TerezaMondeková - Profil

Poslat zprávu

Tereza Mondeková (2002, žena) · Jihočeský kraj

Aktivní: včera v 21:16 offline (poprvé: 30.07.2017)

197 bodů (přidáno 0 autorů a 0 knih)

Získané palce za komentáře: 291, udělené: 5293

Právě čtené knihy

Noční lov
11.02.2018
Noční lov 2017, R. Bryndza

Gabrielův Očistec
04.02.2018
Gabrielův Očistec 2014, S. Reynard

Kdo jsem

Jsem divná holka. Jsem samotář, nedůvěřivá, tichá, samostatná, uzavřená, spolehlivá, trpělivá, nespolečenská, upřímná, klidná, obětavá, vážná, citlivá, věrná, vnímavá, divná, tajemná. Jsem radši sama. Mám ráda svůj klid a soukromí. Nevyhledávám moc společnost. Jsem i tak trochu snílek. Jsem uzavřená ve svém vlastním světě do kterého nikdo jiný nevidí. Nečte se ve mně, jako v otevřené knize. Jsem, prostě jiná. Ostatní si vyberou slunce, já zase měsíc a hvězdy. Ostatní mají radši den a já tmu. Ostatní mají radši léto, já zase zimu. Moje nejoblíbenější počasí je déšť, zima, mlha, bouřka. Jsem noční tvor. Jsem, prostě divný člověk a jsem s tím spokojená. Mám, ale i pár důvěrných přátel.
Všichni máme své vzestupy a pády, ale to jak se s nimi vypořádáte určuje, kdo vlastně jste. Musíte dělat věci o kterách si myslíte, že je nedokážete.

Mé nejoblíbenější knihy: Tisíc polibků, Večeře s vampýrem, V ringu, Losing it, Učiněná katastrofa, Dokonalá vášeň, Počkám na tebe, Plamen v nás.

Mé nejoblíbenější knižní série: Zavržený, Andělé, Svůdná trilogie, Aféra Blackstone, Off-Campus, After, Dublin Street.

Nejoblíbenější žánry: Literatura světová, Americká literatura, Pro děti a mládež, Pro ženy, Dívčí romány, Romány, Fantasy.

Nejoblíbenější štítky: Andělé, Démoni, Padlí andělé, Láska, Romantika, Erotika, Milostný trojúhelník, Osudová láska, První láska, Přátelství, Rodina, Rodinné vztahy, Rodinná tajemství, Napětí, Cestování, Nebezpečí, Alkohol, Drogy, Úrazy, Vraždy, Smrt, Vyrovnání se s minulostí, Střední škola, Vysoká škola, Studium, Studenti, Univerzity, Večírky, Dospívání, Děti, Fitness, Box, Herectví, Lední hokej, Zápasení, Hudba, Hudební skupiny, USA, Manželství, Vztahy, Kouzla, Upíři, Vlkodlaci, Čarodějky, Fantasy.

Nejoblíbenější autoři: Elle Kennedy, Samantha Young, Raine Miller, Katy Evans, Kylie Scott, Anna Todd, J. Lynn, Abigail Gibbs, Kresley Cole, Becca Fitzpatrick, Lauren Kate, ,Tillie Cole.

Mé koníčky: Čtení, Kreslení, Spaní, Relaxace, Večerní běhání.

Můj oblíbený citát: „Čtenář prožije tisíc životů, než zemře. Člověk, jenž nikdy nečte, prožije jen jeden.“
George Raymond Richard Martin

Kreslení nebo čtení je můj útěk z reality do mého vlastního světa.