Idol

Libby Killian se jednoho dne objevil opilý a rozvalený na mém trávníku. Byl domýšlivý a sexy, s obličejem, který by mu záviděl sám bůh, a nechtělo se mu odejít. A postupně se mi ten okouzlující a hříšný muž dostal pod kůži. Začala jsem chtít víc. Mohl by být můj, kdybych měla odvahu zabrat si ho pro sebe. Každá žena na světě si však myslí, že patří jen jí. Jak si svého idola udržíte, když vám ho chtějí všichni vzít? Killian Jako frontman nejslavnější rockové kapely na světě jsem prožíval svůj sen. A všechno se to po jediném osudovém rozhodnutí rozpadlo na kusy. Potom jsem poznal Liberty. Ta nabručená samotářka je docela roztomilá. Ne, škrtněte to. Kdykoli se jí dotknu, celá se rozpálí. Chci ji víc než stát na pódiu před stadionem plným fanoušků, kteří skandují mé jméno. Svět chce, abych se vrátil a koncertoval. Já ji však nechci opustit. Musím vymyslet, jak tu poustevnici dostat z její skrýše a udržet si ji. Protože s Libby se všechno změnilo. Úplně všechno....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460544/big_idol-E68-460544.jpg 4.2392

VIP 1.

Vydáno: , Baronet

Idol, 2016

Kniha Idol

biki

Obecně se knihám z prostředí zábavního průmyslu vyhýbám, rocková hudba mě až na pár výjimek taky nic neříká, ale přesto jsem po přečtení úvodní scény v knihovně neodolala. K mému překvapení se mi kniha docela líbila, zvláště úvodní části se sbližováním obou hrdinů. V druhé polovině - turné - to už bylo trochu horší, zvlášť mě popuzoval Jaxův postoj, ale i tady jsem si pár momentů našla. No a závěr? Oko nezůstalo suché.

AliceTief

Jakmile se začtete příběh vás doslova pohltí. Opravdu krásně napsáno, snadno a rychle se četlo. Hrozně moc se těším na další kluky a jejich příběhy =)

johana3160

Byl to pekny pribeh plny lasky, humoru a slz. Jen me obcas rozcilovalo chovani hrdinu. Nevim, co preste to bylo, jen ze bylo “divne”. Nebo “divne” popsane. Tezko rict.
Jednoduse receno to byla ale prijemna romantarna.

Julia284

Skvělý příběh. Doporučuji.

Miška935

Velice ctiva kniha. Vandrak z trávníku byl fakt ohromně vtipný. Jako za me fakt dobra kniha měla i smysl pro humor.

Ewe291

Buď som už prečítala príliš veľa kníh, alebo som od knihy čakala niečo iné. Nehovorím, že je kniha zlá, ale nieje to úplne to čo som čakala. Niekedy som si hovorila "to ako vážne?" Libby no neviem niekedy som mala chuť knihu zatvoriť a už ďalej nečítať. Killian tak tiež som na vážkach pretože niekedy bol až príliš dokonalý. Áno je to kniha, ale prišlo mi akoby sa autorka pri písaní niekedy nevedela rozhodnúť čo bude nasledovať a tak. Knihu som dočítala ale očakávala som niečo iné a preto ma u mňa menšie mínus a nevrátim sa k nej, aby som si ju prečítala znova. Skúsim ešte prečítať ďalšie knihy ale neviem čo od nich čakať .....

Michelleee

Vandrák z trávníku a Elly May byli super. Moc se mi to líbilo a i jsem se u toho dost nasmála. 5 hvězdiček si nechávám pro další díly a okamžitě jdu číst ten druhý.

dominika8192

Ušlo to.