Manažer

Když jsem se dozvěděla, že mě letecká společnost přesunula do první třídy, nemohla jsem uvěřit, jaké se na mě usmálo štěstí. A pak se vedle mě posadil on. Gabriel Scott, sexy parchant chladný jako led. Je manažerem nejslavnější rockové kapely na světě Kill John, legenda ve svém oboru a arogantní chlap, který na mě pohlíží spatra. Myslela jsem, že mu dám během našeho letu co proto, vůbec jsem však nečekala, že se mi zalíbí. Nečekala jsem, že po něm zatoužím. Nejvíc mě však překvapilo, že i on chce mě. Jen ne tak, jak bych čekala. Pokud jeho nabídku přijmu, nejspíš se zamiluju do muže, s kterým mě žádná budoucnost nečeká. Chci mu na to ale kývnout. Protože skutečný muž, jenž se skrývá pod dokonalým oblekem a ledovou maskou, je možná to nejlepší, co mě v životě potkalo. Dokážu ale rozpustit led, který svírá jeho srdce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474748/big_manazer-uf1-474748.jpg 4.4413

VIP 2.

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Baronet

Managed, 2021

Kniha Manažer

Kristy.Seb

Láska je to, čemu se v životě věnujete.

Láska je ten, komu se v životě věnujete.

Nikdo z nás nezmění svoji minulost. Máme jenom přítomnost.

Když po ničem netoužíte, nemůže vás to zklamat.

Některým věcem se těžko odolává, jakkoli se snažíš udržet si od nich odstup.

Neovlivníme, co udělají ostatní. Nikdy. Můžeme ovlivnit jen to, co děláme my sami.

Nikdy nevíte, co mate, dokud k to nepřijdete.

Začátek dost zajímavý. Hezký příběh.

Artep071

Opět podařený příběh, který určitě pobaví a potěší čtenáře ... musím z vlastního pocitu, ale říct, že Idol a Jax mě bavili o hvězdičku víc :)

MAU256

Krásný příběh pro romantické dušičky. Gabriel, který se bojí létání a nikoho k sobě nechce pustit. Sophie, která mu nejen se strachem z létání pomůže. A do srdíček se pomaloučku ale jistě vkrádá láska. Knížku mohu jen doporučit.

ardeas

Prvú knihu som čítala asi pred rokom a napriek prostrediu, ktore mam rada, neohurila. Tu, chladný Gabriel, mi zo začiatku nebol vôbec sympatický. Sophie mi zas na začiatku sadla. Paradoxne ale ako som sa preluskavala knihou, obratilo sa to. Gabriela mam rada a ju nemôžem vystáť... jeho vyvoj mi príde normálny, jej "inteligentné" zvasty ma unavovali.
Jedno veľké mínus autorky, ze nedokáže pre mňa správne gradovat zapletku a vyvrcholenie. Rovnako som to mala aj pri 1.knihe. Holt, je to umenie vedieť to postaviť tak, aby to nebolo klišé a malo to svoj originálny a nepateticky zaver.

Luciska13

Zase jednou knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Hromada romantiky, škádlení a úsměvů, ale ani nějaké to drama nechybělo. Už se těším na další díl.

biki

Tak jsem se konečně dostala i ke druhému dílu série. Přece jen ale asi trochu vadilo, že jsem Jaxe přečetla dřív, takže vyústění Gabrielova příběhu nebylo tak překvapivé (ne že bych tedy nějaký jiný závěr čekala). Stejně jako v obou dalších dílech je moc pěkná úvodní část se seznámením obou hrdinů, jejich postupné sbližování a také sbližování s ostatními členy kapely. To jde autorce fakt perfektně - je to vtipné, má to spád. Ale i zde je další část děje statičtější, Gabriel a Sophie kolem sebe jenom tak krouží, jeden krok sem, jeden zpátky, oba si hledají důvody, proč do vztahu nejít, i když je to k sobě táhne. V této části mě také překvapil Scottův způsob řešení frustrace - zrovna od něj bych to opravdu nečekala. No a v závěrečné části nechybí roztržka, která je o něco dramatičtější oproti druhým dvěma dílům.
Úroveň dosavadních třech dílů série se mi pak jeví srovnatelná (i když Jaxe možná stavím o malinko výš) a rozhodně patří do té lepší části žánru moderní romantiky.

TerezaMondeková

Bomba! S čistým svědomím můžu říct, že kniha je nádherná! Za mě v knize nic nechybělo... překvapení, napětí, zvrat, pravé přátelství, nechyběly dojemné chvíle, u kterých tekla slza. Nechyběla ani láska, bolest, zklamání, důvěra a naděje.
Ta touha a chtíč mezi hlavními hrdiny byl neuvěřitelný. Napjatě jsem čekala, co se mezi nimi stane a kdy. Dokonce jsem byla tak nedočkavá, že jsem taky měla chuť zakřičet "tak už na to konečně vlítněte". Ale zároveň to i oceňuji, protože kniha takhle nebyla jenom o sexu, ale i o přátelství, sbližování, budování důvěry. O tom, jak těžké pro někoho je pustit si toho druhého do života.
Ani tentokrát (díky bohu) autorka nevynechala svůj úžasný smysl pro humor. Od začátku, až do konce knihy jsem měla na tváři úsměv... vlastně jsem se smála jako měsíček na hnoji. Jsem neskutečně ráda, že i v tomhle díle jsme se setkali s celou kapelou a přáteli, bez kterých by ten příběh nebyl tak zábavný a záživný.
Sophie mi okamžitě přirostla k srdci. I když moc nemusím ukecané lidi, tak Sophie byla úžasná. Líbilo se mi, jak měla na všechno odpověď, nebála se projevit, co si myslí, co cítí, každému pomohla. Navíc to byla taková bláznivka, která se radovala z každé maličkosti.
Scottie... do toho jsem se asi zamilovala. I když to byl úplný protiklad Sophie, tak mi k sobě skvěle pasovali, doplňovali se. Ale jak se říká... protiklady se přitahují. Ale když se pak začal projevovat, ukazoval jaký pod tou slupkou chladnosti a odtažitosti je, tak můžu upřímně říct, že jsem hlavní hrdince záviděla. Pod vší tou slupkou byl citlivý, bolavý, upřímný, ochranitelský... svým způsobem i zábavný. Měl své bolístky, kvůli kterým se bál si někoho pustit k tělu, i když šlo o lidi, které miloval. Ale co mě mrzí je, že v knize nebyla více popsaná minulost hlavního hrdiny.
P.S. Láska je ten, komu se v životě věnujete!

Sebík0903

No jo, Kristen nezklamala a udělala z Manažera láskyplný příběh plný vtipů, neutuchajícího příběhu a pak i sexu. Upřímně mě na knize asi ani nic nepřekvapilo nebo nezaskočilo protože jsem přesně věděla, co mám očekávat, což úplně nevím, jestli má být správné :D. Neberte to špatně příběh a postavy se mi líbily se vším všudy, jen jsem jaksi taksi tušila, co bude následovat. Ale příběh se povedl, dá se srovnávat s prvním dílem, Idol, ale nedokážu říct, že by byl lepší (Killian je prostě Killian).
A ještě jedno musím podotknout, snad u žádného příběhu se mi ještě tolikrát nestalo, abych měla takové nutkání (tak desetkrát za celý příběh) zařvat přímo do knihy: "Tak už ji konečně polib!!" Jako fakt, tady spisovatelka přesně věděla, co se čtenáři dělá a to ji nezapomenu :D.