Remy

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206948/big_remy-CyZ-206948.jpg 4.1498

V ringu 3.

Vydáno: , Baronet

REMY, 2013

Kniha Remy

nikca3976

Takové rychle shrnutí obou předešlých dílů pohledem Remyho.Plus pár kapitolek navíc, které podle mě mohly být zahrnuté do jedné kapitoly v předešlém díle,ale nic tímto dílem autorka nepokazila

Mondaika

Zapomněla jsem přidat hodnocení..... Ale, co lze hodnotit...? Defakto jsem se dočetla vše co už jsem věděla... Takže mě kniha "bavila" ze všech tří nejméně... Až mě to mrzí. Čtenář defakto mohl číst jen současnost a opomenout minulost...
Krásny romantický příběh, kdy muž z bipolární poruchou, který si zažil krušné, nemilovane dětství, udělá pro ženu svého života vše.

Vendulik

Nevím, proč ale druh psaní této autorky mě moc neoslovil. Kniha byla lepší než předchozí díl. Zajímalo, by mě proč mají knihy tak vysoké hodnocení, když jsou celkem o ničem. To bude asi věc názoru.

Sarkak94

Je to, takové shrnutí dvou předchozích dílů, jen z pohledu Remyho. Nebylo to špatné, bylo fajn si to přečíst i z jeho pohledu.
Ale i tak tu sérii miluju

martina1797

První díl se mi opravdu moc líbil, takže jsem byla ta tuto knihu moc zvědavá. Bavil mě ten stejný příběh, ale z pohledu Remingtna. Konec pro mě byl možná až trošku moc růžový a sladký, ale jinak docela fajn čtení.

Kristy.Seb

Jsou věci, kterými jste si jisti od první chvíle. Na který byste vsadili celé svůj život. Věci, které prostě víte. Víte, že vás oheň popálí. Voda uhasi žízeň.

Slova můžou být prázdná a lidi nemusejí myslet vážně, co říkají. Jsou to činy, na čem záleží.

Líbilo se mi, že to bylo psané z pohledu Remyho. Ale mrzí mě, že tam už nebylo zároveň i větší vývoj dalšího příběhu. A taky tan nemusel být tak detailně popsány zápas se Škorpionem.

suzanne1997
26.12.2020

Za mě třetí díl rozhodně ne. Autorka píše skvěle, zápletky dávají smysl a všechno do sebe krásně zapadá, ale tentokrát se, alespoň u mě, netrefila. Knihu jsem měla přečtenou za pár desítek minut a to především díky pohledu Remyho na něco co už se stalo. Nevadí mi, když je jedna kapitola z pohledu jednoho hrdiny a druhá z pohledu toho druhého, ale nemusím číst něco dvakrát. Proto tak nízké hodnocení. Věřím však, že si své příznivce najde a dočká se ohodnocení, které si zaslouží.

luzajickova
14.09.2020

Popravdě abych pravdu přiznala knihu jsem už tak trochu odsuzovala aniž bych si jí přečetla proto se mi do ní moc nechtělo ale pak sem se nakonec přemluvila a vůbec toho nelituju naopak jsem ráda že jsem si jí přečetla... spousta věcí jsem konečně pochopila a dávají smysl.. Remyho a Brooke naprosto milujuu i když je Remy nemocný tak to nic nemění na tom že je prostě úžasný snaží se a to fakt hodně naprosto mě dostal a opravdu mě mrzí co prováděli jeho rodiče jak ho rychle odsoudili Remy si toho zažil opravdu hodně a dost bolestivých situací no takže za mě je to nejspíše 5 hvězdiček.♥♥