Legenda

Legenda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413416/bmid_legenda-gzY-413416.png 4 353 48

V ringu série

Maverick „Mstitel“ Cage chce dosáhnout na vrchol a stát se legendou ringu. Svoji identitu pečlivě tají a mezi bojovníky je známý jako nový hráč s touhou po pomstě a zlověstným tetováním na zádech. Chce si vyrovnat osobní skóre s jedničkou Undergroundu, jediným a jedinečným Remingtonem „Uragánem“ Tatem. Když se Maverick seznámí s mladou dívkou, zajiskří to mezi nimi. Reese Dumasová je sestřenice Remingtonovy manželky, měla by tedy fandit jeho protivníkovi a držet se od Mavericka dál. Maverick je však odhodlaný bojovat o ženu, kterou miluje, i s monstry ve vlastní mysli. Oči celého světa se upírají jen na ně a vítěz vejde do historie jako největší bojovník ze všech. Jako legenda.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Legend , 2016

jinbr
29.02.2020 5 z 5

tento díl se mi líbil, Cage byl zajímavá a sympatická postava, i vytváření vztahu mezi Cagem a Reese bylo pěkné popsané.

barborelka
18.01.2020 5 z 5

Jak já bych byla ráda kdyby se příběh Remyho a všech z téhle série zfilmovalo....opět krásná kniha. Není co dodat... doufám,že se Baronet pochlapi a vydá další knihy od této autorky ♥️

Petro..nella
24.12.2019 5 z 5

Není co dodat bavila mě

Katka7922
04.12.2019 5 z 5

Já prostě nemůžu jinak než 5 hvězdiček, protože REMY :-). Přesto, že je v této knize za hlavního hrdinu někdo jiný tak pro mě je největším hrdinou zase Remy. Racer byl boží a už se těším na jeho dospělou verzi.
Maverick je stejný jako Remy v době, kdy si nárokoval Brooke :-)
Jak už některé psaly, chybí mi tam hlavně Pandora, protože jejich příběh zůstal trošku nedovyprávěn.
Jinak po pravdě si myslím, že některé přechozí díly byly o něco málo lepší než tento :-)

Maruš.D
02.12.2019 5 z 5

Už jsem skoro zapomněla, jak strašně dobře se mi čtou knihy od K. Evans a jak moc ty knihy miluju.
Ani tato nezklamala. Prostě její styl psaní hltám o sto šest. Postavy byly úžasné, příběh dával smysl a návaznost na předchozí díly byla příjemná. Občas tam možná bylo dost scén popisujících jen přitažlivost těch dvou, ale mně osobně to nevadilo. Určitě doporučuji přečíst! :-)))

LilianaFalcon
20.11.2019 5 z 5

Paráda :-) četlo se to úplně samo. Zamilované sportovní příběhy? To je přesně podle mého gusta. Navíc to byla pro oba první láska. A hlavní hrdina byl odhodlaný a žádný grázl nebo děvkař. Prostě to bylo skvělé.

Knihomolka97
14.11.2019 5 z 5

Opět úžasný díl. Ráda jsem se vrátila zpět k mým oblíbeným postavám Brooke a Remymu. Ti dva jsou opravdu krásný pár a nesmím zapomenout na Racera, kterého jsem si zamilovala.❤
Tento díl je ale o Reese a Maverickovi, už od první chvíle co se viděli, to mezi nimi jiskřilo. Líbilo se mi jejich sbližování.
Docela jsem se bála okamžiku, kdy se v ringu proti sobě postaví Remy s Mavem...
Trošku jsem čekala, že se třeba objeví Melanie a Pandora, ale nevadí. Moc se mi to líbilo a těším se na další díl o Raceovi!

happy19
02.11.2019 5 z 5

Perfektní díl!Každou knihou této série vidím obrovský posun k lepšímu!Vyzrálost teď už vedlejších postav také nejde přehlédnout;-)
Bravo!
A Meve..Tvá cesta stát se králem ringu...protože ty..protože vesmír..protože Reese;-))))

Tesset
02.11.2019 1 z 5

Oproti předchozím dílům nevidím žádné zlepšení - je to pořád ta uvzdychaná červená knihovna. Autorka mohla více rozpracovat vyvíjející se vztah mezi Remym a Mavem, když pak na konci působili, jka si nejsou blízcí. I info o Pandoře a Melanie mohlo být zapracováno do příběhu a ne jen tak šoupnuto na konci. Upřímně se divím, jak vysokého hodnocení tyhle knížky dosáhly.

TerezaMondeková
25.10.2019 5 z 5

Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil. Je to skvělé oddychové čtení a úžasné pokračování série. Tenhle díl se mi asi líbil z celé série nejvíc. Musím říct, že v knize bylo opravdu hodně překvapení. Sama jsem se nestačila divit, co všechno se v knize děje. Nechybí box, romantika, napětí, zvrat, ale ani úžasný konec a epilog. Taky se mi líbí, že se i tenhle příběh vyprávěl z pohledů obou hlavních hrdinů. Pak mě mrzelo, že je kniha tak krátká, ale zase je dobře, že to nebylo žádné zbytečné protahování.
Moc se mi líbí, že jsme se v téhle knize setkali s minulými hlavním hrdiny. Remy a Brooke. Těžko jsme se s nimi loučili. Hlavně s Remym, proto je dobře, že je nám autorka zapojila do dalšího příběhu. Společně s jejich úžasným synem. Racera si musí každý hned zamilovat. Ten je prostě tak roztomilý a ta jeho pěstička. To je bomba!
Moc se mi líbilo, jak to bylo mezi Maverickem a Reese. Líbilo se mi, že Maverick stál jenom o Reese a na jinou ani nepomyslel. Opravdu chtěl jenom ji a bojoval o ni. To mi hodně připomínalo Remyho. Najde ženu, se kterou chce být do koce života a za jinou se ani neohlédne.
Opravdu se mi líbilo, jaký spolu měli Maverick a Remy vztah. Remy v něm viděl sebe, proto se mu rozhodl pomoct a nakonec se z nich stali... něco jako bratři. Na Maverickovi se mi líbilo, protože si opravdu šel vlastní cestou a hledal se. Sice během knihy úplně nezjistil, kdo vlastně je. Ale zjistil, kdo není. A chtěl si splnit svůj sen. Stát se novým Šampionem a být s Reese. Ale musím říct, že jméno toho jednoho zápasníka Twister... mě to vždycky rozesmálo, protože jsem si vzpomněla na ten nanuk.
Reese jsem si hned oblíbila. Líbilo se mi, že to není ta typická kráska. Líbí se mi, že to byla normální holka, která si o sobě nemyslela bůh ví co. Dívka, která řeší normální problémy adekvátní jejího věku. Líbilo se mi, že byla trošku při těle, líbilo se mi, že to byla holka, která nemá prázdnou hlavu. Musím říct, že se mi Reese jako hlavní hrdinka líbila mnohem víc než Brooke.
Mavericka jsem si jako hlavního hrdinu hned zamilovala. Maverick se mi líbil, protože i když měl opravdu vzhled boha, tak nesvlékal kalhotky každé holce, která okolo něho prošla. Líbilo se mi, že si šel za svým, že během knihy hledal, kdo vlastně je, jakou má cenu, chtěl ostatním dokázat, že není jako jeho otec. Líbilo se mi, že bojoval za to, co chtěl.

JitulHa
20.10.2019 4 z 5

Byla jsem neskutečně natěšená, když u nás konečně vyšlo toto pokračování báječné série Real, protože ani tentokrát autorka nezklamala! Předala nám příběh o někom, kdo si jde tvrdě za svým, byť mu všechno a všichni házejí klacky pod nohy, stvořila Legendu - muže, který se nenechá srazit na kolena, zkrátka si proklestí cestu svými pěstmi. Také zde výborně návazala na předchozí díly, spojila krásně všechny možné nitky a vyšlo z toho vydařené celistvé dílo. Nicméně pro mě v této sérii stále na plné čáře vedou Remington a Brooke, jelikož Remy je prostě miláček. V tomto díle jenom zopakoval, jak jedinečným a vnímavým hrdinou dokáže být. Bezostyšně si proto pro sebe urval další kus mého knižního srdce...

jitka7
06.10.2019 3 z 5

Byla jsem moc ráda, že jsem se zde setkala s Remym, protože to je pro mě prostě můj hrdina. Mavericka jsem si rychle oblíbila, ale Reese pro mě byl oříšek. Její povaha mi prostě nesedla. Nepřipadalo mi to věrohodné, nerozuměla jsem ji a přišlo mi to vyumělkované. Škoda, protože už jen tím, že tam byl Remy to bylo pro mě hodně slibné.

peitho.1
06.10.2019 5 z 5

Pro mě pravděpodobně nejlepší díl této série, hlavně Mavericka bylo snadné si zamilovat, chemie mezi hrdiny bezvadně fungovala a jako třešnička na dortu byl Remy v roli učitele. Byla jsem moc spokojená o čemž svědčí i to, že jsem knihu přečetla v rekordním čase.

maca5449
06.10.2019 3 z 5

Na můj vkus toho bylo příliš... Moc přeslazené, moc ukřivděné, moc uvzdychané...

U této autorky se mi opakuje jeden takový nešvar, v jejích knihách si vždy přečtu první erotickou scénu a ty následující přeskakuju, nebo jenom prolítávám s protáčením očí. Protože... eh... mno nic.

Mám ráda vyprávění. Znáte to, to co nás učili naše češtinářky: úvod, zápletka, vyvrcholení, rozzuzlení, závěr... Tady se snad skákalo z jednoho rozzuzlení do druhého, pak tu bylo pár vyvrcholení (mrk mrk), a konec. Pche. Jako jasně, já vím, co od tý knížky mám zhruba čekat, když zvážím žánr a obálku. Ale tohle se vleklo, nic se nedělo, když se něco začalo dít, tak najednou bylo po všem aniž by se napětí nějak vystupňovalo. Chjo.

Chudáček Mave, nikdo ho nemá rád. Teda jen do chvíle, kdy ho najednou mají rádi všichni.
Chudáček Mave, je to děsný rebel a šílenec. Teda jen do chvíle, než se podíváte z blízka a zjistíte, že to je vlastně miláček a takový tichý melancholik. TAK JISTĚ!

Okořeňte to nějakým tím malým drámem, jako je další nápadník pro jeho vyvolenou nebo by se mohlo něco přihodit špuntovi, kterého vyvolená střeží, přidejte pár alkoholiků a máte to. Tahle série není zrovna moje srdcovka (kdybyste to nepochopili z komentáře), ale odpad to taky není.

Nůďo.
(Nebo už jsem prostě jen moc rozmlsaná z jiných knih.)

rajcatko
03.10.2019 4 z 5

Spisovatelka se knihu od knihy zlepšuje, začínám jí fandit. V této knize je dokonce i hlubší příběh. Čtivé, akční a dokonce i místy vtipné (Oz).

JanickaP
02.10.2019 4 z 5

Bylo to dost podobne zactku Remyho a Brook, ale bavilo me to. Bylo to rychle, zadne extra zdrzovacky a libil se mi tady i Remy jako hodnej "tatka".

V3runecka
01.10.2019 3 z 5

Za mě pěkně nudné navázání na "V ringu", takže jen díky Brooke a Remingtonovi těch pár hvězd.

georginaa
29.09.2019 5 z 5

Překvapilo mě pokračování této série. Uragán už byl králem dlouho, chtělo to novou krev a myslím , že se to s Cage povedlo. Moc se mi líbilo jak si malý Racer dával malou pěstičku s Maverickem. A jsem zvědavá na pokračování zda se mezi sebou vůbec utkají.

Evka3814
27.09.2019 5 z 5

No to byla panečku chuťovka;) nejen že obálka je mňam,ale i kniha byla jedno velké vzrůšo:) Box jako sám o sobě ráda nemám,ale autorka z toho vždy dokáže udělat vtahující a super počteníčko. Už se nemůžu dočkat pokračování;)

Š.Ala
26.09.2019 4 z 5

Bohužel mě kniha spíše zklamala, 4 hvězdy dávám jen díky tomu, že jsem se mohla opět setkat s mými oblíbenými hrdiny. Možná to bylo i překladem, někdy mě přišel dost zvláštní.
Každopádně mě to neodradí si přečíst Racera :-)