Racer

Racer https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413426/bmid_racer-MGw-413426.png 4 307 49

V ringu série

< 7. díl

Jeho rodiče stěží někdy napadlo, že by dostál svému jménu – Racer Tate – avšak jakmile za volantem pocítil příval adrenalinu, byl ztracen. A nyní je to ten nejrychlejší a nejurputnější závodník ze všech. Lanie hledá nové talenty, což ji také přivedlo na práh Racera Tatea… jenž ji svým úsměvem dostal do kolen. Sexy a záhadný Racer není mužem, do nějž by se žena jako Lanie měla zamilovat. Spolu mají poslední šanci vyhrát a on je jedinou nadějí jejich týmu. Lanie má za úkol na něj dohlédnout – postarat se, aby se nedostal do problémů. To je však nesplnitelný úkol. Když někomu dáte své srdce, jejich tajemství se stanou vaší spásou… nebo prokletím.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Racer , 2017

pavlikova9332
05.08.2020 5 z 5

Moc krásná kniha pěkný příběh ocenila bych jen kdyby se autorka více zminila o postavách z minulých dílů

jitka7
18.06.2020 4 z 5

Racer je syn svého otce, přesto je Remy prostě Remy. Remyho jsem četla na začátku a doposud si pamatuji obsah knihy i určité úryvky a o tom to prostě je. Tuto knihu časem zapomenu. Přesto doporučuji přečíst, už jen kvůli příběhu k Remymu. Jen bych uvítala víc vztah mezi otcem a synem.

lightka
29.05.2020 3 z 5

Jsem synem svého otce.. Takže Remy č.2.. Myslím, že se mohlo skončit celou sérií už předchozím nebo dokonce 4. dílem. Tenhle díl už mi přišel zcela zbytečný.

Myška43
17.05.2020 5 z 5

Racer je skvělý, jako jeho otec. Jeho příběh jsem si moc užila. Jsem zvědavá, čím nás autorka překvapí příště, třeba kniha o jeho sestře, to by se mi moc líbilo, tak uvidíme, nechce se mi s touto sérií rozloučit.

LilianaFalcon
14.05.2020 3 z 5

Svým způsobem to pro mě byl asi nejdojemnější ze všech dílů. Ono na té jeho bipolární poruše a vztahu s Remym prostě něco bylo.
Ale přiznávám, že jsem četla s přeskakováním. Styl vyprávění byl vcelku otřesný. A já vím, že sexu bývá v erotických romancích hodně, ale v té druhé půlce to prostě bylo moc.

petusska01
03.05.2020 4 z 5

Pacilo sa mi to. Mam rada aj predchadzajuce diely, fajn ze sa tam stretli aj uz zname postavy. Jasne, malo to nejake nedostatky a celkovo to bola prilis jednoducha a rychla kniha, ale nie zla. Taka lahka oddychovka, predvidatelna :)

FairyD.
30.04.2020 5 z 5

Mne osobne sa to páčilo, jasné možno tie predchádzajúce časti boli lepšie ale nejako neriešim. Bola som prekvapená akým smerom sa uberal Racerov život, ale ako bolo povedané jeho meno ho vystihovalo dokonale. Bol to sexi, vtipný príbeh. Hlavné postavy boli úžasné. Páčilo sa mi ako sa Racer postavil k svojej chorobe, ako si vedel aj napriek tomu užívať život a ísť za svojím snom. ( Presne ako jeho otec)

Tesset
25.04.2020 2 z 5

No, nebylo to úplně nejhorší, když už nic aspoň se to dobře a rychle četlo. Ale vážně k smíchu bylo, když už potom, co se podruhé viděli, věděli, že jsou ti praví a chcou svatbu. Neustálé opakování všeho a několik protiřečících si věcí. No za mě toto spadá do té horší půlky podobných knih.

1moniccka
08.04.2020 3 z 5

Vsechny knizky i dily pred byly super ale u tehle jsem se hrozne nudila nepovedla se ale je hezky ze chtela udelat knizku po jak to bylo,...

petulkapeta
31.03.2020 5 z 5

řekla bych že pěkne,ale ostatni dily se mi libily p neco vic.. :)

Toledo
25.03.2020 2 z 5

Bohužel musím říct, že toto byl jednoznačně nejslabší díl z celé série, občas mě kniha až nudila. Dočetla jsem jen z toho důvodu, že nerada nechávám knihy nedočtené, avšak tady už jsem se ke konci opravdu trápila. Nemůžu jinak než hodnotit takhle nízko.

JitulHa
18.03.2020 5 z 5

WAU! Tak tohle byla jízda! Doslova! Racer, aneb sexy bůh oblečený v závodnické kombinéze. Tenhle chlapík, Tateovi rozhodně nezahanbil a dokázal, že je syn svého otce! Navíc, to prostředí rychlých aut absolutně nemělo chybu, úplně máte pocit větru ve vlasech, volnosti v duši a horkosti v srdci. Autorčiny příběhy mám nesmírně ráda, ano můžete, namítnout, že je tam těch pikantních scén (a detailů!) až příliš, nebo jsou používány neustále stejné slovní obraty, ale víte, co? Mně je to fuk! Celá série Real byla jednoduše boží a Racer, tomu všemu nasadil tu pomyslnou vítěznou třešničku na dortu.

jinbr
29.02.2020 5 z 5

Racer byl super, těšila jsem se na něj, jeho příběh s Lenou byl velmi pěkný a také zasazen do zajímavého prostředí. Super byla podpora rodiny.

happy19
16.01.2020 4 z 5

Tak tady to mělo narozdíl od Legendy opět sestupnou tendenci..moc opakování,moc sexu,cože?:-D..moc přitažené za ty jeho perfektní,rozcuchané,havraní vlasy:-D..tak asi tak..hlavně,že se mají všichni rádi:-*

Bráňošek
02.01.2020 1 z 5

Jako ano, dalo se to. Přečetla jsem to jedním vrzem. Jenže to bylo pořád to samé. Zase další chlap co neexistuje ???? Kdybych nečetla předchozí díly, asi bych dala větší počet.

maca5449
15.12.2019 2 z 5

Přestože jsou knížky tohoto žánru na jedno brdo, jsou zcela očividně lepší a horší varianty téhož. Mno.

Nebyla to katastrofa. Nebo možná byla. Já sama nechápu proč čtu další a další knížky od téhle autorky, protože je to snad čím dál horší, ale přesto její dílo (a jakože to teda fakt je DÍLO) vždycky vyhledám.

Na téhle knize je toho tolik špatně. Opakující se věty, plno naprosto stejného sexu, (který jsem se snažila nepřeskakovat, ale těch posledních stran už jsem fakt nedala), nelogické přeskakování děje, nelogické všechno. Já jsem taky jako akvarijní rybička, ale když už sakra někdo napíše sedmou knihu, tak by si měl dávat pozor na nesrovnalosti v textu, ilustrační příklad - jdeme po schodech, ale v pátém patře vystoupíme z výtahu. Chm?!

Nechybělo ani jedno klišé. Vážně. Všechno tam bylo. Jenže je to prostě blbě napsaný, kdyby to aspoň mělo hlavu a patu, tak se v tom klišé ráda vykoupu, ale takhle se cítím jen jako by mě rychle projíždějící auto postříkalo vodou z kaluže. Takže fakt dík. Dík za nic. -_-

EvaSupovic
14.12.2019 5 z 5

Racer byl skvělý, celý tatínek a bavil mě snad stejně. Milovala jsem je.

Katka7922
12.12.2019 5 z 5

Já jsem prostě nadmíru spokojená. Další verze "Remyho" mě naprosto uspokojila :-) a skutečný Remy v 50 leté verzi je dokonalý taťkovský tip.
Stačí jeden telefonát a už je na cestě tam kde ho Racer potřebuje a jedno jestli to je až na druhém konci světa.
Na můj vkus Lana až moc dlouho odolávala :-) to já bych podlehla těm krásným zářivým očím mnohem dřív.
Trochu mi vadili občasné "chybky" v posloupnosti textu možná si toho moc lidí nevšimne, ale já si jich prostě všímám. Protože, když autorka v jedné větě napíše, že si Racer stáhne košili a za dvě věty mu jí Lana znovu svléká tak to mi prostě můj mozek a oči neberou :-) a takových "přešlapů" tam bylo víc.
Jinak mi tam ještě chybělo víc ostatních, ale asi do tohoto příběhu nepatřili, tak to beru.
Přála bych si i další díl třeba o Iris.

Maruš.D
05.12.2019 4 z 5

Bylo trochu divné číst o tom malém, roztomilém Racerovi haha.
Jinak naprosto sexy. Jako vždy. Vůbec mi nevadilo, že autorka upustila od boxu a dala se na závodění, ba naopak to vzbudilo můj zájem o to víc. Bylo mi líto Racera, kvůli své nemoci, ale je krásné číst, že našel někoho, kdo mu s tím pomůže. Jeho sebevědomí a ego bych chtěla mít. Možná tam bylo až moc sexuálních scének a rozhovorů typu “vím že mě miluješ”, ale já jsem beznadějný romantik, takže jsem se jen rozplývala a tiše záviděla. Tuhle sérii naprosto zbožňuju a už se těším, až si ji po delší době zase přečtu.

TerezaMondeková
28.11.2019 5 z 5

Na knihu Racer jsem se hodně těšila. Racera jsem si v knize Legenda zamilovala. Navíc je to Remyho syn a byla jsem zvědavá, jestli bude Racer stejný jako jeho otec. Líbilo se mi, že i když se Racer zajímal o závodění a ne o box, tak stejně dostál svému jménu. Sice se mi v knize box moc líbil, ale líbí se mi, že autorka udělala menší změnu, ale stejně dala do knihy sport, který má v sobě nebezpečí, adrenalin, vzrušení stejně jako box. A to popisování těch závodů bylo zajímavé.
Kniha je opět napsaná čtivě, zajímavě. Příběh byl svižný, žádné zbytečné protahování. Nechyběla láska, romantika, dojemný konec, hezký epilog, slza dojetí a vážná témata. Problémů v rodině, se zdravím, se ztrátou milovaného člověka. A to hlavně u Lany. Její matka, otec, přítel. A taky ta Racerova nemoc, ale to jsme mohli čekat. To nebylo nějak extra velké překvapení. Nechybělo ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Je moc dobře, že to autorka psala knihu z pohledu Racera a i Lany.
Moc se mi líbilo, že jsme se i v tomhle dílu setkali s Brooke a Remym a upřímně jsem si nedokázala Remyho jako padesátníka moc představit, ale rozhodně musel být stejně přitažlivý jako zamlada. Moc se mi líbilo, jak se Remy proměnil v ten otcovský typ. Když měl jeho syn problém, okamžitě za ním letěl a bylo mu úplně jedno v jaké je zemi, státě, městě. A celkově, jak spolu ta rodina Tateových držela. Taky jsem si hodně zamilovala Iris. Rozhodně by nebylo špatné, kdyby byl další díl o Iris. Nebo o bratrech Lany. Nechyběly ani předchozí hlavní hrdinové a vedlejší postavy.
Lena se mi jako hlavní hrdinka hodně líbila. Milá, hodná, upřímná, sympatická a citlivá. Ale rozhodně jsem jí nezáviděla tu situaci s její mámou. Ani tu s jejím tátou... vlastně ani tu s jejím přítelem.
Racer se mi jako hlavní hrdina hodně líbil. Racer mi občas připadal jako jeho otec Remy. V některých situacích se opravdu choval jako on. Ty reakce, sebevědomí, věty, názory. Taky se mi líbilo, že když viděl Lanu, tak poznal, že je to ta pravá a už se na jinou ani nepodíval. Mimo to byl Race samozřejmě sexy, sebevědomí, upřímný, ochranitelský.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976