Manažer

Manažer https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474748/bmid_manazer-uf1-474748.jpg 4 544 90

VIP série

Když jsem se dozvěděla, že mě letecká společnost přesunula do první třídy, nemohla jsem uvěřit, jaké se na mě usmálo štěstí. A pak se vedle mě posadil on. Gabriel Scott, sexy parchant chladný jako led. Je manažerem nejslavnější rockové kapely na světě Kill John, legenda ve svém oboru a arogantní chlap, který na mě pohlíží spatra. Myslela jsem, že mu dám během našeho letu co proto, vůbec jsem však nečekala, že se mi zalíbí. Nečekala jsem, že po něm zatoužím. Nejvíc mě však překvapilo, že i on chce mě. Jen ne tak, jak bych čekala. Pokud jeho nabídku přijmu, nejspíš se zamiluju do muže, s kterým mě žádná budoucnost nečeká. Chci mu na to ale kývnout. Protože skutečný muž, jenž se skrývá pod dokonalým oblekem a ledovou maskou, je možná to nejlepší, co mě v životě potkalo. Dokážu ale rozpustit led, který svírá jeho srdce?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Managed , 2021

terikus
27.11.2021 5 z 5

To byla parádička, asi lepší než Idol. Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

Papita
26.11.2021 5 z 5

Skvělé! Za mě lepší než Idol. Tato kniha má příběh, pořád se něco děje a energie mezi hlavními hrdiny byla úžasná.

Kudík
26.11.2021 5 z 5

Předně musím uvést a pochválit, že u této série jsou prozatím vhodně zvolené obálky, což v poslední době nebývá často a děj je jednoduše parádní. Nejvíc jsem se bavila hned v počátku, při seznámení se Sluníčka a Povídalky v letadle, ale následně i s celou kapelou Kill Johna, při jejich vzájemném pošťuchování. Gabriel Scott (pro ostatní Scottie) se v průběhu děje celkem překvapivě vyloupne ze své ulity, protože z prvního dílu jsem měla ohledně této postavy trochu jiný dojem. A co se týká Sophie, zde se sice překvapení nekonalo, protože takhle sympaticky trhlé hrdinky mám ráda a zvrat v závěru byl více než očekávaný, ale přesto mám tyhle "pohádky", kde je ona praštěná a on vážný, pořád ráda. Upřímně se těším na další díly.

Ralemo
24.11.2021 5 z 5

Skvěle napsané, první díl jsem nečetla, každopádně to vůbec nevadilo. Skvělé téma, hlavní postavy úžasné. Přečteno za pár hodin.

suzanne1997
23.11.2021 5 z 5

Druhý díl série na ten první z mého pohledu příliš nenavazuje, pouze se chytá už existující kapely a jejího turné. Přesto je skvělý, zprvu odtažitý Gabriel a až moc energická Sophie, která mu svou přítomností dokáže převrátit život naruby. Ty dva si prostě nejde nezamilovat. Příběh plynul a řádky ubíhaly. Ostatní postavy se objevovaly a děj dotvářely. Pomyslnou korunku mu nasadil popis prostředí, do kterého autorka dokázala vtáhnout. V knize není nic navíc. Co mi však chybělo byla větší provázanost příběhů postav z prvního dílu. Zdálo se mi, že členové kapely jsou v knize trochu navíc, především proto že se o jejich osudech jako čtenáři dozvídáme jen velmi málo. Kdyby autorka napsala manažera nezavisle, jen by získal na originalitě a celkově by se z něj stal opravdu skvělý příběh (u pěti hvězdiček bych vůbec neváhala). Za mě 4,5 hvězdičky a jsem zvědavá na další díly.

Saimoon
20.11.2021 4 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, protože první díl Idol je moje srdcovka. Asi proto jsem od knihy měla velká očekávání, ale tak jako Idol mě nestrhla. To ovšem neznamemá, že byla špatná, jen mi přišla jiná než první díl. V prvním případě mi zde přišlo, že než se daly hlavní postavy dohromady, bylo třičtvrtě knihy přyč a konec mi přišel uspěchaný. Co ale kladně hodnotím je, že se zde více objevovaly vedlejší postavy - Jax, Whip, Rey. Chvilku mi příběh připomínal knihu Rytmus, Já a Malichyn, kde se dívka vydá na turné s bandou muzikatnů. Ale bylo to super, protože kluci jsou skvělí a už se těším na samostatné knihy o nich. Co se týče hlavních postav, tak zde je to takový stereotyp - praštěná holka a chladný sexy muž. Sophie byla skvělá, hned první scéna, kdy si Gabriela dobírá v letadle byla super. Nicméně Gabriel mě moc nenadchl třeba jako Killian v prvním díle. Sečte podtrženo - kniha se čte sama, jsou zde věci u kterých se zasmějete a samozřejmě na konci knihy srdce zaplesají. Jak už jsem napsala, kniha se mi líbila, ale u mě stále vede Idol.

anna7852
20.11.2021 5 z 5

Jako ze Idol luxusní,ale u téhle knihy jsem slintala blahem. Nádhera,potrebuju další dily

nina3905
19.11.2021 5 z 5

Kniha má iskru, náboj a nudiť sa pri nej určite nebudete. Hlavných hrdinov si rýchlo a ľahko zamilujete. Veľmi sa mi páčili ich prezývky. Tento diel sa mi páčil viac ako prvá časť série.

Elize
19.11.2021 4 z 5

pěkné, čtivé, oddechové, hned od začátku se začtete a Sophii si člověk okamžitě zamiluje a především si nejde nezamilovat Scottieho. Za mě bych řekla, že ještě trochu lepší než první díl - charaktery postav byly barvitější a o něco výstřednější, což v tomto případě oceňuji, každý dialog mezi hlavními postavami měl náboj, chemie fungovala, zkrátka příjemné čtení, které zkrátí nejednu dlouhou chvíli. Dostalo se mi přesně to, co jsem očekávala, takže za mě spokojenost a pro milovníky romantiky doporučuji!

valika0302
16.11.2021 5 z 5

Perfektná kniha, veľmi sa mi páčia s takouto tématikou, dokonca by som povedala, že táto časť bola ešte lepšia ako prvá, odporúčam !