Na kolenou

Když Cameron požádal lásku svého života, aby si ho vzala, dala mu Maya Jacobsová, svázaná odpovědností za péči o svou problémovou matku, jedinou odpověď, kterou mohla. O několik let později, zakořeněná v bezduché pracovní rutině, se rozptyluje od přetrvávající lítosti svého rozhodnutí životním stylem „tvrdě pracovat a užívat života“, který zaručuje, že se už nikdo do jejího srdce znovu nedostane. Cameron Bridge strávil posledních pět let v armádě, kde se pokoušel uniknout bolestivé vzpomínce na ztrátu Mayi. Poté, co v poušti bojoval ve své vlastní válce, začal nový život v New Yorku po boku svých sourozenců, Olivií a Darrenem. Osud je však svede opět dohromady. Může Cameron v srdci města plného nadějí a stínů najít dívku, již kdysi miloval, v té ženě, kterou se stala? Lehce psychologický příběh, protkaný erotickou linkou, je vhodný pro všechny, kteří chtějí poznat, jaké je milovat a nemoci se druhému plně oddat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432056/na-kolenou-kZ4-432056.png 3.470

Na kolenou 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Red

On My Knees, 2014

Kniha Na kolenou

Elize

Příběh nebyl špatný, měl myšlenku a jako podobné romantické knížky, byl oddechový a poměrně čtivý. Velkou výtku mám však k zápletce a problémům hlavních hrdinů, které je od sebe drží zpátky. Jsou napsané velmi těžkopádně, špatně rozpracované a jen stěží uvěřitelné. Hlavní hrdinka se potýká s problémy v práci, ale také se závislostí na alkoholu a cigaretách, vše se ale vyřeší až příliš snadno, stačí, že se zhroutí nad lahví alkoholu a není schopná ji vypít na jeden zátah a cigaretu ji sebere hlavní hrdina... ten naopak si nese svá válečná traumata z fronty, čtenář se už ale nikdy nedozví jaká, nebo jak a co ho vlastně poznamenalo. To vše tvoří velmi chatrné kulisy k celému příběhu. Jako oddechovka je to dobré a když nemáte velká očekávání, tak je to zkrátka hezký příběh o dvou lidech, kteří se mají rádi a jen k sobě po letech hledají znovu cestu.

luzajickova

Toto je první kniha od této autorky.. Nevím jak vám ale mě moc nesedla.. Maya byla skoro stále zahořklá a chladná ke Camovi občas se chovala jak malé děcko.. to mi asi moc nesedlo ale od děje mě to neodtáhlo i tak mě lákalo co se bude dít dál.. Cam byl skvělý i když udělal chybu a nenechal si to vysvětlit ale pak po pár letech se zase oba dva sešli díky Liv a jeho chování mi bylo sympatické.. Líbilo se mi že jí neodsuzoval prostě jí miloval podporoval snažil se jí dostat z toho jejího stavu (alkohol,cigarety) a hlavně bojoval i když to neměl s Mayou snadné stálo mu to za to... Jia no tak ta se mi od začátku nezdála - mrcha to co zkoušela na Mayu a o tom kanclu radši nepíšu... bylo to od ní hnusné i ten šéf Mayi se mi nezdál a nelíbil.. Eli a Vanessa byli fajn to samé Camova ségra (Liv) ze začátku teda ne ale ke konci se srovnala a také bratr (Darren) o kterém je druhý díl na který nevím či se těšit nebo ne... uvidíme jestli se dokopu k té knize nebo ne :D...

vendysantos

Musím přiznat, že jsem ke knize měla předsudky. Ale mile mě překvapila. Erotické romány nečtu vůbec, tuto knihu jsem vlastně vyhrála. Řekla jsem si, že si ji přečtu a poté ji někomu daruji, což by splňovalo i téma letošní výzvy. Nakonec mě knížka bavila, bylo v ní hodně romantiky. Kdyby autorka ubrala s těmi zdlouhavými intimními (a většinou přehnanými) pasážemi, byla bych spokojenější, ale přesto se docela těším na druhý díl.

ElikaS

Tak na začátek musím říct, že mě kniha překvapila. Vzhledem k obálce i žánru jsem očekávala klasický erotický román, ale ona to byla spíš klasická romantika s trochou erotiky.

Základním problémem knihy jsou hlavní postavy. Těžko můžete napsat dobrý romantický příběh, když jsou obaě hlavní postavy nesympatické. Mayu bych ještě jakžtakž zkousla, ale Cameron mi fakt nesedl a přišel mi jako pěkný manipulant, který si sám neumí udělat pořádek v životě, ale radil byl druhým. Navíc mě hrozně rozčiluje, když si jako hlavní postavu vezme autor vojáka, který prožil šílené věci a traumata a pak z něj udělá zamilovaného medvídka, který se snaží holce udělat vše, co ji na očích vidí. Příjde mi to naprosto nevěrohodné.

Knížka je taková nijaká - neurazí, nenadchne.

LilianaFalcon

Hrozně dlouhá nuda.

Martullle1407

dočteno. s jistotou vím, že se ke knížce nevrátím. Kniha neurazila ale ani nenadchla. :-/
Klasický romantický příběh.

ovecka535

Mně se kniha líbila, zvláště hlavní hrdina.

petusska01
30.12.2020

Už dlhšie som nečítala príbeh kde by mi ženská postava tak strašne nesedela. Maya bola ozaj pre mňa utrpenie--jej zmýšľanie jej správanie. Až do posledných par strán som sa ozaj nevedela vžiť a ani zmieriť s tým co tam predvádzala. Cameron mal teda tiež svoje muchy. Príbeh bol celkom náročný, dialo sa tam toho na pozadí veľmi veľa. Knihu som dočítala, ale s premahaním.