konec. Nektere casti mi prisly, ne primo odflaknute, ale ze se to mohlo vic rozvest. Autorka ma vsak poutavy styl a pres to vsechno se mi pribeh Maddoxe a Dee libil, fajn bylo i propojeni se serii kontrakt. Konec a zejmena narazka na daldi knihu to vsak “zabila”... to nebylo vubec nutne.

Kristy.Seb
24. března

Člověk se někdy musí věcem postavit sám.

Rozhodnutí, která člověk provede sám, jsou nejhorší že všech možných. Nikdy se nedokážeme na problém podívat objektivně, protože máme tendenci vidět jenom jednostranné.

Svou minulost změnit nemůžeme. Je naší součástí. Musíme odpustit sami sobě. Dokud to neuděláme, nikdy to nepřekonáme.

Tenhle díl byl zatím nejlepší. Milé, rychlé a čtivé.

astra3
27. února

Čtivé, romantické, místy napínavé, dojemné. Co víc dodat. Už se těším na Reida.

ZHrdinka
01. února

Tak tenhle dil mel nejvetsi riz:-) zatim...

Nonča
28. ledna

Knížka snad ještě lepší než dva předchozí díly, už teď se těším na Rieda..

1