Šance

Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194243/big_v-ringu-sance-y2Y-194243.jpg 4.2639

V ringu 2.

Vydáno: , Baronet

Mine, 2013

Kniha Šance

Ewe291

Knihu som este nedocitala, ale recnziu musim napisat uz teraz, pretoze viem, ze to bude zle. Mam pocit, ze to Brook je chora a nie Remy. Nechapem jej myslienkove pochody, a lezie na nervy ako vzdy obdivuje Remyho ( to uz autorka prehana ) pretoze fajn vieme je sexy ale ak sa to opakuje a opakuje a opakuje tak to uz lezie hore krkom. Jej spravanie je nepochopitelne a to som zena, ale ako sa sprava Brook je hanba.... Autorka sa mohla viac zamerat na ine veci podla mna aby kniha zaujala ako som uz pisala pri recenzii prvej casti, tu mam akurat tak chut si trhat vlasy a Brook jednu vrazit. Remy je sice bipolarny a moc toho o chorobe neviem ale autorka sa mohla skor zamerat na to a troska to ozivit a dat normalnu hlavnu hrdinku a nie poblaznenu 15 ktora sama nevie co chce. Som vazne zvedava ako to bude pokracovat ale recenziu uz neupravim. Jedina hviezda za Remyho

Ms.Day

Čekala jsem jak se vyvine druhý díl a za mě stejný komentář jako u prvního dílu. Samotný děj zaujal a těšila jsem se jak vše dopadne, ale popisování jeho těla a její touhy a několik řádků či celou stránku tu knížku fakt kazí. Třetí díl rovnou přeskočím podle komentářů a uvidíme jaký bude 4 a zda má smysl pokračovat.

Artep071

................ milovat na hranici posedlosti ................. wuau !!!

Adriana21

Druhý díl byl taky moc super. Rozhodně nezklamal. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu.

Ren95
28.11.2021

Pokračování této série není špatné, ale vytáčela mě Brooke, která už nezná nic jiného než je Remy.. (furt fňukala, místy asi oprávněně.. ale i tak).

nikca3976
25.08.2021

ento díl pro mě byl emočně celkem náročný.V jenom kuse jsem byla nervní a dojatá.Ti dva jsou prostě nádherný pár.... Občas mě štvaly Broočiny nálady..byla jak počasí Když byla kvůli rizikovému těhotenství upoutaná na lůžko bez Remyho tak jsem byla hodně nervózní z toho,co se stane...její rodiče mě teda pěkně štvali,ale na ty jeho to nemá...líbila se mi strašně scéna mezi Brooke a Remyho rodiči...ta jim to nandala Tohle zatraceně žhavé čtení se to četlo úplně samo

martina1797
07.03.2021

Mám dočteno a tak nějak nevím. Četla jsem na přeskáčku, z prvního dílu jsem byla nadšená, třetí mi přišel taky moc fajn, ale tohle mi nějak nesedlo. Nelíbilo se mi jak je tady Brook ukňouraná a celý život se jí zmenší pouze na Remyho a nic jiného pro ní neexistuje. To mě trochu rozčilovalo. Docela mi vadilo i časté opakování některých frází a slov, místy toho bylo prostě moc a narušovalo to celkový dojem.

Vendulik
21.02.2021odpad!

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Některé pasáže jsem musela přeskočit, jinak bych knihu vůbec nedočetla. Kdyby hlavní hrdinka pořád neříkala, jak je Remy ten neúžasnější chlap na světě, kniha by měla tak 100 stran. Místy jsem už chytala nervy, ale chtěla jsem knihu dočíst kvůli Nory. Ale konec byl pro mě zklamáním.