V podsvětí

Milenec, přítel, ochránce – Greyson King je vším, co si kdy Melanie od muže přála. Díky němu se cítí naživu, díky němu má pocit, že konečně něco znamená. Greyson ale příliš často mizí na celé dny bez jediného slova vysvětlení. Když je s ní, říká, že jí nepřinese nic dobrého. Když zmizí, její srdce krvácí. Melanie odhaluje svět plný lží, temnoty a tajemství, který se před ní Greyson snaží ukrýt, a zjistí, že jejich první setkání za oné deštivé noci nejspíš vůbec nebyla náhoda. Jediný, kdo ji dokáže ochránit, je Greyson – muž, před kterým by měla utéct. Muž, který ji může zničit. Muž, kterého se obávají i v podsvětí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232426/big_v-ringu-v-podsveti-OuT-232426.jpg 4.3444

V ringu 4.

Vydáno: , Baronet

Roque, 2014

Kniha V podsvětí

nikca3976

Mafiánské prostředí zbožňuju..tahle autorka prostě ví jak zaujmout...hned od začátku jsem si příběh tady téhle dvojice oblíbila...líbilo se mi, že byl příběh popsán z pohledu obou a ne jenom z pohledu jedné jako V ringu a Šanci..chemie mezi těma dvěma byla Hodně zajímavé, vášnivé, tajemné čtení...bratr Graysona byl pěkný hajzlík..měla jsem chuť zalézt do té knížky a dát mu po tlamě na konci jsem skoro nedýchala teda a měla slzy na krajíčku možná bych to ještě trochu protáhla ..bylo mi líto že už jsem na konci

oresvo

Mám tuhle autorku rada i její knížky , mám ale jednu výhradu. Příběh je poutavý, ale jsou zde zdlouhavé pasáže kdy popisuje sexuální praktiky . Kdyby je omezila na polovinu tak je to top čtení.

Příběh Měl se mi libil, holka si umí užívat a když potká chlapa svých snů ledasco dokáže přehlédnout.
Grey mě občas děsil , takový stalker. Ale jinak mi byl sympatický.

Kristy.Seb

V životě není nic jistě. Život sám není jistý, ani přátelství, ani láska. Ale máte-li to první, získáte jistotu, že můžete navazovat přátelství, prožít svůj život a hledat lásku.

Někdy jediný způsob, jak se přestat litovat, je začít si užívat.

Nejlepší je soustředit se na někoho jiného, udělat pro něj něco pěkného, protože nejste jediní, kdo má problémy.

Představy jsou pro lidi, kteří nedělají, co chtějí.

To, kdo si spolu hrají, ti spolu zůstávají.

Líbilo se mi, že byl další díl z druhé strany příběhu. Jen mi je záhadou kde stále berou ty sexy žhaví chlapi.

luzajickova
01.10.2020

Tohle byla opravdu jízda!
Miluju too...tuhle serii naprosto miluju.. zaujala mě strašně moc
Nejdřív mě naprosto dostaly Brooke a Remy a teď Melanie a Greyson..
Pane bože to je tak užasná serie!! ♥
Melanie se vůbec nechovala namyšleně chovala se jako obyčejná dívka což dokazuje že každá blondýna není opravdu blbá jak se říká.. nikdy sem tomu nevěřila i když sem říkala že sem obarvená blondýna jak moc sem blbá samozřejmě ze srandy :D Teď když sem dočetla příběh Melanie a Greysona mám pocity smíšené samozřejmě sem brečela u některých scén a někdy sem byla tak naštvaná na Greysonova otce to co udělal bylo odporné.. a Greye bratr Wyatt ten mě zklamal i když mi intuice říkala že nebude takový jak sem si myslela.. Derek a C.C. naprosto sem se do nich zamilovala..♥♥
Občas mě dostali hlášky Greye například.. Když řekne něco Derek a Grey ho plácne a řekne ať se Mel omluví.. :D (Kdo četl pochopí snad jak to myslím a která hláška to je).
Nevím co napsat na tuhle knížku ale vím jistě že se k téhle serii někdy vrátím je to naprostá bomba miluju ji♥
Myslela jsem si že bude o něco slabší než Brooke a Remy ale ne je skvěláá nemohla jsem se od knihy odtrhnout .. a to nemám moc v lásce drasťáky jestli se to dá tak nazvat :D

JitulHa
21.08.2020

Na příběhu V podsvětí bylo hodně zajímmavé právě prostředí, ve kterém se odehrávalo, jelikož ději dodávalo takový ten temný, nebezpečný, napínavý nádech. I samotní hlavní protagonisté si určitě zasloužili bližší pohled, kterého se jim dostalo a díky tomu jsme pak lépe pochopili, proč se stalo to či ono. K tomu přimíchaná velkolepá romance a milostné pletky... Tahle autorka prostě ví, co píše a já mám její knihy moc ráda.

ivetapl
21.08.2020

Tak tohle byl nejlepší díl ze série. Hodně čtivé, líbí se mi, že bylo střídané vyprávění Melanie a Greysona.

prcek19
06.07.2020

Zatím nejlepší díl série, ale samozřejmě ji nemám dočtenou celou..kniha se četla dobře, možná i díky tomu, že se střídalo vyprávění Melanie a Graysona

muchomurka
06.05.2020

Přečteno rychle, celkem čtivé, ale tak nějak průměr. Jsou lepší knížky na podobná témata, ale jsou i horší.
Chvílemi jsem se ztrácela (asi moje chyba, nečetla jsem všechny díly a už vůbec ne popořadě), chvílemi jsem se nechytala v jejich slovních přestřelkách, jak kdybych kus textu neměla. A všechno bylo syrové a hladové. Jak kdyby nebylo dost různých přídavných jmen, jak situaci popsat, pořád dokola číst to samé bylo až únavné.
Melanie mě nějak nesedla, Greyson naopak byl skvělý. Brooke mi zde přišla nějaká jiná, než v díle věnovaném jí, ale možná je to jen pocit, protože je to dlouho, co jsem ho četla. No, hlavně že to dobře dopadlo, už jsem se až bála, že Melanie od Greysona odejde a půl knihy bude vzdychat, že ho chce, přestože ho mít může, ale nechce, tak radši se bude trápit. A mě to bude akorát štvát.