Ve víru rocku

Pandora, kamarádka Brooke a Melanie, se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka MacKenna, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. MacKenna se ale nyní vrací do města na největší koncert roku a Pandora se toho rozhodne využít, aby se mu pomstila. Když ji však v zákulisí chytnou, dostane na výběr: obvinění proti ní nebudou vznesena, pokud splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, už proto, že kvůli nim bude muset být se svým bývalým přítelem častěji, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak MacKennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232391/big_v-ringu-ve-viru-rocku-yzQ-232391.jpg 4.2460

V ringu 5.

Vydáno: , Baronet

Ripped, 2014

Kniha Ve víru rocku

Janulkaxxx
15.11.2022

Tuhle knihu jsem četla už po několikáté ikdyž ted už mě až tak nenadchla jako na poprvé, ale věřím, že se k ní opět znovu vrátím. Na konci opět pár slz ukáplo.

Adriana21
25.02.2022

Parádní díl. Na Pandoru jsem byla fakt zvědavá, ale i jsem se knihy trochu obávala, sama ani nevím proč. Ale byla jsem moc mile překvapena, že mě tenhle díl tak chytl.

Artep071
11.02.2022

Juuuuuuuuuu ...jsem nadšená z příběhu Pan ... dostala mě , naprosto jsem s ní soucítila a tak moc jsem jí přála pěkný konec .....je to nádherný posun a vývoj ....fuuuuuu .Moc pěkný ... :)

nikca3976
25.08.2021

Za mě nejslabší díl.Chvilkama mě to bavilo,chvilkama zase ne.Postavy mi taky moc nesedly...někde ke konci se objevil teda zvrat,který jsem vůbec nečekala,ale jinak mě to nějak nenadchlo

adela2230
01.05.2021

Zajímavý příběh, je to jiné, než jsem v příbězích zvyklá. Bohužel začínám číst "odzadu" takže je to takové zvláštní, Pandora občas působí tak zvláštně, ale jinak je příběh fajn.

oresvo
15.04.2021

Tak tahle byla asi nejlepší z celé série co jsem četla . Kenna byl vtipnej a nebyl vůbec zlej, na to že je to rocková hvězda, Pan byla celkem naoko drsná ale uvnitř jemná. Ten konec mě teda dostal, že i slza ukápla.
Celkově to bylo dobré čtení, žádné dlouhé vleklé scény , pěkně to plynulo. Vtipné. Zamilované i dramatické.

Kristy.Seb
16.02.2021

Když si svá přání a představy napíšete na papír, jako byste tím vesmíru vyslali vzkaz: Chlapče, pohni kostrou, ať se mi to splní.

Když uděláš jakékoli rozhodnutí, uvažuješ, jestli ses rozhodl správně.

Minulost neurčuje budoucnost.

Stačí vteřina a zlomí vás to. Ale stačí čas a trocha úsilí, a i když to chvíli trvá, zvládnete to.

Pandora mi od začátku přišla dost děsivá. Už vím, co za tím bylo. Ale tohle jsem teda nečekala... Jen mě mrzí, že ten příběh skončil "nedokončený". Snad bude alespoň částečný pokračování v dalších dílech.

luzajickova
05.10.2020

Opět jsem se usvědčila že je tahle serie naprosto užasná ♥
Brooke Remy,Mel Grey a teď Pan a Kenna ♥
Konečně jsem pochopila proč se Pandora chovala tak jak se chovala a vše mi dává mnohem větší smysl.. Myslela sem si že Kenna bude parchant ale mýlila sem se hodně mě překvapil a opět nemůžu říct nic špatného o této knize zamilovala sem si jí strašně moc... Matka Pandory hmmm :/ nevím moc se mi nezamlouvala od začátku ale asi toho co udělala vážně lituje.. Jax a Lex Tak ty jsem milovala taky uplné zlatíčkaaa♥♥ Kolikrát mi ukápla i slza hlavně na konci ♥ Ta chemie mezi Pan a Kennou se nedala nevidět chtěli se a to bylo jasné a dost viditelné... Mám radost že se tam i když jen na chvili ale objevili Brooke Remy a Mel a Grey ♥
Já k téhle serii vážně už nevím co psát napsala sem snad vše co šlo a nemám slov prostě to milujuuu a nechápu jak jsem mohla tuhle serii tak strašně dlouho odkládat... :D Rozhodně se těším na Brooke sestřenici Reese a Mavericka ale mám pocit už teď že to bude bomba a pořádná jízda...