Aiden

Aiden https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444102/bmid_aiden-5MI-444102.jpg 4 614 102

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací ti muži jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Aiden, jehož pronásledují vzpomínky na minulost, hraje roli bezstarostného kamaráda. Díky tomu, že nemá nikdy daleko k rozpustilému úsměvu nebo vtipu, dokáže dobře skrývat vlastní bolest. Impozantní postavu používá jako štít a svou minulost skrývá pod robustním zevnějškem. Až na to, že jedna žena tuto fasádu prohlédne. I když jej svádí tělem, svýma zelenýma očima toho vidí až příliš. I když po ní jeho srdce touží. Cami je rozhodnuta mu ukázat, že je hoden toho, aby byl milován. Aiden ji od sebe sice na každém kroku odhání, přesto však zjistí, že si ji od těla udržet nedokáže. Kdo tuto bitvu lásky vyhraje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Aiden , 2018

Lee7
25.04.2022 4 z 5

Líbil se mi víc než první díl, sice jsem příběh čekala už od prvního dílu. Přesto jsem se s nimi bavila. Jsem zvědavá na Maddoxe- pro mě nejvíc tajemný..

Marci_Vaj
14.04.2022 4 z 5

Aiden, chvilku mi trvalo ho tak nějak začít brát, víc vnímat, ale nakonec pěkný příběh :) tak teď Maddox…

Njangu
10.04.2022 4 z 5

O kapku lepší díl, než ten první. Série se začíná rozbíhat. Líbí se mně propojení všech osob i když se vždy v každém díle jedná o jinou dvojici.

Kudík
06.04.2022 4 z 5

Musím konstatovat, že ani tento díl výrazně nepřekvapil, avšak také nezklamal. Tento příběh je sice hlavně o Aidenovi a Cami, ale zbývající dvojice nezůstávají nijak pozadu. A stejně, jako v předchozí části nepřekvapil Greg, tak zde bylo brzy jasné, že Cami nezapomíná a neztrácí věci jen tak. Kdo se mi velmi zamlouval, i přestože měl pouze pár "štěků", je Reid, na jehož příběh se obzvlášť těším.

KláraH.
21.03.2022 3 z 5

Covid snese všechno. Za mě lepší než Bentley, ikdyž si myslím, že Cami mohla být lépe rozpracovaná - její pohnutky, uvažování atd. na konci bylo to její pochopení až zázračně idylické, ale vlastně mě to neuráželo. Jsem zvědavá, zda autorka i v dalším díle nastaví stejný modus operandi s vážným až život ohrožujícím scénářem pro zvýšení dramatičnosti.

Artep071
24.02.2022 4 z 5

Další poutavé pokračování těchto fajn přátel a i přesto, že Aidenův příběh pro mě nebyl úplně topový, užila jsem si jej a knihu jsem neodložila :) Jsem nejspíš fanynkou Benta a Emmy ..ti mě okouzlili a je moc fajn sledovat jak se jim daří :) .... ale těším se na Meddoxe ..nějak cejtím, že v tom klukovi hoří pěkně šílenej plamínek vrrrrr :))

Ketfl
21.01.2022 4 z 5

I u druhého dílu si autorka jede ve svém tempu a stylu, ale i přesto se mi tento díl zdál o krapet lepší než díl první. Asi mi celkově víc sedly hlavní postavy. Aiden se mi totiž zamlouval už v prvním díle, takže jsem tento díl slupla fakt jako malinu. Opět se to hezky četlo, sice to není kniha, na kterou budete ještě za 10 let vzpomínat, ale jinak vůbec nemám co vytknout. Těším se na Maddoxe. :-)

Terka18
09.01.2022 5 z 5

Příjemný lehký příběh, který se čte sám. Rozjezd možná trošičku pomalejší, ale pak to bylo skvělé. Není to nic náročného, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost příběhu.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

Autorka má někde asi napsanou šablonu a každý příběh pak do ní s malou obměnou dosazuje. Za mě velmi podobné jako předchozí díl. Aiden mě zaujal už v první knize a tak jsem se na tuto knihu těšila. Jsem trochu zklamaná, ale i tak to nebylo úplně špatné.

evineckY
24.10.2021 5 z 5

Knihu jsem už četla. Jak jsem mohla zapomenout a tak jsem si dala opáčko.
Ale jo, ale né, ale jo, ale né...polovina knihy- a pak to byl tryskovlak !
Ze začátku mě Aiden štval, ale pak se z něj stal miláček. Cami je chytrá holka s nohama na zemi, která si se sestrou neprožila zrovna život jako sen a zaslouží si pohádku. I když je to tak předvídatelné, už se těším na Maddoxe.

Verunka4444
15.10.2021 5 z 5

Aiden-medvídek s velkým M.Až mě z toho sladkého bolí zuby,ale stálo to za to
V příběhu bylo snad úplně všechno to,co jsem hledala.Namakaný,potetovaný a inteligentní Aiden mě vzal za srdce,takže doufám,že další pokračování bude v podobném duchu.BAM

ardeas
01.10.2021 1 z 5

Vsetko je to pekné ale nič mi to nedalo. Dejová linka bola rovnaká ako v prvej knihe. Len vymenila autorka postavy. Necítila som nejake extra emócie a príde mi, že najprv sa nedialo nič a potom zrazu bolo vybavené všetko. A to som si myslela, že s druhou knihou si autorka už u mňa nasliapne... s ďalšou knihou vaham a mozno sa k tejto sérii vratim časom.

lihate
26.08.2021 5 z 5

„Smůla vždycky chodí po třech. Dávej pozor. Bůhví, co ztratíš dál.“

Cami je úžasná, milá, statečná a krásná osobnost. To, co zažila bych nepřála nikomu. Ale s Aidenem jsem se v téhle knize sžila více. Vlastně asi můžu říct, že vím, jaký to je mít blok a nemoct. Chtít, ale nemoct. Nic vám nepomůže. Cítíte bezmoc a přijdete si zbyteční. Všude a se všemi. Nerozveselí vás nic a nevíte, co s tím. A tak se soustředíte na něco jinýho. Něco co vám jde, kde jste dobří. Něco, co vám připadá správný, ale ve skutečnosti jen ochuzujete o to, dělat to, co chcete. Protože to nejde. Začarovaný kruh. Může to způsobit jen jeden moment v životě, jedná věc, situace, věta, slovo... Cokoliv. A vám to znemožní spoustu věcí. Doufáte, že se něco stane ale bojíte se tomu jít naproti. Rochníte se v tom. Hodinu. Den. Týden. Rok. Polovinu života. Minulost prostě musí zůstat minulostí. Dlouho se nedokážete svěřit ani sami sobě, na což někomu dalšímu.
Tenhle díl se mi líbil hrozně moc, oblíbila jsem si ho. Navíc jsem si zamilovala autorčin styl psaní. Její vyjádření emocí a pocitů, které v knize můžete zažít, se prostě vryje pod kůži. Můžu jen doporučit.

"Já to cítím. Cítím toho tolik, ale toho, co cítím, se strašně bojím."

"Láska přichází s bolestí a odmítáním. Jediná věc, která následovala, když jsem si dovolil mít někoho rád, bylo zklamání a lítost. Obojího se mi dostalo vrchovatě na to, aby mi vydržely na celý život."

martina1797
11.08.2021 4 z 5

No prostě oddechová romanťárna na dva večery. Tenhle díl pro mě o chloupek lepší než první.

ladyKristyn
05.08.2021 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal a jsem nadšená z této série. Vrhnu se na třetí díl a doufám, že to opět bude stát za to.

jana0338
04.08.2021 4 z 5

Super pokračování , jdu si objednat další díl

Raislin
19.07.2021 5 z 5

Krásná romantická pohádka. Úplně ideální k odpočinku. Kniha je hezky napsaná. Oba hrdinové jsou fajn. Takže kdo nechce nic vážného a chce se zasnít, doporučuji přečíst.

Nika30
24.06.2021 5 z 5

Na Aidena jsem se těšila nejvíc. Drsňák a zlý hoch. Takový ten sladký rádoby tvrďák. Jeho příběh je velmi emotivní. Společná linka s Cami byla postupná a lehce předvídatelná. A zápletka vedlejšího příběhu ohledně Cami vyloženě průhledná. I přesto se mi ale Aiden líbil více. Víc akce a temnější příběh. A na konci velký krok nad kterým s úsměvem jen kroutím hlavou. Tuhle partu prostě MILUJU.

DUNIKO
24.06.2021 5 z 5

Další skvěla knížka,nemám co bych ji vytkla, vtipná, romantická napínavá.Cami se mi moc líbila a Aiden byl zlatíčko.Paní spisovatelka to prostě umí.Vřele doporučuji.

Mája873
22.06.2021 3 z 5

Knížka se mi četla hezky,... líbilo se mi, jak si Cami postupně získala Aidenovo srdce, ikdyž se tvářil nedobytně :-)...a zápletka s Luisou byla jen takové zpestření příběhu. Přesto, že mi bylo jasné jak příběh dopadne se mi četlo krásně...

přátelství láska vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley