Remy

Remington Tate, slavný bojovník ligy Underground, je záhadou svým blízkým i sám sobě. Jeho mysl je složitá i průzračně čistá, plná světla i temnoty. V jednu chvíli si vše pečlivě plánuje, v dalším okamžiku se vymkne kontrole. V životě má jedinou konstantu: nekonečnou touhu chránit, opatrovat a milovat Brooke Dumasovou. Tohle je jeho příběh; od okamžiku, kdy ji poprvé spatřil a bez sebemenších pochyb věděl, že o ni a za ni stojí za to bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206948/v-ringu-remy-FYQ-206948.jpg 4.1293

V ringu (3.)

REMY (2012)

Vydáno:, Baronet

ketvin

Shrnutí předchozích 2 dílů z pohledu Remyho a k tomu svatba. Na tom nešlo vlastně nic zkazit :)
Chybí mi tam jen jedna jediná "scéna" a to z pohledu Remyho, když se rozhodl pro návštěvu nemocnice a při probouzení pak slyšel, jak se Pete a Riley doznávají Brooke k podvodu.

Ale kniha stála za to, takové doplnění a prodloužení. Remy je skvělý, dokonalý, k pomilování. Prostě Uragán...

mišule5

Vyprávění Remyho mě bavilo mnohem víc jak od Brook. Občas jsem přeskakovala pár řádků, protože některé věty jsem si pamatovala z minulého dílu. Ale i tak to nebylo k zahození.

02.12.2017

Hrozně se mi to líbilo. Vysvětlení, jak se Remy cítí, když jí nemá u sebe je super.

Mark.
15.10.2017

Když se něco z "romantiky" škrtne a ze součastnosti by se přidalo, nebylo by to špatné. Takhle mne to moc nenadchlo, ale jako oddech to nebylo špatné.
Dilema s hodnocením, ale dočetla jsem, zabavila mne i pobavila, takže asi 3. (necelé)

Evule114
19.09.2017

Za mě spokojenost, i když je to opakování děje z jiného pohledu. Líbilo se mi, jak se tam prolíná minulost s přítomností. Za mě Remy byl taková třešinka na dortu :-)

pumrovka
22.07.2017

Nic nového, až na 3 kapitoly a závěr. A přišlo mi přehnané to neustálé trhání oblečení a vrcholem bylo to trhání svatebních šatů. To už mi přišlo opravdu moc. Normální ženská už by ani neměla co nosit s takovou. Upřímně, nevím jak ostatní, ale já bych si na svoje princeznovské šaty, notabene ve svatební den, nenechala sáhnout, natož je nechat roztrhat.

Elčokča
23.06.2017

Večer se mi u knihy zavíraly oči, což u mě při napínavé nebo hodně čtivé knize nehrozí. Nechápu, proč se autoři snaží vytřískat z knih peníze tím, že jen přepíší příběh z pohledu jiné osoby (viz Učiněná katastrofa, Grey...) Ale i přesto, a možná proto, že jsem četla knihu s odstupem, jí dávám 3* a myslím, že je o něco povedenější než Šance.

ardeas
27.05.2017

Nechápem prečo táto kniha/séria má tak vysoké hodnotenie... Téma je pri najmenšom zaujímavá, ale to podanie, na to nemám slov. Možno je to prekladom, ale aj o tom mám pochybnosti.

Túto som prečítala celú, predošlé dve som priebežne čítala popri tejto ako rozšírenie o pohľad Brooke, ale tak či onak, je tam nenormálne veľa balastu, zbytočné opakovanie toho istého, dokola... Ak ešte raz v najbližšej dobe uvidím vetu "som tak tvrdý", asi ma klepne :D

Kristyna.20
21.03.2017

Hrůza, hrůza, hrůza...

Celá ta love story Remy & Brooke je úplně na hlavu. Kdyby autorka omezila všechen ten sex a vzájemnou touhu, tak by to možná i šlo. V každé kapitole, v každém odstavci jen stále číst jak by si navzájem servali oblečení a hupsli na to, je už docela nuda a otravné. "Doplňkový" díl Remy je podle mě zbytečný. Nic nového, urychleně převyprávěné předchozí dva díly a jen malý náhled do současnosti na jejich svatební den a ani to mě neohromilo.

janelka2
12.02.2017

Celkově se mi příběh líbí ale až na pár věcí o svatbě je tento díl stejný jako předchozí díl. Stále sex sex sex popisován stejně.Některé pasáže mi přišli naprosto stejné i když byly z pohledu muže.

cukrovka
09.09.2016

Příjemné doplnění příběhu, který přináší Remyho pohled. Nic nového se zde, ale nedovíme.

dendadendule
11.07.2016

Kde seženu 2. šance a 3 díl Remy ? (v elektronicky verzi ) díky

SoniaShadow
10.01.2016

Po asi polovině knihy mě to přestalo bavit, protože jsem maratónovala a tudíž jsem to všechno měla v čerstvé paměti, takže kromě těch mála okamžiků ze součastnosti jsem si to moc neužila - určitě si tuhle knihu můžete vzít do rukou s tím, které pasáže si chcete přečíst z Remyho pohledu, ale jinak.. Stejně jako Cassi24 jsem čekala, že se dozvím něco o Remym před Brook či něco jiného, ne zkrácené dvě předchozí knihy z Remyho pohledu..

P.S.: Knihu jsem dočetla celou

Cassi24
13.11.2015

Opravdu zklamání. Čekala bych, že se dozvim něco nového, třeba z doby kdy nebyli spolu, ale ono nic. Dokonce mi i některé pasáže přišli zkopírované a upravené (jakože z jeho pohledu). Náhled do toho jakým způsobem přemýšlí? Kdepak. Nic co už bychom nevěděli z prvních dvou dílů. 1* za pasáže ze současnosti, to bylo totiž to jediné nové....

Haňulec
11.09.2015

Bylo zde krásně popsáno, jak všechno vnímal on - deprese, černo, tíhu jeho lásky k ní a žárlivost. Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne, velmi dobře se četla a dokázala vtáhnout do děje. Jen mě mrzí, že zde není rozepsaná věc s elektrošoky a s jeho rodiči. Jinak nemám, co této knize vytknout. :-)

MisuleB
06.06.2015

Po dlouhém přemáhání se jsem se konečně donutila k tomu, abych Remyho dočetla. Kdyby nebylo kapitol ze "současnosti", asi bych knihu nechala nedočtenou...

Nel-ly
23.05.2015

To byla ale blbost... :D

Ne fakt, moje chyba, když už mi i Šance přišla tak naivní a tupá, že jsem nechápala, proč exisuje, mělo mi být jasné, jak to dopadne s tímhle. Hvězdička za čtivost, díky které jsem dočetla.

Tejezka
22.05.2015

Pěkná knížka z pohledu sexy muže...;)

angelbooks
01.05.2015

Super, pohled na děj z Remyho pohledu...
Kniha mě celkově překvapila a aspoň jsem o trochu víc porozuměla Remyho myšlení.
Ode mě 5* :).
Doporučuju :).

jitka7
28.03.2015

Kniha z pohledu Remyho.. zajímavé čtení...celá tahle série se mi líbila.

ovpana
20.03.2015

Hezké čtení

hrubik
19.01.2015

První díl této trilogie se mi líbil. Měl své mouchy, ale bylo to něco nového, zajímavého, tak proč ne. Druhý díl mi přišel mnohem slabší, byla to pro mě trochu obehraná písnička. Na třetí díl jsem byla zvědavá, dala jsem si větší časový odstup a těšila se, že si příběh připomenu a oživím tentokrát z pohledu Remyho. Ze začátku knížky jsem byla nadšená, říkala jsem si, jak je to super a jak se mi to líbí, ale pak to zase upadlo do toho stejného stereotypu: sex, jsi moje, komu patříš atd. Od půlky mě příběh vyloženě nudil, přeskakovala jsem stránky a četla prakticky jen ty části ze "současnosti", abych teda věděla, jak to vlastně dopadlo. Dopadlo to dobře, to je hlavní, ale mě jen mrzí, že z příběhu, který měl potenciál, se vyklubala erotická romanťárna, která mi bohužel dost lezla krkem. Škoda.

rockverun
19.01.2015

Pecka..

Gabika56
02.01.2015

Nojo, Remy, fakt nechceš zápasit někde poblíž?!.. přišla bych si na tebe zakřičet... ;)

Těšila jsem se na Remyho pohled, čekala jsem, že se dozvím, co se mu děje v hlavě, když má černo a tak... A nic!! :( Z toho sem byla naštvaná! A jak už psal tady někdo pode mnou, že mu tam chybělo tak 100-200 s tím naprosto souhlasím, strašně to tam přeskočilo! To mě taky namíchlo! Nicméně, je to Remy a konec byl krásnej, doplňující, pohádkovej... Takže plno ;)

barborelka
28.12.2014

Nebylo to nejhorší rozhodně lepší než 2.díl Šance, ale jednička byla TOP a tu nic nepřekoná

Haldasha
24.12.2014

Tento dil me opravdu nebavil, bylo to jako cist dve predchozi knihy znova, az na ty vsuvky ze soucastnosti.

maca5449
10.12.2014

Pro cílovou skupinu velmi dobré, ženy si na tom smlsnou. Trochu mi vadilo, že byl druhý díl z Remyho pohledu shrnut oproti prvnímu jen pár větami, ale co... Oddychové čtení, přečteno za pár hodin. :)

Laf
06.12.2014

Musím říct, že z pohledu Remyho, se mi to také líbilo. Ne vždy se toto povede. Líbilo se mi na tom, že do současného děje vložili všechno jako jeho vzpomínky na tu dobu, co spolu zažili. Prostě krásně povedené zakončení. :)

bzdenca
24.11.2014

Nádherné zakončení celé série. Kniha psaná z pohledu Remyho, popisuje jak na celý vztah s Brooke pohlížel on, co pociťoval a co nedokázal vyjádřit slovy. Kniha výborně doplňuje přecházející dva díly.

Nuttelka
20.11.2014

Souhlasím se Samirou, jako doplňková kniha super, samostatná ne... Jelikož ten, kdo nečetl předchozí dvě knihy, nebude vědět souvislosti. Ale prostě paráda, i když tak silná láska snad ani nemůže existovat :-) Remy, moc ti fandím!!!! :-)))