Bentley

Bentley https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427679/bmid_bentley-0k7-427679.jpg 4 756 151

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí „na ni“. Na Emmy. Ta mu do života vnáší spontánnost a světlo. Svět, v němž žije, je od jeho světa naprosto odlišný, tu přitažlivost však nedokáže ovládnout. Stejně tak nedokáže vysvětlit, jak se díky ní cítí. Šťastně. Ochranářsky. Milovaně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bentley , 2018

alzbeta2843
07.08.2021 3 z 5

Musím povedať, že už som prečítala veľa kníh tohto žánru a preto ma táto kniha veľmi neoslovila. Asi mi úplne nesadol ten štýl písania. Čakala som asi väčší zvrat a hlavne nečakaný. I tak kniha nie je zlá a myslím, že si nájdem čas prečítať nejaké ďaľšie knihy o autorky.

badliar_id
06.08.2021

* DNF *
Nerada píšu recenze na nedočtené knihy, ale svůj názor prostě vyjádřit musím.
Omlouvám se všem čtenářům, kterým se kniha líbila a patří mezi jejich oblíbence. Tohle je čistě můj osobní názor..
Už od začátku mi nesedl styl psaní a povaha hlavního hrdiny. Hlavní hrdinka mi sedla hned na začátku, ale to bylo tak nějak všechno.
Taky mi vadil jejich vztah, který odstartoval hned na začátku. Tenhle styl romantiky mi nesedí. Mám ráda když se hlavní hrdinové půl knihy oťukávají a pak teprve se začne něco dít..
Vážně mě mrzí, že jsem se do knihy nezačetla, protože ta anotace zněla vážně slibně.
Možná se ke knize někdy vrátím, ale nevím no..

pipa36
05.08.2021 2 z 5

Příběh, podání, zápletka - jedno velké zklamání. Jestli jste náctiletá romantická duše čekající na rytíře na bílém koni, tohle je přesně pro vás. Kdekterá Harlequinka z levných knih sice nemá takovou obálku, ale má lepší myšlenku.

ladyKristyn
12.07.2021 5 z 5

Začala jsem číst na doporučení a tak mě to chytlo, že jsem četla do tří do rána, dokud jsem neměla konec. Hodně moc mě příběh bavil a těším se na další díl.

Raislin
10.07.2021 4 z 5

Taková oddechovka na letní dny. Příběh je čtivý a děj plný citu. Hlavní hrdinové mi přišli neslaní nemastní se spoustou problémů, jak tu bylo již napsané, neměli tu jiskru. Uvidíme co přinese další příběh série.

Fuza95
08.07.2021 5 z 5

Příjemné čtení .Přečteny zatím všechny knihy.Těším se na pokračování.

martina1797
28.06.2021 4 z 5

Takový průměr, prostě jednoduché odpočinkové čtení na letní večery. Není to špatné, možná trošičku naivní, ale líbilo se.

Siwan
26.06.2021 3 z 5

Tak jaksi mile naivní, pomalu plynoucí, zcela předvídatelné, ale pohodové...průměr, ale ne špatný. Milostné scény tak nějak o ničem, ani nevím proč. Přečtu si zbytek série až zase budu mít takové to hluché místo mezi jednou knihou a další.

Nika30
24.06.2021 5 z 5

Na tyto knihy jsem navázala po knihách kontrakt 1 a 2. Proto mě série o v té době vedlejších postavách zajímala. Musím říct že nejsem vůbec zklamaná. Bentley je upjatý kravatak který potřebuje do svého života živel a tím Emmy rozhodně je. Zápletka možná trochu slabšího rázu a nebo mám prostě na záporáky nos. Ale rozhodně mohu doporučit.

DUNIKO
19.06.2021 5 z 5

Můj Bože to byl nářez.Jsem zvyklá na rytíře, meče, koně a panenské nevěsty.První knížka od této autorky a určitě ne poslední, kamarádka má celou sérii,jsem mile překvapená,bylo to vtipné, romantické,zajímavé, rychle čtení.Ja jsem nadšená s nedočkavostí se vrhám na Aidena.

narisa
07.06.2021 5 z 5

Opravdu moc pěkná kniha. Moc se mi líbily všechny hlavní postavy. Bentley byl roztomilý a příběh plynul v pozvolném tempu. Moc se mi líbí celá série a těším se na další díly.

Petronella.k
04.06.2021 5 z 5

Moc povedeně napsaná kniha, autorka se maximálně soustředila na to, aby dala do knihy určitě i kus duše. Nemam snad jedinou výtku, byl to dokonalý příběh, kde upjatému a chladnými Bentleymu změnila život bohémská Emmy. Její vtipné rozhovory a to jak se dokázala hezky vypořádat i s Bentleyho horší stránkou mě nadchlo. Ze začátku jsem si byla moc zvědavá, jak spisovatelka popíše sexuální scény, nějak jsem si nebyla schopna představit, že to bude divočina, ale příjemně mě to překvapilo a určitě jsem se u čtení culila jak puberťačka. Rozhodně nečtu naposledy a jako malá se těšim na další díly. Tyhle série o nejlepších přátelích/rodině naprosto zbožňuju.

Vendulik
24.05.2021 3 z 5

Jde vidět, že spisovatelka umí psát. Kniha je velice čtivě napsaná, ale v knize mi chyběla jiskra a hlavním hrdinům, jsem teky nevěřila, tomu jejich vzplanutí. Chybí příběhu jiskra. Zápletka taky nebyla nic moc.

Za me tedy průměrná kniha. Vypadá, že druhy díl bude lepší.

lucie3944
16.05.2021 3 z 5

Přečteno za pár dní, čekala jsem nějakou větší zápletku, ta nepřišla. V podstatě průměrná kniha, hned tak se k ní nevrátím, pokud vůbec....

Ctirada
29.04.2021 2 z 5

Kniha se četla dobře, seznámení hlavní dvojice bylo mile naivní, nicméně kdyby autorka vynechala pasáže o sexu, moc by z příběhu nezbylo. I od románu pro ženy očekávám silnější příběh.

oresvo
23.04.2021

Mě se ta knížka ale vážně líbila. Od začátku mi to přišlo vtipné, tak trochu romantické. Pak byla i zápletka , drama , nakonec i pěkný konec .
Četlo se to pěkně, nenudila jsem se u toho.

novi74
19.04.2021 3 z 5

Úvodní díl do série, hlavní hrdinka je skvělá a její humor miluju. Kniha naláká ke čtení dalších dílů, které jsou již propracovanější a tím i zajímavější.
Hodnocení celé série 5 hvězd.

Ewik
28.03.2021 2 z 5

Jsem trošku zklamaná. Od romance tohoto druhu se moc očekávat nedá, ale i tak byla celá zápletka hrozně průhledná, jaksi bez nápadu a celkem o ničem. Čtivost se knize v žádném případě nedá upřít, je vidět, že autorka psát umí, ale naše hlavní dvojice je těžce nevěrohodná a jejich vzájemné vzplanutí už od prvního setkání je dost přehnané. Je mi líto, ale příběh je poměrně plytký a postavy se kromě sexu nikam neposouvají a postrádají jakoukoliv uvěřitelnost.
V rámci žánru jsem četla mnohem lepší. Kvalitě moc nepřidávají ani překlepy a chyby, kterých je v textu víc než dost.

Jita160
26.03.2021 5 z 5

Mám moc ráda tyto série o kamarádech, kteří spolu podnikají,ale jinak jsou každý úplně jiný jako třeba série Bez dechu.
Bentley-uhlazený, nudný,tvrdý obchodník a samotář má všechno co si myslí,že potřebuje dokud nezakopne o batoh.
Krásně se rozvíjející se příběh s Emmy,kterému nechybí jiskřeni, vzrušení, vzájemné popichování,láska i zklamání.
Je velmi příjemné jak nás autorka pomalu připravuje i na zbývající jeho kamarády ,tak šup jdeme na ně.

LilluLong
22.03.2021 5 z 5

Prvý diel je fajn, uvidím ake bude pokračovanie

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley