V ringu

V ringu https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184154/bmid_v-ringu-kWV-184154.jpg 4 952 189

V ringu série

Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život – potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat – i se všemi jeho temnými tajemstvími.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Real , 2013

0197
0197
04.10.2023 4 z 5

Celou sérii mám v knihovně už sakra dlouho a bylo načase se do ní konečně pustit.

Brooke nezaváhala, když dostala nabídku od známého zápasníka. Kdo by si to taky dlouho rozmýšlel? Obdivovala jsem, jak zvládala koukat na zápasy, kde chlapi bojovali. Sice na něj nikdo neměl, ale i tak. Nějaké rány schytával. Remy byl bojovník s velmi komplikovanou povahou. Divoký, nezvladatelný, ale i nesmírně něžný. Snažil se na to jít pomalu a odolávat, což mu Brooke vůbec neusnadňovala.

Bylo to čtivé, nesmírně vášnivé a emotivní. Z prostředí zápasů jsem ještě nic nečetla. Jediné co mi to kazilo bylo chování a myšlenky Brooke. Jo, stačil jim jeden pohled a zakoukali se do sebe, ale pořád číst o tom, jak je svalnatý, obrovský, krásný a chce s ním už od první minuty spát mi vadilo. Jako chápu, chtěla ho, byla nadržená, ale mohla se krotit :-). Ale tak od půlky se to zlepšilo. Byla mu nablízku a znamenal pro ni celý svět.

Remy se se svou poruchou pral statečně. To jak city vyjadřoval pomocí písniček, to bylo tak nádherný. To byly nejlepší části, když ti dva si pouštěli navzájem hudbu. Třetí díl pak nabízí jeho pohled a to mě bude zajímat. Vidím to na 4,5* a do dalších dílů se rozhodně pustím, i když tento nekončí otevřeně.

Hatshepsut
Hatshepsut
07.09.2023 5 z 5

Ano, je to příběh plný erotiky a vášně, ale příběh se dotkne vašeho srdce. Čtu tuto sérii podruhé a opět tzv. jedním dechem. Remy je úžasný bojovník, který si jde za svým snem a nevzdává se! Překonává ve svém životě mnoho překážek, největší je jeho boj s bipolární poruchou. Pokud čtete takovou knihu, máte pocit, že život může být krásný, i když vám osud hází klacky pod nohy. A i když je to někdy hodně těžké, existuje naděje zažít něco krásného a potkat svoji spřízněnou duši.

Tess61
Tess61
16.08.2023 5 z 5

Miluji knihy této autorky a vždy se ráda vracím k dvojici Brook a Remy jsou boží a jsou sexy

Papimami
Papimami
14.05.2023 2 z 5

Knihu jsem spíš prolistovala než přečetla. V podstatě to nemá vůbec žádný děj. Jen sex, vcelku nuda.

Vaiolet
Vaiolet
10.05.2023 3 z 5

Ve své podstatě kniha určitě není špatná, ale začínám zjišťovat, že jsem asi unavená tímto tématem, který se v podstatě pořád opakuje.
Alfa samec, zničený a s duší rozervanou na kousky pozná úplně obyčejnou dívku a zamiluje se do ní na úplně ale úplně první pohled během zápasu v ringu, kde vymlátí duši úplně ze všech protivníků. Je jí úplně posedlý a jejich vztah je toxický jak skládka radioaktivního odpadu :-D atd. atd.
Asi je na čase se vrátit k mým oblíbeným fantasy příběhům a tuto kapitolu v mém čtenářském životě prozatím uzavřít.

Silvisek
Silvisek
04.04.2023 3 z 5

No nevim jak to napsat. Zajimava kniha, obcas mi prislo ze zbytecne je moc sexualnich scen. Obcas me to nudilo. Ale konec byl uz zajimavy a dostal me. Jsem zvedava na dalsi dil

georginaa
georginaa
23.02.2023 5 z 5

První díl byl neskutečně zajímavý, nejen svou vášní a sexem, ale bojovností a hlavně jak čelit kruté realitě s bipolární poruchou. Určitě to není jednoduché s tím žít a zároveň to není ani lehké pro okolí. K tomu ještě box v ringu a je to prostě dokonalost sama. Stránky ubíhají rychlostí a dokonce mě štvalo když byl konec. Opravdu mě to pohltilo a jsem ráda, že mám všechny díly a můžu se k tomu kdykoliv vrátit.

Jita160
Jita160
17.02.2023 5 z 5

No a je tu trochu něco jiného..... Prostředí boxerského ringu ,spousty síly ,bolesti ,boxu ,potu a taky o nemoci o, které se moc neví ....bipolární porucha. No a samozřejmě o síle lásky.
Příběh naprosto wow hltala jsem každou stránku. Bylo to tak uvěřitelné,vřelé,vášnivé, okouzlující prostě URAGÁN!!!!
Remi a Brooke jsem si zamilovala.
Nemůžu nic vytknout až na ten konec ten mě úplně rozbil.

sssimkova
sssimkova
08.02.2023 3 z 5

Autorce se musí nechat, že umí pěkně a čtivě vyprávět. Tuhle knihu jsem jí od začátku po poslední stránku věřila. Příběh dával hlavu a patu, se*ální scény se velmi lišily od ostatních novodobých romantických autorů, že mě to fakt nenudilo. Velké plus za nemoc, která příběh provází. Takže hurá, na trhu je něco nového, pojďme do toho!

MAU256
MAU256
30.11.2022 5 z 5

Příběh zasazený do boxerských zápasů, kde se zrodí láska na první pohled, jejíž cesta ale není jednoduchá.

Ještě pořád nemůžu někdy uvěřit, že mě Brooke miluje Magořím když mluví s Petem a Rileym, a někdy nemůžu spát ze strachu, že se probudím a ona nebude ležet vedle mě. Žárlím sám na sebe a bojím se, že se co chvíli zblázním. Ale pak se mě dotkne a já najdu klid. Její dotek je mým přístavem.

Knížka byla čtivá, romantická. Těším se na pokračování jejich příběhu.

Leído
Leído
30.11.2022 3 z 5

Líbil se mi námět, prostředí a charakter hlavního hrdiny. Tato kombinace byla originální, přitažlivá a nebýt hlavní hrdinky, byla by to úžasná kniha. Bohužel Brook mi sympatická nebyla a Remyho si vůbec nezasloužila. To, co mu provedla na konci, jí nedokážu odpustit. Celou dobu odsuzuje jeho rodiče a pak udělá přesně to co oni a ještě v té nejhorší možné chvíli. Aniž by položila jakoukoli otázku. Láska se podle mě projevuje úplně jinak. A že si tu lásku tenhle chlap zasloužil! Chápu, že autorka potřebovala zápletku, ale tímto to zabila.

Jelikož v komentářích druhého dílu jsem se dočetla, že je tam Brook ještě protivnější než tady, tak druhý díl přeskočím a zkusím pohled Remyho ve třetím díle. A pak se rozhodnu, jak se k této sérii postavím dál, protože potenciál tu určitě je. Ale zatím hodnotím jako lepší průměr.

Janulkaxxx
Janulkaxxx
07.11.2022 4 z 5

Taková krásná pohádka. Myšlenkové pochody byli někdy až moc zdlouhavé a tak jsem je musela přeskakovat, ale jinak se kniha čte moc dobře. Tuhle knihu i další ze série mám moc ráda a ráda si ji přečtu znova.

Dizzy3
Dizzy3
03.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Jsem trochu rozpolcena..asi nebýt Brooke a jejích šílených myšlenkových pochodů, které se opakovaly pořad dokola a toho, že Remyho opustila v nemocnici (coz ji nikdy neodpustim! :D) tak bych dala plný počet..takhle je to za 4,5 *…za to Remy to je proste laska za 100 *:D i s tou bipolarni poruchou…proste laska :D

Misshell1
Misshell1
17.08.2022 5 z 5

Nemůžu jinak než plný počet hvězdiček,ač mě asi v poslední třetině už přišlo, že Brooke se svými pocity je jako ohrana písnička. Ale Remi...sakra živá představa...wau...a ten epilog...hlavně, když si k tomu pustíte i ty písničky, které zmiňují, tak to podtrhne atmosféru knihy.

Ewe291
Ewe291
03.08.2022 2 z 5

Knihu citam uz druhy krat a som rovnako sklamana ako ked som ju citala prvy krat. A to vsetko len kvoli Brook, NEZNASAM taketo hlavne hrdinky a kniha mi pripominala Krasnu katastrofu, takze aj kvoli tomu uberam hviezdu. Brook je jedna hlupa, nerozhodna sliepka ( slusne povedane) neznasam taketo postavy a doslova skripem zubami a mam co robit aby som knihu nezavrela. Citala som skoro vsetky diely a chystam sa znova ci nahodou nezmenim nazor ale pri tejto zial nie. Knihu zachranuje Remi, a za to autorku chvalim dat do pribehu bipolarnu poruchu je nieco co zaujme ale dat k nemu taku sliepku je uz na mna moc. Cely cas ako sa tam Brook rozplyva mi pride bud ako nadrzana 18 alebo nymfomanka a sama nevie co chce. Jej spravanie je tupe a divne. Mozno ak by to bolo inak spracovane dam plny pocet takto sa to pohybuje medzi jednou a dvomi hviezdami a podotykam, ze aj taketo knihy by mohli mat hlavu aj pätu

Ms.Day
Ms.Day
16.03.2022 2 z 5

Začátek knížky jsem naprosto hltala, příběh jako takový by se mi líbil, ale zhruba tak v půlce knížky jsem zjistila že víc než děj se tam pořád popisuje jak je vzrušená jen z pohledu na jeho tělo a ten popis byl fakt obsáhlý, takže jsem začala tyto scény přeskakovat a dost mi to zkazilo dojem z knížky

Saimoon
Saimoon
20.02.2022 5 z 5

Paráda!! Hltala jsem každou stránku. Je to zase úplně něco jiného něž klasické romantické příběhy. Remy byl úžasný a Brooke jsem si taky oblíbila.

ZHrdinka
ZHrdinka
16.02.2022 odpad!

Jako tohle.... Jako malo knizek nedoctu. Tohle je zatim druha knizka, kterou proste nedam. Mam rada romany i jednoduchy romany, eroticky romany. Ale tohle se fakt neda. Kdyz hrdinka je od prvni stranky nonstop vzrusena, jakoze fakt porad, nudi to. Pribeh nula. Fakt nechapu to vysoky hodnoceni. Max za schopnost neustale popisovat vzruseni. Na kazdy strance. A dolicky porad.

Artep071
Artep071
08.02.2022 5 z 5

................... wuau !!! .....................

Adriana21
Adriana21
03.02.2022 4 z 5

Knížku jsem zhltla jedním dechem. Moc se mi líbila. Brooke a Remingtona jsem si moc oblíbila. Jsou skvělá dvojice a moc jim fandím.