Koupit knihy

Katy Evans

americká, 1976


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 11 knih

Komentáře (7)

petulik330
24.10.2021

Já jsem to vzala od konce a to od Racera, ale nic na tom nevadilo. Tento díl se mi líbil asi nejvíce i když knihy o Remym nebyly špatně moje srdcovka je Racer.

Každá kniha obsahuje nějaké problémy hlavních hrdinů a nakonec jejich vyřešení. A také dost erotiky.
Jen doporučuji.

Vendulik
13.03.2021

Styl psaní autorky se mi vůbec nelíbí. U některých jejích knih jsem dokončena chytala nervy. Je to škoda. Náměty knih jsou super ale samotné provedení příběhu není ono.

TerezaMondeková
19.10.2019

Katy je jedna z nejlepších spisovatelek. Přijde mi, že box je taková její poznávací značka. Jsem ráda, že ho přidává do každé své knihy a taky se mi líbí, že do každé své knihy přidá něco nového. Box, bipolární porucha, mafie, násilí, smrt... A taky si myslím, že má opravdu dokonalé obálky! Každá její kniha je prostě úžasná. Skvěle napsaná, promyšlená, zajímavá, originální. V každé její knize je nějaký zvrat, překvapení, romantika, napětí, láska.

AliceTief
11.10.2018

Jedna z mých nejoblíbenějších serií, škoda že v ČR nevyjde i další její knihy..

ketvin
20.04.2018

Série V ringu má celkem 7 dílů, 6.díl je o zápasníkovi Maverickovi a 7.díl o Racerovi... Kéž by vyšly česky... Super série...

angelbooks
31.12.2016

:O :D Pokaždé jsem knihu hltala až do konce a když už jsem knihu dočetla, pořád jsem byla v takovém pobláznění, že jsem tomu chvilkama nemohla uvěřit :D.
Určitě doporučuji :). Až na první díl (když na to teď vzpomínám) mě trošičku zklamal, ostatní to vylepšili :) a hlavně ten poslední díl :D úplná třešinka na dortu :D.

jitka7
25.05.2015

Série V ringu mě naprosto dostala.... Remyho příběh byl prostě skvělý. Více takových knih