Aiden

Aiden https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444102/bmid_aiden-5MI-444102.jpg 4 614 102

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Aiden , 2018

knihomolkajanca
26.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Poslední dobou asi měknu a mám chuť na nějaké romanťárny. U této mě v knihovně docela zaujala obálka, která je řekla bych i celkem vkusně udělaná. Nesnáším totiž ty knihy, kde je na přední straně nějaký polonahý slizký chlap. :D

Co se týče příběhu samotného, utíkal docela rychle, ale musím říct, že v tomto žánru už jsem četla vydařenější kousky. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, ale Aiden už mi místy přišel dost zabedněný a to i přes jeho minulost...no, těžko říct, zda by se někdo takto v realitě opravdu choval.

*SPOILER*
Za co ale musím autorku pochválit je zápletka. Hezky ji skloubila s minulostí Cami, takže bylo opravdu pochopitelné, že to, že se něco v domě neměla na svém místě, neřešila hned s ostatními a policií. Představa, že máte v domě x týdnů nevítaného hosta, je docela děsivá.
*KONEC SPOILERU*

Konec byl, jak už to u tohoto žánru bývá, náležitě přeslazený. Opravdu úsměvná mi pak přišla část s tetováním - jakožto člověk, který se tetováním živí, musím konstatovat, že to, co autorka vymyslela, byl takový kýč, až jsem u toho obracela oči v sloup. Skoro bych se vsadila, že sama žádné tetování nemá...

suzanne1997
21.12.2020 5 z 5

Za mě skvělé pokračování skvělého příběhu. Autorka si i tady vyhrála s dějem, zbytečně nepřeskakuje a pohledy obou hlavních postav do knihy pěkně zapadají, stejně tak jako osudy ostatních, teď už vedlejších postav. Děj utíká a čtenář musí hledat místa, která označit záložkou, když chce na chvíli knihu odložit. Určitě však stojí zato mít po ruce i další díly, ten příběh je totiž, alespoň pro mě, zatraceně návykový.

LilianaFalcon
16.12.2020 2 z 5

S autorkou si prostě nerozumím. Její knihy mi připadají přeplácané. Vezme klasický koncept a ten přežene.

adrianna0305
05.12.2020 1 z 5

Opět podle stejné šablony: ON mega bohatý, sexy, v posteli výkonný a v dětství mu to trochu pocuchali v hlavě. ONA ač všední ho prostě poblázní a hned díky ní zapomene, že má být divný. Prostě žádné novinky v tomhle žánru. Jinak oslovení Sluníčko byl totální zabiják, jak kdyby jim bylo 15 let.

Petra38
01.12.2020 4 z 5

Tento druhý díl mě bavil asi vice. Aiden mel tedy desny sourozence..zacatek pribehu byl trochu táhlý ale pak se to rozjelo. Samo sebou že byl konec predvídatelný ale i tak pribeh dobry :-)

pavlikova9332
27.11.2020 5 z 5

Krásná kniha super příběh

jinbr
03.11.2020 5 z 5

i tento díl odpovídal nastavené laťce. Zajímavý nápad zapojit do námětu i problém s dyslexií. Hlavně z toho vyplývá poznatek, že ani tohle není nepřekonatelná překážka v cestě za svými cíli.

Tesset
18.10.2020 5 z 5

Opět skvělé. Přečteno jedním dechem. Přesně můj typ knížky, více takových a budu nejšťastnější na světě. Humor, sympatické postavy, i zápletka obstojná - to nám u oddechovky stačí, ne?

Dellphi
28.09.2020 4 z 5

Super. Mnohem lepší a zábavnější, než první díl. Děj byl sice dost předvídatelný, ale i tak se to četlo dobře a bavilo mě to. Těším se na další díl …

wielka
23.09.2020 4 z 5

Rovnako ako Bentley citatelna kniha. Pekna, romanticka rozpravka.

Ditules
15.09.2020 3 z 5

Oddechovka pro ženy.

petusska01
14.09.2020 5 z 5

Ako aj prvý diel, aj tento ma dostal. Nemôžem povedať ze by to bola úplne naj kniha co som čítala, ale spojili sa tam veci ktoré mam rada ako príjemná vtipná a samostatná hrdinka, muzny a ranený chlap a perfektná partia okolo nich. Zápletka bola predvidatelna ale nevadilo mi to. Teším sa na tretiu časť.

Zuzana207
09.09.2020 5 z 5

Dá sa povedať, že aj druhý diel tejto série sa autorke vydaril. Postavy sú sympatické, a príbeh veľmi čitateľný. Aiden potajme bojuje s traumami svojho detstva a odmieta pomoc od všetkých. Ale ako dlho dokáže odmietať pomoc od ženy, ktorá mu je súdená? Popri Aidenovom príbehu autorka nezabudla na Bentleyho vzťah a súčasne naznačila, ako osud zamieša karty v Maddoxovom milostnom živote. Knihu ako veľmi príjemnú oddychovku určite odporúčam.

LilyJane
05.09.2020 3 z 5

Podstatně lepší než první kniha. Hlavní hrdina, ač občas na facku, má své vnitřní problémy, které řeší. A k tomu konečně taky nějaká zajímavá zápletka. Musím říct, že tenhle díl mě opravdu bavil. Není to žádné těžké čtení, spíše oddechovka, kterou už většina lidí znovu neotevře, ale příjemná oddechovka, která se dobře čte.

mac.martina
04.09.2020 5 z 5

Skvělá knížka, těšila jsem na ní po přečtení prvního dílu. A nezklamala.... Už se těším na třetí díl :-)

Anna195
01.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Aiden je druhá kniha zo série Vested Interest. Tento príbeh ma bavil o kúsok viac než prvá knižka Bentley. Aidena a Cami som si hneď obľúbila. Aiden mal dosť zaujímavú minulosť, čo vysvetľuje, prečo mal v oblasti lásky určitý názor. Veľmi sa mi páčilo ako mu Cami pomáhala a snažila sa aby pochopil, že je hodný lásky. Záporná postava, ktorá sa v príbehu objavila bola pre mňa predvídateľná, ale nevadilo mi to skôr ma zaujímal postupný vývin príbehu. Páčilo sa mi ako Aiden chránil Cami. Nádherné zakončenie príbehu vo Vegas.
V príbehu sa tiež objavili postavy z predošlej knihy Bentley, takže tiež sa dozvedáme ako ich vzťah napreduje. Zároveň autorka naznačuje ďalší príbeh o Maddoxovi a Dee, na ktorý sa fakt teším. Myslím, že ten bude ešte viac zaujímavý a neviem sa už dočkať vydania.

prcek19
31.08.2020 3 z 5

Určitě lepší než první díl, ale i tak je to průměr..taková ideální letní oddechovka, u které člověk nemusí přemýšlet a vypne

Ewwe
30.08.2020 3 z 5

Já tedy nevím, ale tahle série je vážně slabá pohádka. Kniha Bentley se ještě trochu dala ale Aiden? Absolutně nevyužitý potenciál. Postavy jsou fajn, ale ty "zápletky"? Průhledné, nedotažené a k smíchu, protože tahle parta, to jsou supermani. Přitom tenhle námět má takový potenciál. Aiden má dyslexii, nese si křivdy z minulosti ale v knize je tomu věnováno pár stránek. Proč autorka více nevykreslila ty noční můry, to co v dětství zažíval, jak s tím bojoval? Ne, autorka tomu dala jednu stránku, kde on o své minulosti Cami řekne a šup, najednou ji miluje a co se mu dříve stalo, tak už neexistuje. Hm, až na to, že to takhle nefunguje. Vážně škoda, protože postavy i prostředí jsou fajn...

jitka7
30.08.2020 4 z 5

Aiden je zajímavá osobnost. Jeho dětství ovlivňuje jeho dospělost a jednu věc z dětství si nese dál i v přítomnosti. Má krásnou duši. A Cami byla naprosto úžasná, úplné sluníčko, pozitivní člověk. Příběh je hezký. Jsem zvědavá na Bentleyho a Mad doga.

Gabriela143
27.08.2020 4 z 5

Aj keď som sa miestami nudila, kniha sa mi páčila. Teším sa na Maddoxa.

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley