Aiden

Aiden https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444102/bmid_aiden-5MI-444102.jpg 4 614 102

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Aiden , 2018

Majuš333
25.08.2020 5 z 5

Pekné pokračovanie, ale mojím favoritom je aj tak Mad dog :)

Jarysra
19.08.2020 5 z 5

Skvěle čtení ????

narciska
18.08.2020 2 z 5

Bentley se četl výborně do poslední stránky, ale tahle kniha mě nijak nechytla.

Majka1979
14.08.2020 5 z 5

Trošku slabšie ako Bentley, ale pripisujem to postave Aidena, on je iný ako Bentley, no určite neľutujem kúpu knihy a už sa teším na pokračovanie, určite táto séria stojí za prečítanie :)

Maruš.D
14.08.2020 4 z 5

Za mě je tato série vážně super! Skoro tak dobrá jako série Božský od Ch. Laurens. Aiden byl zvláštní postava, která si toho dost zažila (ostatně jako všechny postavy z celé série), ale i přesto jsem ho měla ráda. Ke Cami se choval jako k princezně, když jí zrovna neodstrkoval. Dokonale se k sobě hodili. Já jsem dočetla zbytek série v angličtině a Maddox je chlap mého gusta, ale nejlepší příběh za mě má Reid. Stojí za to si počkat!! (Nebo ještě lépe- přečíst v aj, pokud zvládnete). :-))

maafa
10.08.2020 3 z 5

Od této autorky je Aiden třetí knihou, kterou jsem četla, ale nějak mě její styl uplně neuchvátil. A přitom zrovna na Aidena jsem se docela těšila. V prvním díle mě docela zaujal. Ale i na červenou knihovnu byly zápletky až moc průhledné, a všechno bylo tak nějak moc sladké...Ale čte se to rychle, to zas jo:-). Ani vlastně nevím, jestli chci něco vědět o Maddoxovi, mám obavy, že to bude podobné....

Zomy
09.08.2020 3 z 5

Já teda nevím... Možná jsem se jen knížkou netrefila sama sobě do nálady, ale tentokrát mi to připadalo nudné.

Melanii Moreland mám ráda a přesně vím, co od ní můžu čekat - hodně sentimentu, žádná velká zápletka, ždímání citů až na dřeň (ona je chudá a on bohatý a bezmezně oddaný osudové lásce).

V Bentleyho případě to fungovalo - a jeho seznámení s Emmy v kavárně bylo romantické a nutilo vás se u čtení uculovat.

Aiden se ale s Cami už seznámil v předchozím díle, tady nebylo co rozepisovat. Ona byla popisována jako dračice a sluníčko, ale převážně tu jen pofňukávala a doufala. On zas přesvědčoval sám sebe, že si nezaslouží lásku...

ovecka535
06.08.2020 5 z 5

Opět pěkný příběh, který se četl sám. Děj měl spád a musela jsem číst dál a dál a knihu neodložit a dočíst

petulkapeta
05.08.2020 5 z 5

I když Aiden stale myslel na minulost,bylo dobre že nezapomněl na přitomnost aby ochranil tu kterou Miluje a Cami milovala ho...jak ti dva byly skvěli...všichni tři kluci jsou užasní...miluju tyto přiběhy a nemužu se dočkat dalšího...

georginaa
05.08.2020 5 z 5

Toulky v minulosti ovlivňují mysl. Nejhorší je špatná minulost, žádné světlo, krása, nic prostě nic. Dokud se nenajde protějšek, který vše rozjasní a copak s tím? Jak se chovat, jak to přijmout? Věčné dilema. Pokud ale někdo navede na tu správnou cestu, není pochyb. To se přesně stalo Aidenovi a bylo to skvělé.

EvaSupovic
04.08.2020 5 z 5

Aiden byl stejně skvělý jako Bentley, takže zaručuji skvělý zážitek.

jani.ruzicko
04.08.2020 5 z 5

Aiden je pro mě prostě velkej medvídek, i když by to určitě nerad slyšel ❤ =D

Moc mě jeho příběh lákal a rozhodně jsem nepocítila ani náznak zklamání. =)

Pánové z BAM jsou perfektní a netrpělivě se už těším na další díly =)

Terez9119
04.08.2020 4 z 5

Lepší než jednička. Příběh je tedy nejklasičtější klasika ze všech klasik, ale i tak to bylo fajn. Motiv s Louisou byl předvídatelný od první stránky, ale nevadí to. Příjemná jednohubka. Maddox vypadá víc než lákavě.

Tynka27
03.08.2020 3 z 5

Emmy sem Emmy tam, rikala jsem si,jestli je ten pribeh vubec o Aidenovi a Cami..to me rozcilovalo natolik,ze jsem se nesoustredila na samotny pribeh :D

lusitta05
03.08.2020 5 z 5

Skvelé čítanie, všetko čo mám rada. Aiden bol super, nakoniec láske podľahol, napriek ťažkému detstvu. Všetci traja sa mi páčia, teším sa na Maddoxa. Fakt som si to užila.

hana1039
03.08.2020 5 z 5

Super, jinak se ani nedají označit knihy od Melanie MORELAND :-)) , zase nezklamala, emoce, láska a malinko záhady,celkem předvídatelná, kdo je za tím... už aby vyšel 3.díl !!!!!

2688
03.08.2020 5 z 5

Jak jinak než bomba ..... už se těším na Maddoxe ????

Myška43
01.08.2020 5 z 5

Tuto partu jsem si moc oblíbila. Aiden, hora svalů s křehkou duší a srdcem, toho chlapa žeru. Moc krásný příběh, jednoduchý a přesto tak poutavý. Už se nemůžu dočkat Maddoxe!!!

AliceTief
31.07.2020 4 z 5

Tahle parta se mi líbila už od první knihy, Aidena nešlo nemilovat. Proto pro mě byla knížka trošku zklamání, čekala jsem trošku víc akce...Každopádně už se moooc těším na Maddoxe

rampapa
30.07.2020 5 z 5

Zamilovala jsem si kluky z BAM. A Aidena obzvlášť. Moc se mi líbil. Knížku velmi doporučuji. Ale už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Maddoxovi.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley