Idol

Idol https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460544/bmid_idol-E68-460544.jpg 4 616 108

VIP série

Libby Killian se jednoho dne objevil opilý a rozvalený na mém trávníku. Byl domýšlivý a sexy, s obličejem, který by mu záviděl sám bůh, a nechtělo se mu odejít. A postupně se mi ten okouzlující a hříšný muž dostal pod kůži. Začala jsem chtít víc. Mohl by být můj, kdybych měla odvahu zabrat si ho pro sebe. Každá žena na světě si však myslí, že patří jen jí. Jak si svého idola udržíte, když vám ho chtějí všichni vzít? Killian Jako frontman nejslavnější rockové kapely na světě jsem prožíval svůj sen. A všechno se to po jediném osudovém rozhodnutí rozpadlo na kusy. Potom jsem poznal Liberty. Ta nabručená samotářka je docela roztomilá. Ne, škrtněte to. Kdykoli se jí dotknu, celá se rozpálí. Chci ji víc než stát na pódiu před stadionem plným fanoušků, kteří skandují mé jméno. Svět chce, abych se vrátil a koncertoval. Já ji však nechci opustit. Musím vymyslet, jak tu poustevnici dostat z její skrýše a udržet si ji. Protože s Libby se všechno změnilo. Úplně všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Idol , 2016

kacenka6144
01.11.2021 4 z 5

Knížka se mi líbila, je to klasický příběh na jeden až dva večery. Ale v téhle kategorii se už asi nedá najít nic, o čem by ještě nikdo nepsal. Killián a Liberty tvoří fajn pár. Teď už nám jenom zbývá těšit se na příběhy zbytku kapely.

Laf
25.10.2021 4 z 5

Kniha je skvělá. Vtáhla mne hned od začátku a během jednoho dne jsem ji přečetla. Začátek byl hodně povedený. U toho jsem se i zasmála. A postavy jsou skvěle popsané.
Kniha se mi líbila, ale dát pět hvězdiček nemůžu. Chyběl mi tam nějaký wow efekt. Kdyby to šlo, knihu bych hodnotila na 4,5* :)

Evule114
22.10.2021 5 z 5

Mě se knížka moc líbila. Chytla na samotném začátku a nepustila mě až do samého konce. Četla se úplně sama. Mě rozhodně bavila a nemám co bych vytkla. Prostě vandrák z trávníku neměl chybu.

malazluta
19.10.2021 3 z 5

Obávám se, že tato kniha zapadne mezi jí podobné, protože v ní není "nic navíc", co by ji nějak odlišilo od odstatních. Nelze jí zase tolik vytknout, bohužel není ani co chválit. Přiznávám, že jsem se u ní chvilkama nudila. Škoda.

marwinmh
19.10.2021 3 z 5

Láska z prostředí muziky, koncertů, o ujasnění si toho, co hlavní hrdinové chtějí od svého života, s kým chtějí být. Začátek byl slibný, pak už to jelo jen z kopce dolů. Četla se dobře, ale popravdě za pár dní nebudu vědět, o čem kniha byla.

NikolaSkop
15.10.2021 3 z 5

Hm…Tato kniha se řadí mezi romantické oddechovky. Neni tam žádný extrémní zvrat a je již na začátku jasné jak to dopadne. Bohužel se tento příběh ani neřadí mezi unikáty..stejných příbehů je jíž spousty. Takže, asi takto..kniha mě neurazila ale ani nijak extrémně nenatchla.

Myška43
30.09.2021 3 z 5

,, Láska ti zlomí srdce, úplně tě zničí - je to dokonalý, stravující chaos."
,,Je to ale i tohle. Mír, teplo. Je to tak zatraceně nádherný, že by člověk riskoval cokoli."

Je mi líto, ale víc hvězdiček dát nemůžu. Začátek mě moc zaujal a říkala jsem si, že to bude další z mnoha super příběhů o muzikantech, ale pak mé nadšení začalo pomalu opadat.
První třetina knihy mě hodně bavila, ale pak už to bylo stále to samé dokolečka. Chyběly mi v příběhu emoce, napětí, akce, nějaká větší zápletka. Neříkám, že autorka píše špatně a neumí zaujmout, ale pro mě tomu něco chybí. V sérii budu pokračovat. Věřím, že mě může ještě paní spisovatelka mile překvapit.

,, Vytáhl jsi mě z ulity. Taková, jaká jsem, jsem jenom díky tobě."

Kudík
01.09.2021 5 z 5

Pohodové romantické čtení s docela originální a zajímavou zápletkou při seznámení ústřední dvojice Libby a Killiana. Ona celá skupina Kill John měla něco do sebe, a to vč. Brenny a Scottieho. Jeden člen mi přišel trošku jako "kříženec" Bena s Mallem ze série Stage Dive. :) Zatím má série 4 díly, ale předpokládám, že se svého šťastného konce dočká i Whip. Kdo má rád celkem velkou dávku romantiky z "rockového" prostředí s přiměřeným množstvím vtipu, ten si přijde na své.

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka..Knížka mě bavila...ale nemůžu se zbavit dojmu, že tomu něco chybělo.. nějaká akce nebo prostě...já nevím Hodně jsem si hlavně užila tu část kdy byli u Libby doma...jakmile se přešlo na část,kde byly koncerty a večírky,tak to nějak ztratilo to svoje kouzlo..jinak seznámení Libby a Killiana bylo dost velice zajímavé a vtipné Oba byli dost sympatičtí a zamilovala jsem si je..

anna7852
06.08.2021 5 z 5

Trochu obavy,pustit se do knihy. Protože o muzikantech příběhy moc nemusim. Ale byla jsem mile překvapená,kniha me bavila a přečetla jsem během pár hodin. Hlavní postavy jsou super.
Za mě můžu doporucit

lucie3944
31.07.2021 4 z 5

Až na to konečné vyznání citů to byla fajn kniha. Mám ráda knihy o muzikantech, tady jsou postavy a pocity popsané velmi dobře. Těším se na další příběhy, snad bude jeden i o Jaxovi. Jen mi není jasné, jak si nakonec uspořádali život. Ale třeba se to dozvím v další knize.

lihate
27.07.2021 5 z 5

"Tak to s konci ve skutečné životě bývá. Nikdy nevíš, kdy k ním dojde."

"Zlato, o příležitosti vím jedno. Musíš si ji zařídit sama. Strach tě bude jenom držet zpátky. Může ti patřit celý svět. Stačí se po něm natáhnout."

"Slova jsou jednoduchá, Killiane. Skutečný život je mnohem zamotanější."

Na tuhle knihu jsem několikrát četla ne moc chvalnou recenzi a tak jsem si řekla, že do ní zatím nepůjdu. Pak jsem ale neodolala v knihkupectví a knihu si koupila. Panebože! Od první stránky jsem se nemohla odtrhnout a příběh doslova hltala.
Vždycky mě bolí číst, když se ti dva, kteří se potřebují musejí vydat každý svou cestou. Přijde mi, že spolu nedokáží komunikovat upřímně a na rovinu, a že si nikdy neřeknou, co ve skutečnosti chtějí. V téhle knize se to vlastně děje tolikrát, mezi různými lidmi, že je to až tristní.
Je to kniha naplněná emocemi, akcí a rozhodně tam nejsou části jen pro vyplnění děje, vše se děje kvůli něčemu a všechny postavy mi přijdou skvěle propracované. Navíc veškerou hudbu, která v knize je zmíněná miluji a celkově je kniha přímo jako stvořená pro mne. Těším se na druhý díl, který bude o Scottiem, protože on je prostě božsky nepřístupná postava.

"Život je to, co s ním uděláte."

"Kdysi jsem si myslel, že jsou to jen slova. Něco, co můžu použít v písni. Nic pro mě neznamenala. Teď už to chápu. Chápu to. Láska ti zlomí srdce, úplně tě zničí — je to dokonalý, stravující chaos. Nevěděl jsem, co si s tím mám počít, tak mi připadalo lepší odejít."

ardeas
26.07.2021 3 z 5

Zabite ma, že nedávam plné hodnotenie :) ale z tohto žánru mam toho načítaneho dosť aby ma sexuálne scény unavovali. Je len málo kníh, v ktorých to vítam, pretože nimi sa posúva aj dej a to je dosť vzacne... to je jeden z dôvodov prečo je pre mňa táto kniha len taká oddychová jednohubka.
Ďalším mínusom je to, že mi chýbala akási gradacia. Prvá polovica knihy sa čítala sama. Do tej druhej som sa tak troška musela nútiť. Ale celkovo to vnimam ako nadejnu sériu ku ktorej sa budem vracať
Veľmi ma potešilo ze ďalší na pranieri bude Gabriel, pretoze okrem Jaxa, ma jeho postava zaujala asi najviac.

TerezaMondeková
18.07.2021 4 z 5

Knihy s hudebním prostředím a sexy rockery miluju. A navíc mě zaujal nápad na příběh... Vtipný, zajímavý, originální. Rocková hvězda, která se povaluje na vašem trávníku? Ona se nezdráhá použít hadici, on se nezdráhá celý svléknout do naha. Od začátku mě kniha chytla a nemohla jsem se přestat smát.
Kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že kniha nebyla jenom o sexu, ale o přátelství, hluboké ztrátě, lásce, bolesti a naději, ale jsem nemohla dát plný počet bodů. První polovina knihy mě bavila hodně, ale druhá moc ne. Příběh mě bavil mnohem víc, když byli hlavní hrdinové sami, jako sousedi. Když se potom dala kapela dohromady, tak už mě příběh moc nebavil. Taky mi přišlo, že v knize nebyla nějaká extra velká zápletka nebo napětí.
Co musím autorce uznat je, že tímhle skvělým příběhem poukazuje na to, že sláva není tak úžasná, jak si všichni myslí. Ano... jste slavní, bohatí, vystupování před publikem, který miluje, co děláte. Inspirujete je vaší tvorbou. Ale na druhou stranu... nevím, jestli by takový život dokázal žít každý. Být neustále na očích veřejnosti, žádné soukromí, nikdy nevíte, jestli s vámi někdo není jenom kvůli slávě, penězům a ten hrozný tlak. Sláva není kouzlo a určitě to není tak pohádkový a jednoduchý život, jak to vypadá.
Libby mi byla sympatická. Docela tuctová holka... dokud neotevře pusu. To pak byla jízda. Líbilo se mi, jak byla drzá a že si nenechala nic líbit.
Killian byl úžasný. Upřímně jsem jeho chování chápala. Když někdo vám blízký udělá něco takového, tak vás to taky poznamená. Takže mi ho bylo opravdu líto. Ale pak později se ukázal jako hodný, citlivý kluk se smyslem pro humor... samozřejmě nesmíme zapomenout na drzý jazýček a vzhled boha.
P.S. Hudba se může stát vaším přítelem, když zrovna žádného nemáte, vaší milenkou, když toužíte po pohlazení. Vaším vztekem, zármutkem, radostí i bolestí. Vaším hlasem, když jste svůj ztratili. A stát se právě tímhle, stát se soundtrackem života jiného člověka, je něco nádherného!

Ann98
15.07.2021 5 z 5

První kniha, o muzice a muzikantech, která se mi dostala do ruky. A ano, chci, aby mi nějaká rocková hvězda zničila plot a rozryla trávník. Prosím! Autorce se povedlo poměrně vtipně odvyprávět příběh o splnění jednoho velkého snu. Styl psaní mi sedl, stránky mi ubíhaly pod rukama až moc podezřele rychle. Děj je jednoduchý, hodně se toho dá předvídat, nicméně v knize dojde hned k několika zásadním zvratům. Co se mi poslední dobou velmi na knihách líbí (a tato to má také), je střídání hlavních hrdinů ve vypravování. Člověk se tak dokáže více vcítit do obou. Libby jsem si zamilovala okamžitě pro její prostořekost, přímočarost a tvrdošíjnost. Miluju hrdinky, které jsou od rány. U Killiana mi to chvíli trvalo, ale zvykla jsem si na něj. Je to takový ten týpek do nepohody, se kterým je jen samá legrace. Bylo to milé čtení :)
Mimochodem, dokázala bych byl si tento příběh představit i ve filmovém zpracování.

Jita160
13.07.2021 5 z 5

Mé romantické srdce zaplesalo.
Krásný,milý,romatický,zábavný a sexem okořeněný příběh .
Která z nás by nechtěla na svém trávníku najít takového vandráka? Jááááá rozhodně.
Z hudebního prostředí mám typ těchto knížek moc ráda,ale upřímně těm super hvězdám nezávidím ani cent.
Jsem vděčná že žiji "NORMÁLNÍ život.
Rozhodně Doporučuji!!!

tynka65
12.07.2021 3 z 5

Miluju film Zrodila se hvězda a po přečtení prvních pár kapitol mi přišel příběh Idolu hodně podobný. Frontman rockové kapely se seznámí s obyčejnou holkou, spojuje je vzájemná přitažlivost a především láska k hudbě. No, ale tam, kde Zrodila se hvězda graduje, Idol upadá...

Dokud byli Killian a Libby izolování na svém ostrově neskutečně mě jejich příběh bavil a chemie mezi nimi byla takřka hmatatelná. Poté co se (asi v polovině knihy) přesunuli do "velkého" světa, šlo to s nimi z kopce. A mě příběh vlastně přestal bavit. Konec jsem dočetla spíš z povinnosti, protože nesnáším nedočtené knížky.

No uvidíme co přinesou další díly téhle VIP série.

astra3
09.07.2021 4 z 5

Romantika z rockového prostředí. Pomalejší. Začátek OK, ale pak se to dost táhlo. Fanynky a hvězdy moc nemusím.

Haňulilinka
09.07.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Motivem mi trochu připomínala film Zrodila se hvězda.

Maruš.D
16.06.2021 4 z 5

Dala bych 4 a půl hvězdičky kdyby to šlo. Kniha se mi velmi líbila. Styl psaní mi vyhovoval, postavy byly super- žádná mě neiritovala a téma knihy nikdy neomrzí. Nicméně strhávám půl bodu za tu zápletku a trochu i ukončení, které se mi zdálo takové nemastné-neslané.
I přesto však byl příběh krásný a dojemný. Docela si přeju si přečíst o ostatních chlapech z kapely a o Scottim.. tak snad to brzo přijde :-))

erotika hudba

2021  82%Idol