koupit knihy

Katy Evans

americká, 1976

Nahrávám...

Nová kniha

Chci tě zpátky!

Chci tě zpátky! - Katy Evans

O miliardáři Williamu Walkerovi se povídá, že je arogantní a má srdce jako z kamene. Dělat mu osobní asistentku bylo pro Indiu nekonečnou noční můrou. Když se jí naskytla... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (7)

petulik330
předevčírem

Já jsem to vzala od konce a to od Racera, ale nic na tom nevadilo. Tento díl se mi líbil asi nejvíce i když knihy o Remym nebyly špatně moje srdcovka je Racer.

Každá kniha obsahuje nějaké problémy hlavních hrdinů a nakonec jejich vyřešení. A také dost erotiky.
Jen doporučuji.

Vendulik
13. března

Styl psaní autorky se mi vůbec nelíbí. U některých jejích knih jsem dokončena chytala nervy. Je to škoda. Náměty knih jsou super ale samotné provedení příběhu není ono.

TerezaMondeková
19.10.2019

Katy je jedna z nejlepších spisovatelek. Moc se mi na Katy líbí, že do svých knih nedává žádné klišé. Přijde mi, že box je taková její poznávací značka. Jsem ráda, že ho přidává do každé své knihy a taky se mi líbí, že do každé své knihy přidá něco nového. Box, bipolární porucha, mafie, násilí, smrt... A taky si myslím, že má opravdu dokonalé obálky! Každá její kniha je prostě úžasná. Skvěle napsaná, promyšlená, zajímavá, originální. V každé její knize je nějaký zvrat, překvapení, romantika, napětí, úžasný konec.
P.S. Remy je doteď můj nejoblíbenější knižní hrdina! ♥

AliceTief
11.10.2018

Jedna z mých nejoblíbenějších serií, škoda že v ČR nevyjde i další její knihy..

ketvin
20.04.2018

Série V ringu má celkem 7 dílů, 6.díl je o zápasníkovi Maverickovi a 7.díl o Racerovi... Kéž by vyšly česky... Super série...

angelbooks
31.12.2016

:O :D Pokaždé jsem knihu hltala až do konce a když už jsem knihu dočetla, pořád jsem byla v takovém pobláznění, že jsem tomu chvilkama nemohla uvěřit :D.
Určitě doporučuji :). Až na první díl (když na to teď vzpomínám) mě trošičku zklamal, ostatní to vylepšili :) a hlavně ten poslední díl :D úplná třešinka na dortu :D.

jitka7
25.05.2015

Série V ringu mě naprosto dostala.... Remyho příběh byl prostě skvělý. Více takových knih