V ringu ekniha

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/big_v-ringu-208328.jpg 4.2865

V ringu 1.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Real, 2013

Kniha V ringu

Ms.Day

Začátek knížky jsem naprosto hltala, příběh jako takový by se mi líbil, ale zhruba tak v půlce knížky jsem zjistila že víc než děj se tam pořád popisuje jak je vzrušená jen z pohledu na jeho tělo a ten popis byl fakt obsáhlý, takže jsem začala tyto scény přeskakovat a dost mi to zkazilo dojem z knížky

Saimoon

Paráda!! Hltala jsem každou stránku. Je to zase úplně něco jiného něž klasické romantické příběhy. Remy byl úžasný a Brooke jsem si taky oblíbila.

ZHrdinka
16. únoraodpad!

Jako tohle.... Jako malo knizek nedoctu. Tohle je zatim druha knizka, kterou proste nedam. Mam rada romany i jednoduchy romany, eroticky romany. Ale tohle se fakt neda. Kdyz hrdinka je od prvni stranky nonstop vzrusena, jakoze fakt porad, nudi to. Pribeh nula. Fakt nechapu to vysoky hodnoceni. Max za schopnost neustale popisovat vzruseni. Na kazdy strance. A dolicky porad.

Artep071

................... wuau !!! .....................

Adriana21

Knížku jsem zhltla jedním dechem. Moc se mi líbila. Brooke a Remingtona jsem si moc oblíbila. Jsou skvělá dvojice a moc jim fandím.

anna7852

Nevim uz po kolikate jsem se vratila k serii,ale vim ze pokazde me to strhne.
Jedna z mych velkych TOP

Raislin
15.12.2021

No, že bych si z toho sedla na zadek to ne, ale příjemná oddechovka to byla. Je fakt, že mnohdy už jsem se musela Brook smát, protože to její vzdychání a komentování Remyho sexy těla mi už trochu lezlo na nervy. Jsem zvědavá na druhý díl.

Ren95
28.11.2021

Prima oddechové čtení z prostředí MMA, přitažlivost mezi hlavními hrdiny byla boží, těším se na další díl.