Šance

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/194243/v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4.2355

V ringu (2.)

The Chance (2012)

Vydáno:, Baronet

Tanya007

Kniha se mi líbila. Solidní pokračování prvního dílu.

ketvin

Druhý díl není ani zdaleka tak dobrý, jako první, ale i tak si 5* zaslouží :) Jelikož 3. díl shrnuje 1. a 2. díl očima Remyho, tak už jen z toho lze poznat, že 2. díl vlastně tolik "nedal", protože mu ve 3. díle není věnováno skoro vůbec žádný prostor (jsou tu snad jen štíři, loučení, odloučení a porod....). ALE i tak stojí za to si knihu přečíst a člověk si to skvěle užije. Hlavně již zmíněná část se štíry byla skvěle napsaná, popisy deprese a Remyho síly úžasné. Procedura, kterou podstoupil v nemocnici a Broočino vnímání situace rovněž úžasné. Hrdinové jsou prostě skvělí.
Musím říct, že vyloženě se mi nelíbilo jejich odloučení. Chápu, že ho autorka chtěla, ale mě to dralo. Také mě mrzí konec posledního zápasu. Sice bylo hezké, jak se Remy o vítězství vůbec nezajímal a hlavně se snažil dostat Brooke do nemocnice, ale moje romantická část by tam chtěla vidět spíše něco ve stylu, jak si ji vynese do ringu a požádá o ruku a tak :D Ale i tak - SUPER. :)

Maruš.D

Stejně jako v prvním díle, i zde je hodně napětí, vášnivých citů, dramatických scén a ‘černých očí’. Remi a Brook se se vším poprali s noblesou jim vlastní. Když se člověk soustředí spíše na děj, kniha ho zcela pohltí. Nicméně styl jakým Brook vyjadřuje své myšlenky Vás občas nutí skočit z okna, nebo si alespoň strčit špunty do uší a nasadit klapky na oči. Mně osobe se kniha líbila, ačkoliv kdybych ji měla shrnout do pár slov, zněla by nějak takhle:
SEX- BOX- SEX- SEX- SEX- BOX- SEXUÁLNÍ FRUSTRACE- ZÁPLETKA- SEX- ŠŤASTNÝ KONEC.

TerezaMondeková

KRÁSA!
Knihu jsem si stáhla z Ulož.to, protože jsem si to musela okamžitě přečíst. Nemohla jsem to vydržet. Od knihy jsem se nemohla vůbec odtrhnout. Četla jsem celou noc a ráno dočteno. Kniha je naprosto dokonalá. Vůbec nic tam nechybí. První díl se mi líbil o trochu víc. Přišlo mi to víc nepínavější a zajímavější. Ale v téhle knize se mi víc líbila ta scéna se škorpionáma, vůbec jsem to nečekala. Bylo to opravdu překvapení. A už vůbec jsem nečekala, že by spolu mohly mít dítě. Na můj vkus je to trochu brzy. Já bych tam osobně dala na konci epilog, tak o rok-dva později a až tam by se spolu čekali dítě, ale to je věc názoru.
Obálka je nádherná. Ale stejně se mi víc líbila u prvního dílu. Název to samé. Knihu si určitě znovu přečtu. Doporučuji.

29.11.2017

Jsem nadšená z toho, jak to dopadlo. Nečekala jsem, že by spolu měli dítě, ale to nakonec bylo úplně ze všeho nejvíc. Fakt super čtení.

IvankaM
26.11.2017

Bylo to maličko lepší jak první díl. Ježiš ale to je hrůza.
Styl psaní je jedna velká tragédie.
Nemůžu se prostě vcítit do postav. Nejde to. Brooke kecala furt ty samé věty dokola. Děj je naprosto pitomý a předvídatelný. Spisovatelka tak strašně zbarbala naprosto úžasný námět.
A to jméno pro syna? panebože to je stejně debilní jak z dnešního Hollywoodu.

Ivulína18
23.11.2017

První díl jsem doslova hltala, jediné co se mi na knize nelíbí je že hrdinka nemluví o ničem jiném než o tom že už by s Remym ráda vrzla a o tom jak strašně žárlí ikdyž nemá proč ....U dvojky.... dost divný je že rodila při zápase a člověk který seděl vedle ní si toho nevšimnul...

Ruxandra
09.11.2017

Pustila jsem se do dvojky hned po prvním dílu, což byla velká chyba. Toho óchání a áchání nad Remyho úžasností a dokonalostí bylo prostě už příliš. Brooke mi tady také lezla hrozně na nervy, jako by to byl někdo úplně jiný než v prvním díle.
A chápu, že je kniha z erotického žánru, ale prakticky žádný děj a sex nebo alespoň mluvení o něm na každé stránce a dokola se opakující věty a fráze... to už se snad musí po chvíli zajídat každému. Odstranit sex, zbude vám asi 30 stránek kde se skutečně něco děje :) Za mě dvojka spíše nic moc, těšila jsem se až jí dočtu abych si mohla vzít jinou knihu.

Mark.
02.11.2017

Stále jsem čekala, kdy se projeví obálka v ději. Zda to bylo bráno tak, že i Brook bojovala, ale jinak než v ringu? Kniha se četla dobře, ale mnohdy jsem měla tendenci se sní majznout po hlavě s dotazem, co to vůbec čtu. Hloupé projevy Brook a Remyho, které bych z knihy vyškrtala. S celkovým nadhledem to ale nebylo úplně k zahození. Jako relax se to dalo číst.

Kakatja
30.09.2017

Srdce je dutý sval, ... Lovely

Elčokča
01.06.2017

No. První díl mě zaujal, hlavně boxerské prostředí. Do toho ta psychická porucha- říkala jsem si, že to aspoň nebude klasická romanťárna. Ale vůbec jsem se nemohla začíst a strašně mi vadilo, jak byla Brooke ukňouraná. Taková koule na noze, co všechno komplikuje tím, jak to myslí dobře. A nejvíc absurdní mi přišlo, že by klidně porodila v ringu, jen aby dokoukala zápas.

susinka
19.02.2017

jak jsem psala u prvního dílu. Jak se začalo opět slintat nad Remim, tak jsem knihu zaklapla.. a asi ji jen tak neotevřu :-(

janelka2
08.02.2017

Příběh se mi líbil.Dala bych čtyři hvězdy ale už mě nebaví jak je hlavní hrdinka pořád nadržená,stále dokola si to rozdávají.A stále dokola popisuje mozolaté ruce.Ty kdo četli předchozí díl vědí.Ale další díl si přečtu.

avalonek
25.11.2016

Hezké.Ale trošku mě štvala,jak pořád popisovala,jak je na něj úplně nadrbnutá..:)Ale příběh,kdy jsem s miminkem zažila to samé,akorát se špatným koncem u mě plus.Život není pokaždé jednoduchý..

cukrovka
09.09.2016

Opět příjemné a osvěžující čtení jako u prvního dílu. Dostala jsem přesně to co jsem čekala - příjemnou zábavu a romantiku.

michalka6653
04.07.2016

Dobré pokračování knihy, první díl byl krásný a jsem mile překvapena, že i pokračování mě nezklamalo a stálo za to si ho přečíst. :)

Baraliska
26.06.2016

Krásné pokračování knihy V ringu, které mi vyrazilo dech. Moc se mi ta knížka líbila a doufám, že se bude líbit i ostatním :)

SelkaNika
09.03.2016

První díl si ještě držel nějákou úroveň, ale tohle je jen opakování děje prvního dílů s větší dávkou naivity, nesmyslně opakujících se myšlenek a frází, a ještě o něco hloupější hlavní hrdinky. Chápu, že těhotenské hormony mohou ovlivnit mozek, ale že až tak?

Karolína18
06.02.2016

Opravdu nemůžu pochopit, proč se všem tato kniha tak líbí. Já se musela do čtení vážně nutit.
Mám pocit, jako by autorka tímto dílem jenom zesměšňovala zamilované ženy. Přece se z nás hned nestávají labilní husičky, které nedokáží myslet na nic jiného, než na svého partnera.
Kdyby se z knihy vymazaly všechny pasáže, kdy Brooke velebí a blahořečí Remingtonovy vlastnosti a vlastně jeho samotného, zřejmě by měla tak o 200 stran méně.
Netuším, jestli se přinutím ke čtení i dalšího dílu.

Sam99
16.11.2015

Nějak se přes tento díl nemohu dostat, když už se přinutím ke čtení této knihy, vydrží mi to tak na 5 minut. První díl jsem přečetla jedním dechem, ale druhý díl mě vůbec nechytl. A když vidím, co tady píší ostatní, divím se, proč mě ta kniha nebaví.

Haňulec
10.09.2015

Velmi pěkné pokračování knihy, které mě úplně pohltila. Strašně by mě zajímalo, jako to bude s jejich rodinou dál, ale možná se to dozvíme ve třetím dílu REMY. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

Ellesime
11.05.2015

Uf, to ale byly kecy! 130 stran jsem přečetla opravdu poctivě, ale dál už jsem fakt nemohla. Pořád dokola! Miluju tě, jsi moje, žárlím, ach, miluju tě, fanynky, jsi moje, och, miluju tě bláá blááá blááááá... Už vím, proč se ve všech romantických knížkách zamilují až ke konci - protože jinak je to nudáááá. Ani hlavní hrdinka mi k srdci nepřirostla, spíš mě místy přímo štvala, ale možná za to mohlo to nekonečné opakování všeho dokola :((
...Teď jsem si všimla, že prvnímu dílu jsem dala dvě hvězdy, a v tom případě nechápu, proč jsem si vzala druhý, no, každopádně třetí už opravdu číst nebudu :)

Tejezka
01.05.2015

Hezké pokračování, ovšem 1. díl byl o něco lepší. Moc se mi líbilo, jak byla Brook těhotná (úplně jsem čekala že o mimino přijde, přece jenom těch stresových situací bylo dost) . Jediné co bylo na můj vkus trochu moc, bylo věčné odehrávání scének a hrátek mezi Remym a Brooke...

angelbooks
01.05.2015

2.díl nebyl tak dobrý jako ten první, nebýt toho, že byla Brook těhotná. Možná bych pak dala jen 3*.
Díl byl sice větší oddechovak než ten předchozí, ale špatný zas úplně nebyl :).
Doporučuju :).

Bee
14.04.2015

A takhle to dopadá, když se série zbytečně natahuje. Už první díl byl šílenej, druhej už byl brak. Obě hlavní postavy jsou totální blázni, děj je nerealistickej, já už prostě nevím, co k tomu víc říct. Další díly už opravdu číst nehodlám.

jitka7
28.03.2015

První díl byl hodně dobrý, ale tenhle mě trošičku zklamal. Čekala jsem něco jiného.

neliot
05.01.2015

První díl byl 100% lepší.. tady to bylo pořád jedna a ta samá věc dokolečka... v tomto díle se skoro nic neděje a když už se to někam pohne, tak se Brooke chová dost divně nebo spíš dětinsky... další díl si přečtu jen ze zvědavosti...

Nuttelka
13.11.2014

Aaaaaaach, mé srdéčko plesá :-) Taková romantika, i když je Remy jak na horské dráze, četlo se to parádně... Ale musím přiznat, že se divím, že Brooke nepotratila, když byla vystavená hodně emočním a stresovým vypětím, malý Racer se držel zuby nehty :-))) I slzičky mi ukáply... Za mě rozhodně plný počet ;-)

Laf
14.10.2014

I tohle pokračování se mi líbilo. Jenom teda první díl byl o maličko lepší, ale paráda :-) Tento díl doplnil další věci o Remym :-)

Brambram
22.09.2014

Pro mě slabší než první díl,ale i tak se u toho hezky odpočívalo.