Racer

Racer https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413426/bmid_racer-MGw-413426.png 4 307 49

V ringu série

< 7. díl

Jeho rodiče stěží někdy napadlo, že by dostál svému jménu – Racer Tate – avšak jakmile za volantem pocítil příval adrenalinu, byl ztracen. A nyní je to ten nejrychlejší a nejurputnější závodník ze všech. Lanie hledá nové talenty, což ji také přivedlo na práh Racera Tatea… jenž ji svým úsměvem dostal do kolen. Sexy a záhadný Racer není mužem, do nějž by se žena jako Lanie měla zamilovat. Spolu mají poslední šanci vyhrát a on je jedinou nadějí jejich týmu. Lanie má za úkol na něj dohlédnout – postarat se, aby se nedostal do problémů. To je však nesplnitelný úkol. Když někomu dáte své srdce, jejich tajemství se stanou vaší spásou… nebo prokletím.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Racer , 2017

mimisko
28.11.2019 2 z 5

No ja nevim, psala to ta sama autorka co předchozí Legendu? Celá kniha byla jen o sexu. Úplně tu knihu zabila. Trochu zklamání. Raději to nebudu rozpytvavat dal. Docela mne to naštvalo.

georginaa
26.11.2019 5 z 5

Mě se náhodou tento díl líbil, byl jednoduchý, rychlý, možná toho boxu by tam taky mohlo být. Láska na první pohled se stává a je úžasná. Fandila jsem oběma, aby to dopadlo dobře.

rajcatko
25.11.2019 odpad!

Hrůza! Co to bylo? Jako by to vůbec nepsala Katy Evans. A to mám její knihy ráda. Tohle bylo zklamání. Rozhodně nedoporučuji, neboť na této knize je špatné všechno. Příběh,postavy i styl psaní. Propad roku!

Damienronnie
24.11.2019 5 z 5

Oooo ďalšia výborná kniha :)

Rominda600
24.11.2019 1 z 5

Tak jsem si rikala, ze kdyz se ji predchozi dil tak povedl tak tenhle bude urcite jeste lepsi.....spletla jsem se. Zbytecne dlouhe a nudne. Myslim, ze 100 stran by bohate stacilo. Stejne to bylo porad to same dokola.

Evka3814
23.11.2019 5 z 5

No co k tomu dodat,neočekávala jsem od autorky nic jiného než další chuťovku:D Z Racera nám vyrostl sexouš,taky ještě aby ne. ŽE:))) Doufám že bude pokračování ještě s jeho sestrou Iris.Prosím,prosím:D

Cometka
23.11.2019 odpad!

Bizár roku. Horší knihu jsen letos asi nečetla. Souhlasím s Dellphi - on jí chce, ona ho chce - z 318 stránek knihy je to tak 300 o tomto a zbytek závody. Závody popsané tak, až si říkám, jestli autorka Formuli 1 vůbec někdy viděla. Po dvouch dobrých knížkách, kdy už jsem si říkala, že hurá - konečně skvělé čtení, je tohle velké zklamání. Navíc ten překlad - občas se mi zdálo, že zmizely celé věty (v jednu chvíli mluví docela vážně Lana s matkou Racera a v druhé větě ani slovo o mamince, ukončeném rozhovoru, prostě zase Racer). Na začátku jedné kapitoly jsem se dokonce musela podívat, z jakého pohledu je příběh vyprávěn, protože obsahoval zakončení sloves jinak, než jsem čekala :-) Takže ne, nedoporučuji, je to naprosto zbytečný vycpávkový díl Remy/Racer.

LenRan
22.11.2019 4 z 5

Když Tate miluje, miluje na 1000%. Ať už Remy nebo Racer, bez váhání a bez pochyb své osudové ženy poznali na první pohled. Místy jsem měla pocit, že čtu o Remym, jejich chování a myšlení se hodně podobalo. Bohužel, to co mi vadilo v Remym, bylo i zde. Neustále dokola popisy jak je krásný a svalnatý a sexy.....atp....až za hranici snesitelnosti.
Kniha se mi líbila, dobře se četla, Racer i Lana byli fajn, ale celé je to strašně neuvěřitelné, to jak probíhá vše kolem šampionátu na mě působilo dost naivně. Maverick se mi líbil víc, ale určitě i Racer stojí za přečtení.

Dellphi
22.11.2019 2 z 5

No četla se rychle, žádné nudné pasáže přesto tomu něco chybělo. Řekla bych, že celá kniha byla jen o jejich pocitech… Pořád dokola to samé. On ji chce, ona chce jeho, on se bojí, že si ji nezaslouží a ona, že jí ublíží…. A pořád dokola. Ale bavilo mě sledovat jeho závodění, ale toho tam bylo opravdu málo. Škoda, chtělo to prostě více akce. Co se týče autorky, tak super. Rozhodně doporučuji, ale spíš knížky: V ringu, Remy, V podsvětí, Ve víru rocku, Legendu. Ty mi přišly lepší.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976