Legenda

Maverick „Mstitel“ Cage chce dosáhnout na vrchol a stát se legendou ringu. Svoji identitu pečlivě tají a mezi bojovníky je známý jako nový hráč s touhou po pomstě a zlověstným tetováním na zádech. Chce si vyrovnat osobní skóre s jedničkou Undergroundu, jediným a jedinečným Remingtonem „Uragánem“ Tatem. Když se Maverick seznámí s mladou dívkou, zajiskří to mezi nimi. Reese Dumasová je sestřenice Remingtonovy manželky, měla by tedy fandit jeho protivníkovi a držet se od Mavericka dál. Maverick je však odhodlaný bojovat o ženu, kterou miluje, i s monstry ve vlastní mysli. Oči celého světa se upírají jen na ně a vítěz vejde do historie jako největší bojovník ze všech. Jako legenda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413416/big_legenda-gzY-413416.png 4.4315

V ringu 6.

Vydáno: , Baronet

Legend, 2016

Kniha Legenda

Adriana21
25.02.2022

Další super díl. Knížku jsem přečetla během jednoho dne. Fakt paráda.

Artep071
12.02.2022

Další skvělý příběh , který mě neskutečně bavil!!! Jsem fanoušek Remyho a Brook a mrzí mě, že se s nimi vlastně loučím, jelikož mi budou opravdu chybět , ale všichni kolem nich Mell + Grey, Pandora + Kenna, Reese, jsou úžasní a Maverickův příběh měj skvělý náboj a jiskru ... chybí mi příběh ostatních z týmu Remyho ... těším se na závěrečný díl " Racer"
určitě všem doporučuji přečíst si celou sérii , protože je moc povedená :)

Pája699
26.08.2021

(+ SPOILER) Tak tohle mi neskutečně sedlo. Miluju box a prostřední MMA, tkž tato kniha byla jak dělaná mě na míru Za mě jedno velké ANO a jdu hned objednat zbylé díly ze série. K tomu úžasnááá obálka, moje srdce plesá. Jednu malou výtku bych přeci ale jen měla. Epilog byl více rozvedla, takové hodně krátké sdělení, jak to s hlavními hrdiny Mavericka a Reese dopadlo. Klidně bych byla i po pokračování knihy .-) Příběh mě neskutečně bavil.

„Náš jediný a jedinečný, dámy a pánové! Nejobávanější začátečník, jaký kdy vkročil do tohoto ringu.
KRÁL, Mstitel, Maaaaverick Caaaage!“

nikca3976
25.08.2021

Tak tento díl byl skvělý.Čekala jsem trochu něco jiného ale mile mě to překvapilo. Jak Maverick,tak Reese si mě získali...oba sympaťáci..ze začátku jsem se celkem bála, že bude Maverick stejný šmejd jako jeho otec,ale chlapec překvapil ️ Taky se mi strašně líbilo, že se tu ukázal Remyyyyyyyy...a to hodně často vzhledem k tomu, že spolu měli i zápasit...tady se jenom znovu ukázalo že Remington Tate má koule a charakter ️ a malý Racer...no bože malinkej miláček ️ten mě úplně zdolal ️

Laf
28.07.2021

Poutavě napsaná kniha pro chvíle pohody. Čte se rychle a do série se skvěle hodí. :)

LadyAlena
05.01.2021

Na této knize musím vyzdvihnout to, jak je nezvykle nekomplikovaná a hlavní postavy si tam pomáhají, až na nějaké drobné předsudky vůči hrdinovi je to prostě pozitivní čtení. Čtu opravdu hodně a takovouto knížku mám za večer přečtenou, byla pro mě pohlazení po duši po řadě jiných komplikovaných dějů, kdy se nechápou, uráží, přehlíží ... tohle bylo super :-)

luzajickova
10.11.2020

Mě opravdu už nepřekvapuje jak tahle serie je dokonalá tedy alespoň pro mě je.. ♥
Autorka naprosto vystihuje box a vše kolem toho...mám ráda její styl psaní a nikdy mě to snad ani neomrzí protože k tomu můžu napsat opravdu jedině jedno slovo a to je PERFEKTNI! Tohle je snad první díl z této serie kde muž (Mav) nešel tak po ženě (Reese) nedával to hned najevo jako to dělali ostatní (Remy,Grey,Kenna) ale strašně se mi to líbiloo... Já nějak měla tušení kdo je Maveho otec ale stále se mi tomu nechtělo věřit i když jsem se utvrdila v tom že moje tvrzení bylo správné.. Každý Syn není stejný jako jeho rodiče a Mav byl o dost lepší než jeho fotr spíš bych je neměla srovnávat to prostě nejde... protože jeho otec byl opravdu parchant který neuměl jednat fér za to Mav to uměl... Jakože Racer? To je tak zlatý kluk milovalaa sem hoo to jeho Meviku a Uí to bylo tak zlatéééé ♥♥
Remy,Brooke,Pete,Riley,Diana,Lupe ♥ Celý tým milujuu ale to už jsem psala u jejich knih). Moc se mi líbilo jak tým Rema přijal Mava.. Remy mu pomáhal pokud se to tak dá nazvat Mav ho prostě zaujal ne nezaujal Remy v něm uviděl sám sebe a choval se k němu tak jako Mava otec ne.. Remyy je prostě jedinečný a hodný i když si to o sobě kolikrát nemyslí ale s Brooke jsou k sobě jako stvoření ♥

hana1105
01.11.2020

Kdybych měla knihu okomentovat jedním slovem, bylo by to bomba. Celá série je super. Skvělá oddechovka.