Ve víru rocku

Pandora, kamarádka Brooke a Melanie, se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka MacKenna, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. MacKenna se ale nyní vrací do města na největší koncert roku a Pandora se toho rozhodne využít, aby se mu pomstila. Když ji však v zákulisí chytnou, dostane na výběr: obvinění proti ní nebudou vznesena, pokud splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, už proto, že kvůli nim bude muset být se svým bývalým přítelem častěji, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak MacKennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232391/big_v-ringu-ve-viru-rocku-yzQ-232391.jpg 4.2422

V ringu 5.

Vydáno: , Baronet

Ripped, 2014

Kniha Ve víru rocku

nikca3976

Za mě nejslabší díl.Chvilkama mě to bavilo,chvilkama zase ne.Postavy mi taky moc nesedly...někde ke konci se objevil teda zvrat,který jsem vůbec nečekala,ale jinak mě to nějak nenadchlo

adela2230

Zajímavý příběh, je to jiné, než jsem v příbězích zvyklá. Bohužel začínám číst "odzadu" takže je to takové zvláštní, Pandora občas působí tak zvláštně, ale jinak je příběh fajn.

oresvo

Tak tahle byla asi nejlepší z celé série co jsem četla . Kenna byl vtipnej a nebyl vůbec zlej, na to že je to rocková hvězda, Pan byla celkem naoko drsná ale uvnitř jemná. Ten konec mě teda dostal, že i slza ukápla.
Celkově to bylo dobré čtení, žádné dlouhé vleklé scény , pěkně to plynulo. Vtipné. Zamilované i dramatické.

Kristy.Seb

Když si svá přání a představy napíšete na papír, jako byste tím vesmíru vyslali vzkaz: Chlapče, pohni kostrou, ať se mi to splní.

Když uděláš jakékoli rozhodnutí, uvažuješ, jestli ses rozhodl správně.

Minulost neurčuje budoucnost.

Stačí vteřina a zlomí vás to. Ale stačí čas a trocha úsilí, a i když to chvíli trvá, zvládnete to.

Pandora mi od začátku přišla dost děsivá. Už vím, co za tím bylo. Ale tohle jsem teda nečekala... Jen mě mrzí, že ten příběh skončil "nedokončený". Snad bude alespoň částečný pokračování v dalších dílech.

luzajickova
05.10.2020

Opět jsem se usvědčila že je tahle serie naprosto užasná ♥
Brooke Remy,Mel Grey a teď Pan a Kenna ♥
Konečně jsem pochopila proč se Pandora chovala tak jak se chovala a vše mi dává mnohem větší smysl.. Myslela sem si že Kenna bude parchant ale mýlila sem se hodně mě překvapil a opět nemůžu říct nic špatného o této knize zamilovala sem si jí strašně moc... Matka Pandory hmmm :/ nevím moc se mi nezamlouvala od začátku ale asi toho co udělala vážně lituje.. Jax a Lex Tak ty jsem milovala taky uplné zlatíčkaaa♥♥ Kolikrát mi ukápla i slza hlavně na konci ♥ Ta chemie mezi Pan a Kennou se nedala nevidět chtěli se a to bylo jasné a dost viditelné... Mám radost že se tam i když jen na chvili ale objevili Brooke Remy a Mel a Grey ♥
Já k téhle serii vážně už nevím co psát napsala sem snad vše co šlo a nemám slov prostě to milujuuu a nechápu jak jsem mohla tuhle serii tak strašně dlouho odkládat... :D Rozhodně se těším na Brooke sestřenici Reese a Mavericka ale mám pocit už teď že to bude bomba a pořádná jízda...

JitulHa
21.08.2020

Pandora v této knize otevírá tu pomyslnou skříňku a vypráví svůj příběh. Konečně se tak dozvídáme, kdo je onen tajemný, kvůli němuž zdejší hrdinka nenávidí celé mužské pokolení. Kromě nepěkné minulosti, jsme svědky i řady úsměvných situací, kdy se ústřední dvojice vzájemně hašteří a zároveň se snaží odolat nepopiratelné přitažlivosti, která mezi nimi i po tom všem, co mají za sebou, panuje. Na rozdíl od přechozích částí série, se tu ocitáme ve víru barev, světel a samozřejmě hudby. Autorce se podařilo to věrohodně popsat až do té míry, že jsem měla doopravdy pocit, jako bych jejich hudbu slyšela a celou show viděla! A to se mi doposud u žádné jiné knihy s touto tématikou ještě nestalo! Vážně skvělá práce!!!

meda2007
24.07.2020

Tenhle dil byl skvely. Asi jsem se zamilovala :)

david9690
08.05.2020

Vybral jsem si tuto knihu díky výzvě kvůli jejímu tématu - hlavní hrdina má mé vysněné povolání - už od dětství jsem snil o kariéře rockového muzikanta a frontmana kapely stojícího na pódiu před obrovským davem fanoušků a zejména fanynek. A tak jsem vylosoval knihu o tomto tématu ikdyž určenou zejména pro ženy. No musím říct že mé seznámení s Červenou knihovnou nebyla zas taková katastrofa a mělo to svým způsobem i některé zajímavé situace a zvraty. Zejména když vyšlio na jevo, že strůjcem rozchodu Keena a Pan byla její matka. Některé věci zde byly pro mě poněkud naivní ale zase četl jsem už mnohem horší díla. Takže asi jo!