Maddox

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445400/big_maddox-5b6-445400.jpg 4.3429

Vested Interest 3.

Vydáno: , Baronet

Maddox, 2018

Kniha Maddox

Nermal
předevčírem

Nejvíc se mi líbil příběh Emmy a Bentleyho, Aiden a Maddox už byly pro mě jen takové doplňkové. Ale četly se pořád dobře. Potřebuje to novou krev, takže od Reida si hodně slibuju.
Propojení s Kontraktem nebylo špatné, poznali jsme Richardovu lepší stránku.

LucijeT

Trochu mě tam zarazila ta část s jeho reakcí na Jill, takové komplikace tahle spisovatelka nedělá... Ale nakonec dostála svého jména a rychle se to přehouplo a byla to bomba

uzivatel0983

No co dodat kniha byla úžasná,cetla se sama a byla to i takova oddychovka a samotný Maddox byl ještě lepší,

Nuttelka

Maddox... teda to je vysněný muž, co si budeme povídat :-) Taková krásná pohádka pro dospělé a ten závěr, každé ženské srdce se totálně rozplyne dojetím. Já ty kluky fakt miluju, jsou úžasní!
A stejně si myslím, že si Maddoxe Dee nezaslouží :-)

MAU256

I tenhle příběh, který se vypráví o Meddoxovi byl moc krásně psaný. Minulosti se nedá uniknout, ale když se svěříte lidem, které milujete, dá se překonat vše. Již v dříve čtených knihách jsem si oblíbila Bentleyho, Aidena, Emmy, Cammi i Dee, proto jsem ráda, že se to stále točí kolem těchto přátel, samozřejmě, že to nejsou jediné postavy. Už se těším na další příběh - Read.

princesse

Zatím za mě nejslabší. Nějak nedokážu říct co přesně mi vadilo nebo spíše chybělo, ale něco tam bylo - nebylo. Nemělo to takovou šťávu jako předchozí dva díly. A ten konec? No to jako na mě bylo trochu moc cukru najednou. Mám ráda šťastné konce, ale tohle tedy byla síla.

adela2230

Velmi povedený díl. Dokáže pohltit, tady se vyskytlo více problémů z obou stran, což knihu dělalo ještě lepší.

Lee7

Věděla jsem to, Mad Dog mi vyhovoval nejvíc a konec pěkně navnadil na dalšího člena dobrého spolku. Těším se a hezké ukončení trojice