V ringu ekniha

V ringu obálka knihy
Mé hodnocení:

Stačila jediná noc, aby zapomněla na vše kromě svůdného a tajuplného boxera bojujícího v ringu. Pověst nebezpečného muže provází Remingtona Tatea v ringu i mimo něj. Jeho tělo jako skála a syrová, zvířecí moc vzbuzuje šílenství v každé ženě, na kterou se podívá. Od chvíle, kdy ale spatří Brooke Dumasovou, touží jen po ní. Cítí, že má srdce zatížené temnou minulostí stejně jako on....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208328/v-ringu-208328.jpg 4.1771

V ringu 1.

Vydáno (ekniha), Baronet

Real, 2013

Kniha V ringu

martina1797

Romantika z prostředí MMA, moc mě bavila a dobře se četla. Jsem zvědavá na pokračování.

Kristy.Seb

Jednou si něco zničíš a už to zpátky nezískáš. Nikdy už to zátky nezískáš.

Žádná odvaha, žádné vítězství.

Pokud si za něčím jdete, děláte to, protože to tak moc chcete a svůj čas a úsilí věnujete jenom tomu, abyste to získali, prestoze riskujete, že honbou za svým cílem nakonec nic nezískáte.

Ber, nebo nech být.

Ze začátku jsem kroutila hlavou nad příběhem. Oceňuji, že součástí bylo závazně psychické onemocnění.

Aja39

No tohle bude asi návykové čtení. Úžasná kniha hltala jsem stránku po stránce. Jejich přitažlivost skoro posedlost je úžasně popsaná. A příběh tímto nekončí a těším se co bude dál.

Sarkak94

Já tu knížku miluju. Tak tohle mě bavilo od začátku až do konce. Tenhle příběh se čte jedním dechem! Od knížky jsem se vůbec nemohla odtrhnout...Remy je prostě....boží, je sexy, dělá box a je to pořádně žhavej chlap. Chvílemi mě až mrzelo, že nejsem fyzioterapeutka jako Brook a dost často jsem jí záviděla :D… Je nabitá láskou, vášní, erotikou, strachem, touhou, nepochopením a zoufalou touhou po tom, aby Vás někdo přijal takového jaký jste. Slza sice tentokrát neukápla, ale na konci jsem ani snad nedýchala. Opravdu vřele doporučuji tuto knihu

Vendulik

Pro mě je kniha malinko zklamáním. Začátek příběhu byl úžasný ale postupně jsem se začala nudit. Zavěr taky mohl byt lepší a kniha mohla být více napínavá. Ale je velice čtivě napsaná a nevim, co by řekl psycholog na vyobrazení bipolární poruchy.

suzanne1997
26.12.2020

Za mě rozhodně skvělý rozjezd celé série. Autorčino psaní baví a dokáže upoutat, stejně tak jako dobře vystavěná zápletka, které do příběhu skvěle zapadá. Kapitoly jsou hezky rozdělené a příběh tak ubíhá. Brooke a Remy jsou skvěle vykresleni, stejně tak jako chemie, která mezi nimi už od prvního okamžiku, kdy se setkají, probíhá.

petraLI
12.12.2020

Tahle kniha mě dostala. Četla jsem všechny díly už několikrát, a pořád mě nepřestává bavit. Ten chlap je proste boží.

Alnima
06.11.2020

Tato knížka měla poměrně hezké hodnocení, tak jsem po ní sáhla. Bylo to jedno velké klišé, které na mě v tomto případě nefungovalo, ač mi to mnohdy nevadí. Možná prostě autorčin styl psaní nebo překlad mě neoslovil.