Racer

Jeho rodiče stěží někdy napadlo, že by dostál svému jménu – Racer Tate – avšak jakmile za volantem pocítil příval adrenalinu, byl ztracen. A nyní je to ten nejrychlejší a nejurputnější závodník ze všech. Lanie hledá nové talenty, což ji také přivedlo na práh Racera Tatea… jenž ji svým úsměvem dostal do kolen. Sexy a záhadný Racer není mužem, do nějž by se žena jako Lanie měla zamilovat. Spolu mají poslední šanci vyhrát a on je jedinou nadějí jejich týmu. Lanie má za úkol na něj dohlédnout – postarat se, aby se nedostal do problémů. To je však nesplnitelný úkol. Když někomu dáte své srdce, jejich tajemství se stanou vaší spásou… nebo prokletím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413426/big_racer-MGw-413426.png 4.2219

V ringu 7.

Vydáno: , Baronet

Racer, 2017

Kniha Racer

nikca3882

Autorka nezklamala, na Racera jsem byla hodně zvedaváa super :)

nikca3976

Racer vůbec nezklamal..po prvních třech dílech,které byly o jeho otci,byl tento jeden z nejlepších ️ Racer si mě získal hned od začátku...jaký otec,takový syn,se všemi klady i zápory ️ stejně majetnický,stejně úžasný,prostě stejně naprosto dokonalý ️ Líbil se mi jejich vztah už od začátku...on se ji snažil dostat a ona si hrála na nedostupnou ,takže se snažil ještě víc...líbilo se mi, že tu byl opět zmíněný i Remy...i když už byl poměrně starší,tak jsem z toho měla druhé Vánoce...byla jsem ráda,že tu nebylo žádné extra rozchodové drama,ale všechno šlo celkem hladce...občas mi to přišlo podezřelé a říkala jsem si,kdy se něco podělá...nakonec tam bylo trošičku dramatu,ale nebylo to nic,co bylo v předchozích dílech...dokonce je to jediný díl u kterého jsem nebrečela a že já u toho čtení bývám hodně ufňukaná tahle série mi bude děsně chybět..vidím to někdy na rereading ️

JanickaP

Nebylo to spatne,ale knizky o tatinkovi byly lepsi.

Haňulec

(+ SPOILER) Další krásné pokračování. Příběh mě úplně pohltil. Čekala jsem, že Racer bude stejný jako jeho otec Remy, a dočkala jsem se. Sice není boxer, ale to vůbec nevadí. Knihu můžu jen doporučit. Ráda bych si do budoucna přečetla knihu o Iris.

zuza264
07.12.2020

Série mi bude chybět..

hana1105
14.11.2020

Tento díl se mi z celé série líbil nejvíc, jelikož mám ráda závody a vše kolem nich.

petulik330
03.11.2020

Pro mě naprosto skvěle napsaná kniha plná napětí a romantiky s vůní rychlých kol.
Pouliční automobilový závodník Racer Tate dostane nabídku kterou nelze odmítnout. Stát se pilotem F1.

Evule114
17.09.2020

Racer je pořádný rebel a mě se moc jeho příběh líbil. Nemůžou říci, jestli Remy byl lepší, protože už je to dávno, co jsem ho četla, ale řekla bych, že to bylo stejně dobré. Vedlejší postavy bych tam více nedávala, za mě jich bylo akorát. Už se moc těším na další díl o Iris. Byla by sranda, kdyby byla s jedním s bratrů od Lanie, nejlépe s Adrianem, ale myslím, že nás Katy překvapí něčím novým.